Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sex na javnom mjestu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2005. 2:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odakle to znas? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2005. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije par godina imadoh slicnu anegdotu.

Uglavnom, zavrsio sam na sudu zbog pokidane osobne (imala je pokidan vrh, ali ju je drot rastvorio do kraja uz pitanje "I, kakva je ovo osobna?". Naravno, nisam platio kaznu, zhalio se, blabla). Dobih zbog toga svoj prvi poziv na sud.

Usetah s indexom u ruci (iako je bio osmi mjesec ;-)) i tuzna izraza lica.

Cekajuci u hodniku u zupanijskoj, slusao sam klepet ljetnih cokula i klompi, zvuk pisacih masina iz vremena marije bljuzge, uglavnom, istripao sam da sam Jozef K himself. Kafkijanska atmosfera covjeka na to natjera, a i znao sam da mi treba takav trip kad krocim u sudnicu.

S oko sat vremena zakasnjenja u odnosu na vrijeme napisano na pozivu, krocih u prostorije "sudnice", zapravo omanjeg sobicka s par stolova, onih crnih soc-real cekaonskih stolica, zasut smradom prasine iz tepisona i birokracije iz poluuzeglih listova papira u ladicama. Bio je suncan ljetni dan.

Ponude me da sjednem na te crne cekaonske stolice tik pored vrata, oni nasuprot meni za stolom. Dijeli nas praznina sobe. I uloge. Prvo ide medjusobno upoznavanje, pa dodjeljivanje uloga. Na pitanje o statusu odgovaram "siromasan student" i mahnem indexom. Zena je sutkinja, mozda upali sharm. Ali to se kosi s ulogom. Siromastvo ne sarmira.

Zbog proceduralne greske (ili zakona, cega vec) gdje pise da osobna mora biti citka i zbog prijave drota da je bila necitka, prinosim "krunski" dokaz (probusenu staru iskaznicu) s kojeg sutkinja iscitava sve potrebne podatke. Osobna je bila sjebana. Sjebana, ali citka.

Uglavnom, sve super, nisam kriv za osobnu, blabla, pokazujem ganc novu osobnu (izvao ju cim sam dobio poziv sa sudjenje ;-)), jupi, posten sam i lojalan gradjanin i taman kad se ustadoh, STOP!

- "Sjednite, nismo gotovi. Ima toga jos ovdje."

Fuck, pomislih, nisam nevinasce, ali nisam ni zlocinac. Nisam nikoga ubio, nisam dilao ni uzimao zuto/belo, nisam krao, nisam razbijao, nisam se tukao, nisam narusavao javni red i mir (barem mislim). Hm, sto bi moglo biti?!?

- "Znate li kada ste vrijedjali moralne osjecaje gradjana ovoga grada?"

E, to me pitanje zateklo... mislim, tko jos nije pis(h)ao po kori drveta u parku, tko nije vadio kitu pijan (i mlad ;-)) i mlatarao njom po zraku, ne sjecam se da su me copili dok sam se s nekom mazio u parku, ne sjecam se da sam spalio kriz, raspelo, da sam se razapeo. Hmmmm ... A sutkinja me pita za vrijeme, dakle, zaista se dogodilo, ili barem misle da se dogodilo.

- "Tada i tada, tamo i tamo, vi ste uhvaceni u radnji blabla (sudski termin za pishanje)."

- "Ne sjecam se toga." - iskrenost koja nije proizasla iz zelje za izbjegavanjem kazne

Zavrsih s ukorom i upitnikom iznad glave koji me muci i danas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djiki
Post Postano: 10.10.2005. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: › Ubit cu se! ;-)
Samo mi nemoj rec da si joj i za noge govorio da su joj ko u kosute....tanke i dlakave ;-)
Ti si sigurno puno sevio po sumi kad su ti "oci ranjene kosute" bile tako blizak sinonim.
A i ono bakino "jelence" ...jel to govori da ti je cijela familija prirodnjacka!?
WOW ;-)
ma sve je cool

Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2005. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sex na javnom mijestu?
(kako se ova rečenica uopče može kvalificirat kao upitna hm....)

sex na javnom mijestu je radnja koja je zakonom zabranjena po čl.14 zakona o čistoči grada, prema tome pošto sam ja osviješteni građanin grada Osijeka ne mogu podržati ovaj sramotni čin...to je zlo....to je grijeh...

a za grijehe vam ja nudim izbavljnje
100kn/po grijehu
može i na rate Smile

(...jeste probali na katakombama kod kapelice; mislim odmah poslije se možete otiči ispovijedati Smile )

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2005. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
Ubit cu se! ;-)
Samo mi nemoj rec da si joj i za noge govorio da su joj ko u kosute....tanke i dlakave ;-)
Ti si sigurno puno sevio po sumi kad su ti "oci ranjene kosute" bile tako blizak sinonim.
A i ono bakino "jelence" ...jel to govori da ti je cijela familija prirodnjacka!?
WOW ;-)


..a da tu ipak nije neki šumar ili lovočuvar umješao prste..da ne kažem neku "drugu" stvar Wink Wink

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 15.10.2005. 10:24 
Naslov:  Re: Sex na javnom mjestu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ti si valjda jedini koji ne voli situirane... ;-)

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2005. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ti si valjda jedini koji ne voli situirane... ;-)



Vjezbas quotanje???

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2005. 6:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razgovor bez rijeci, novo uvijanje na pojam "less is more"

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2005. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Jedna od zesce glupih kazni.

Inace, javno mjesto je poprilicno rastezljiv pojam. Da li je klupica u parku (pa bio to i onaj gdje Gunduliceva izlazi na Vukovarsku) u 2 u noci javno mjesto?!


Neustakljeni ili neogradjeni balkon se tretira kao javno mjesto. Stoga ako nategnes zenu na balkonu mozes zaraditi prijavu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2005. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel bitno da je ograđen donji dio gdje se odvija većina akcije ili mora biti potpuno skriven od očiju javnosti Rolling Eyes ?

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2005. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a heck...kolko ti visok balkon imas?

moj nis ne pokriva(nije da smo probali, jos uvijek nagovaram:)

al mislim, sta je sa ljudima koji su malo visi? jel moraju dogradjivat balkone ili im se gleda kroz prste?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
galebhvar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Jelsa otok Hvar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je kod nas na moru na plazama cist normalno jedino preko zime nigdje nikoga neznam zasto Very Happy

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile tesko je u danasnje vrijeme biti lud jer je konkurencija jako velika osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2007. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

galebhvar je napisao/la (Pogledaj post): › to je kod nas na moru na plazama cist normalno jedino preko zime nigdje nikoga neznam zasto Very Happy

možda su na plažama ljeti turisti...
dakle ovo za zimu ide na adresu domaćih... Laughing

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
galebhvar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Jelsa otok Hvar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
galebhvar je napisao/la (Pogledaj post): › to je kod nas na moru na plazama cist normalno jedino preko zime nigdje nikoga neznam zasto Very Happy

možda su na plažama ljeti turisti...
dakle ovo za zimu ide na adresu domaćih... Laughing

ma domaci ponekad odvedu svoje zene sada preko zime malo u romantiku (naravno kada nemamo nista turista) Very Happy

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile tesko je u danasnje vrijeme biti lud jer je konkurencija jako velika osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

khmm.. da se razumijemo, sex na javnom mjestu pali..

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: