Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kada vam je dosta sexa?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 11:52 
Naslov:  Re: Kada vam je dosta sexa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda nije bio dobar Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2006. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali bi ti godilo kad bi cura tražila repete?

ili bi ti to kategorički odbio?
hmm...


Zadnja promjena: alexia; 26.12.2006. 2:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2006. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › a šta ako se zalomi da je sex bio toliko dobar da bi još? Smile

onda je dosta nakon"još"

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2006. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › ali bi ti godilo kad bi cura tražila repete?

ili bi ti to kategorički odbio?
hmm...


dobar sex se ne odbija...po onoj narodnoj: dobrog nikad nije previše... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobrog cepanjca nikad dosta.Ima "momenata" kad sam prebijen ko mačak i rado bih ga uparkirao...glava bi,a tijelo nema snage.Onda okinem u bed i sjebem se totalno...ali sve se to nadoknadi nakon par sati sna...obrij brico!

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
Dobrog cepanjca nikad dosta.Ima "momenata" kad sam prebijen ko mačak i rado bih ga uparkirao...glava bi,a tijelo nema snage.Onda okinem u bed i sjebem se totalno...ali sve se to nadoknadi nakon par sati sna...obrij brico!

a ti si odlučio odgovoriti baš na sve topice u odjeljku "sex, libido, pohota"? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2007. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
Dobrog cepanjca nikad dosta.Ima "momenata" kad sam prebijen ko mačak i rado bih ga uparkirao...glava bi,a tijelo nema snage.Onda okinem u bed i sjebem se totalno...ali sve se to nadoknadi nakon par sati sna...obrij brico!

a ti si odlučio odgovoriti baš na sve topice u odjeljku "sex, libido, pohota"? osijek031.com smile


Skoro pa sve Laughing
Znaš ono,novi sam tuten...pa sad malo preseravanja i reklamiranja Wink
Ne,šalim se...bilo mi jučer dosadno pa eto malo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2007. 12:19 
Naslov:  Re: Kada vam je dosta sexa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smijeh je lijek, to je poznato. No jeste li znali da seks liječi? Seks, naime, smanjuje rizik od srčanog udara, jača mišiće, proizvodi osjećaj sreće, produljuje život, čisti pore, potiče cirkulaciju, izoštrava osjetila

Želite li poboljšati zdravlje probajte sa seksom

Seks je očito više od trenutka strasti i čistog užitka. Znanstvenici su dokazali da redoviti seksualni život (ali ne mehanički, nego onaj koji uključuje emotivnu zrelost) ima širok spektar pozitivnih utjecaja na zdravlje.

Poboljšava cirkulaciju Seks je dobar za srce i cirkulaciju. Srce tijekom seksa ubrzava ritam i sa 70 otkucaja u minuti penje se do 150 otkucaja. To je odličan trening za srce. Upražnjavate li seks tri puta tjedno, rizik od srčanog udara smanjujete za 50 posto, a tijekom seksa i dublje se diše, tako da tijelo dobiva više kisika.
Seks je potreba, stoga oni koji nemaju seksualne odnose znaju pasti u depresiju i osjećati ljutnju, tugu i frustraciju. Za vrijeme seksa mozak oslobađa endorfin, hormon sreće koji umanje stres i stvara osjećaj euforije. Još važnije jest to što seks učvršćuje veze među partnerima, utječe na samopouzdanje i pozitivno razmišljanje.

Seks učvršćuje veze među partnerima
Budi osjećaj sreće Seks je važan parametar u sveukupnom osjećaju sreće ili nezadovoljstva. Naime, istraživanja pokazuju da ako se seksate jednom tjedno umjesto jednom mjesečno, vaša sreća bit će ravna dobitku od 50.000 dolara godišnje. Najsretniji pojedinci bili su oni koji imaju stabilan brak, a samim time i učestali seks. Kod njih redoviti seks izaziva osjećaj sreće ravan povećanju godišnje plaće za 100.000 dolara. Za one koji su se razveli osjećaj je bio ekvivalent gubitku od 66.000 dolara godišnje.

Seks eliminira stres
Svima nam je poznat osjećaj potpunog opuštanja nakon seksa. Nakon toga slijedi umirujući san koji ima sjajan učinak u borbi protiv stresa. Dokazano je da ljudi koji imaju redovit seksualni život spavaju bolje i osjećaju se bolje jutro poslije.

Seks čini kožu mekšom
Dok traje seksualni odnos, žensko tijelo udvostručava proizvodnju estrogena što za rezultat ima povećani sjaj kose i mekšu kožu.

Produžuje život
Dugotrajna istraživanja pokazala su da redoviti seks produljuje život. Kod ljudi iste dobi i sličnog zdravstvenog stanja, pokazalo se da su oni s učestalijim orgazmima imali i dvaput manju stopu smrtnosti. Učestali orgazmi (oko 100 godišnje) povezuju se s produljenjem životnog vijeka za tri do osam godina.

Seks vas dovodi u formu
Nekoliko brzih odnošaja tjedno, godišnje može sagorjeti 7.500 kalorija što je potrošnja jednaka onoj nakon pretrčanih 120 kilometara. Tijekom jednog seksualnog odnosa možemo potrošiti do 200 kalorija što je otprilike kao da ste trčali 15 minuta na spravi za trčanje.

Čisti kožu
Znojenje tijekom seksa čisti pore što našu kožu čini sjajnijom i smanjuje rizik od nastanka dermatitisa.

Postajete poželjniji

Što ste aktivniji u seksu, to ste poželjniji suprotnom spolu. Visoka seksualna aktivnost tjera tijelo na povišeno izlučivanje feromona, kemikalija koje privlače suprotni spol. Usto, samopouzdanje koje se stekne vođenjem ljubavi pravi je prirodni afrodizijak.

Izoštrava osjetila
Seks izoštrava osjetila, pogotovo osjetilo mirisa. Nakon orgazama, hormon prolaktin u mozgu potiče moždane stanice na proizvodnu novih živčanih završetaka u području mozga zaduženom za osjetilo njuha.

Seks jača mišiće
Ovisno o pozama koje koristite u seksu, jačat ćete i određena područja mišića. Ako niste baš pretjerano razgibani, možete računati na bolove u zdjelici, bedrima, stražnjici, abdomenu, prsima i rukama.

Ublažava bol
Seks umanjuje bol čak i do deset puta bolje nego neki analgetici. Neposredno prije orgazma razina hormona oksitocina raste pet puta što dovodi do velikog oslobađanja endorfina. On umiruje bol, poput glavobolje, artritisa, migrena, a za razliku od tableta, endorfin ne izaziva kontraindikacije. Tijekom seksa oslobađa se i estrogen koji smanjuje simptome PMS-a.

Za higijenu usta
Ljubljenje izaziva lučenje sline. Slina čisti zube i smanjuje razinu kiselosti u ustima, koja je glavni razlog za propadanje zuba i loš zadah.

Uravnotežuje seksualne hormone
Estrogen kod žena štiti srce, a dugoročno štiti i od Alzheimera i osteoporoze. Kod muškaraca hormon testosteron potiče rast kostiju i mišića.

Poboljšava imunitet
Više seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Jedan do dva snošaja tjedno i povećat ćete za 30 posto razinu antitijela imunoglobulina A, koji jača imunitetni sustav. Seks će vam omogućiti i bolju kontrolu mjehura kod mokrenja jer jača mišiće zdjelice koji su zaduženi za mokrenje.

Umanjuje šanse za oboljenje od raka
Seks umanjuje šanse da dobijete rak. Razna istraživanja pokazala su da su seksualna aktivnost i učestalo ejakuliranje povezani sa smanjenjem rizika od raka prostate u kasnijoj životnoj dobi. Istraživanja pokazuju da muškarci koji su ejakulirali 13 do 20 puta mjesečno imali 14 posto manji rizik od oboljenja od ove vrste raka. Prosjek muške ejakulacije mjesečno je četiri do sedam puta.
tportal.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2007. 12:25 
Naslov:  Re: Kada vam je dosta sexa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nikad dosta sexa, ali to samo zato što se sexam samo za blagdane i godišnji odmor. Onda bih mogla zubima strgati svog dragog. I s obzirom kako kažu da muškarci stalno misle na sex, to nije istina. Doživjela sam čak i da se dečku ne da sexati zbog glavobolje. Pih, i onda kažu da mi žene izmišljamo. Nije istina.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2007. 18:14 
Naslov:  Re: Kada vam je dosta sexa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › I s obzirom kako kažu da muškarci stalno misle na sex, to nije istina. Doživjela sam čak i da se dečku ne da sexati zbog glavobolje. Pih, i onda kažu da mi žene izmišljamo. Nije istina.


...odmah ga mijenjaj...da ne bi doživjela to još koji put...jer sve poslje toga ce postati klasican izgovor.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2007. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Doživjela sam čak i da se dečku ne da sexati zbog glavobolje. Pih, i onda kažu da mi žene izmišljamo. Nije istina.


GARANT JE GEJ... bjež od toga što dalje i nađi (ili plati) nešto mlado i divlje

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2007. 21:15 
Naslov:  Re: Kada vam je dosta sexa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Seks učvršćuje veze među partnerima
Budi osjećaj sreće Seks je važan parametar u sveukupnom osjećaju sreće ili nezadovoljstva. Naime, istraživanja pokazuju da ako se seksate jednom tjedno umjesto jednom mjesečno, vaša sreća bit će ravna dobitku od 50.000 dolara godišnje. Najsretniji pojedinci bili su oni koji imaju stabilan brak, a samim time i učestali seks. Kod njih redoviti seks izaziva osjećaj sreće ravan povećanju godišnje plaće za 100.000 dolara. Za one koji su se razveli osjećaj je bio ekvivalent gubitku od 66.000 dolara godišnje.

Seks eliminira stres
Svima nam je poznat osjećaj potpunog opuštanja nakon seksa. Nakon toga slijedi umirujući san koji ima sjajan učinak u borbi protiv stresa. Dokazano je da ljudi koji imaju redovit seksualni život spavaju bolje i osjećaju se bolje jutro poslije.

Seks čini kožu mekšom
Dok traje seksualni odnos, žensko tijelo udvostručava proizvodnju estrogena što za rezultat ima povećani sjaj kose i mekšu kožu.

Produžuje život
Dugotrajna istraživanja pokazala su da redoviti seks produljuje život. Kod ljudi iste dobi i sličnog zdravstvenog stanja, pokazalo se da su oni s učestalijim orgazmima imali i dvaput manju stopu smrtnosti. Učestali orgazmi (oko 100 godišnje) povezuju se s produljenjem životnog vijeka za tri do osam godina.

Seks vas dovodi u formu
Nekoliko brzih odnošaja tjedno, godišnje može sagorjeti 7.500 kalorija što je potrošnja jednaka onoj nakon pretrčanih 120 kilometara. Tijekom jednog seksualnog odnosa možemo potrošiti do 200 kalorija što je otprilike kao da ste trčali 15 minuta na spravi za trčanje.

Čisti kožu
Znojenje tijekom seksa čisti pore što našu kožu čini sjajnijom i smanjuje rizik od nastanka dermatitisa.

Postajete poželjniji

Što ste aktivniji u seksu, to ste poželjniji suprotnom spolu. Visoka seksualna aktivnost tjera tijelo na povišeno izlučivanje feromona, kemikalija koje privlače suprotni spol. Usto, samopouzdanje koje se stekne vođenjem ljubavi pravi je prirodni afrodizijak.

Izoštrava osjetila
Seks izoštrava osjetila, pogotovo osjetilo mirisa. Nakon orgazama, hormon prolaktin u mozgu potiče moždane stanice na proizvodnu novih živčanih završetaka u području mozga zaduženom za osjetilo njuha.

Seks jača mišiće
Ovisno o pozama koje koristite u seksu, jačat ćete i određena područja mišića. Ako niste baš pretjerano razgibani, možete računati na bolove u zdjelici, bedrima, stražnjici, abdomenu, prsima i rukama.

Ublažava bol
Seks umanjuje bol čak i do deset puta bolje nego neki analgetici. Neposredno prije orgazma razina hormona oksitocina raste pet puta što dovodi do velikog oslobađanja endorfina. On umiruje bol, poput glavobolje, artritisa, migrena, a za razliku od tableta, endorfin ne izaziva kontraindikacije. Tijekom seksa oslobađa se i estrogen koji smanjuje simptome PMS-a.

Za higijenu usta
Ljubljenje izaziva lučenje sline. Slina čisti zube i smanjuje razinu kiselosti u ustima, koja je glavni razlog za propadanje zuba i loš zadah.

Uravnotežuje seksualne hormone
Estrogen kod žena štiti srce, a dugoročno štiti i od Alzheimera i osteoporoze. Kod muškaraca hormon testosteron potiče rast kostiju i mišića.

Poboljšava imunitet
Više seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Jedan do dva snošaja tjedno i povećat ćete za 30 posto razinu antitijela imunoglobulina A, koji jača imunitetni sustav. Seks će vam omogućiti i bolju kontrolu mjehura kod mokrenja jer jača mišiće zdjelice koji su zaduženi za mokrenje.

Umanjuje šanse za oboljenje od raka
Seks umanjuje šanse da dobijete rak. Razna istraživanja pokazala su da su seksualna aktivnost i učestalo ejakuliranje povezani sa smanjenjem rizika od raka prostate u kasnijoj životnoj dobi. Istraživanja pokazuju da muškarci koji su ejakulirali 13 do 20 puta mjesečno imali 14 posto manji rizik od oboljenja od ove vrste raka. Prosjek muške ejakulacije mjesečno je četiri do sedam puta.
tportal.hr



sviđa mi se.... Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2007. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Poboljšava imunitet
Više seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Jedan do dva snošaja tjedno i povećat ćete za 30 posto razinu antitijela imunoglobulina A, koji jača imunitetni sustav.

odlično.. posebno ovaj dio.. s obzirom da mi je imunitet na razini dvogodišnjeg djeteta..prava stvar za mene.. Laughing
..da.. a odgovor na pitanje-kada vam je dosta sexa?- pa nikada, naravno, kakvo je to pitanje?!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni toga nikad nije dosta...seks mi uvijek godi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.12.2007. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam pijana, onda mi uopce nije do seksa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: