Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žene za upravljačem!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2011. 17:37 
Naslov:  Re: Žene za upravljačem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa šta vas uče u tim autoškolama da mi je znat....nit znate gdje gledat za temperaturu, nit znate gdje je kazaljka za gorivo..nit znate gdje se provjerava ulje....voda, zrak..napumpat gume, promjenit gumu...a bile bi emancipirane!!! Twisted Evil


Ovo ne uče nikoga ni u jednoj autoškoli. Ali, gle čuda, žensko sam i znam to sve napraviti.


ma malo zekim...znam da vas ima pravih vozačica...valjda me peru traume od jedne vožnje sa prijateljicom do jednog grada..kroz punooo zavoja...svako pretjecanje bicikliste je bilo poput ulaska fukushimu 1 Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2011. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sale car je napisao/la (Pogledaj post): › jučer idem ja na kopiku i naravno, odlazim od kuće i zaobiđu me mali prdavac (skuterčić) i neka corsa (žena za volanom)... jebeš mi sve od divaltove pa sve do preko mosta sam se vozio 40 km/h iza njih jer se ona nije usudila prestići prdavca, a ja nisam mogao zbog gužve... poludio sam... i da, šećer na kraju, ova ga obiđe 100 metara ispred skretanja za parking kopike... -.-'
btw. naravno da je imala prilike i prije toga obići ga, al jbg, zanimljivije je drkati 10-ak auta iza sebe nego malo dodat gasa...


obavezno corsa...to mi je rak rana..kad vidim corsu ispred sebe i ženu za volanom ....sjedalo do šajbe..ja stanem na kavu odmah..i koje pivo...dok se ja otrijeznim valjda će se maknut negdje!!! ove što voze stariju liniju corse su žustrije ali ove nove corse....e te su najgore vozačice...al moram ih razumjet kad ima muževa koji ne daju ženama da voze pa im je uvijek trauma kad sjednu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2011. 17:42 
Naslov:  Re: Žene za upravljačem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od vozačica corsi imam još jednu kategoriju muških vozača..koje još više mrzim..a to je onaj tip vozača koji ti se uključi ispred automobila sa sporedne ceste ili nekog mosta....oduzme ti prednost..onda vozi 30 na sat i nakon 100 metara skreće lijevo....!

e onda mi dođe izaći van iz auta i kroz zatvoren prozor u bulju šakom... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2012. 8:39 
Naslov:  Re: Žene za upravljačem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Full oprema ...


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2012. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2012. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrijeme radnje : podne
mjesto radnje : Strossmayerova
glavna lica : gospođa 50-ak god (peugeot 206),
gospodin 50_ak god (golf 4)
sporedna lica : ja
gospođa vozi, iza nje brko u golfu.....na 20-ak metara od semafora počne treptat zeleno i gospođa to shvati kao pravi trenutak da zautavi vozilo....golf staje uz trag kočenja cca 2 m (zanemarivo).....gospođa uzima svoju torbicu i vadi najbitniju stvar u životu -žarko crveni ruž za usne !stojim i gledam i čudim se brki iz golfa koji stišće volan sve jače i govori da ju ???????????????.....pali se zeleno!!!, ali to je samo tamo neka boja na stupu koja je nevažna za gospođu i njoj na pamet ne pada da prekida čin uljepšavanja i na taj način dovede sebe na stup srama što je neuredna....prije nego je zatrubio pogleda me brko, a ja mu pokažem rukom "samo polako, gđa. se šminka"....malo još pričeka, pa ipak na njezino iznenađenje učini ono najgore: STISNE TRUBU !!!!.....gđa. uz pogled na retrovizor (vjerovatno misleći da ju netko pozdravlja) nabaci "sređeni" osmijeh, digne ruku, mahne prstićima i vjerovali, ili ne ona krene, daje lijevi žmigavac, a golf još čeka, jer u vanjskoj traci prolaze vozila i ne može se ubaciti (kad nije žena).....pali se žuto ona skreće, a on čeka drugo zeleno.....ja otišao....nisam imao više vremena

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2012. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.10.2012. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
Jednom prilikom sam u Slavonskom Brodu naišao na raskrižje gdje su prometom upravljali policajci..i ispred mene ONA...policajac je dva puta okrenuo smjerove kretanja a ona je samo blejala u njega..kao u svemirca...razmišljajući..pa kad će mene pustit (iako je već dva puta puštao njen..naš smijer)...postalo joj je jasnije kad je iza nas zatrubila Scania.... Laughing

Najviše me ispale kad ispred mene vozi corsa...30 na sat..ONA vozi ..nosina u volanu..sjedalo povukla naprijed do krajnjih granica....i gleda ravno..ni lijevo ni desno...a iza koooooooloooooonaaaaaaaaaaa!!!

Pa šta vas uče u tim autoškolama da mi je znat....nit znate gdje gledat za temperaturu, nit znate gdje je kazaljka za gorivo..nit znate gdje se provjerava ulje....voda, zrak..napumpat gume, promjenit gumu...a bile bi emancipirane!!! Twisted Evil


nažalost u autoškolama ne nauče nikoga ništa,
samo ti uzmu novce.

gledam na katakombama danas, autoškola cura vozi 15-20km/h i vozi u krug, vozi u krug, tako vozi u krug, sva sreča pa je velik krug pa joj se ne zavrti u glavi, onda dodje na cestu, naučila je vozit 20km/h i tako vozi, da bi joj neko reko da ubrza malo, ne. da su je naučili na katakombama stani kreni, naravno da nisu i gasi joj se auto pri svakom kretanju na semaforu.
onda naći krenit nakon tih 10h vožnje ili kolko več, dodje komisija i pustiju makar vidi da nema pojma, al eto uspijela je nekako uparkirat auto na riverc. ono učenje vožnje na otvorenim cestama mi je isto strava.
kao voziš cijelu autoškolu 70 u 5br na otvorenoj cesti

kak će sad ta osoba znat vozit?

drugo ni ne zanima ih ta vožnja tolko.

mi smo se igrali autićima, kasnije kupovali autoklubove
vozili automatike, vozili aute od kolega, neki su imali i svoje., došli smo u autoškolu.

a one su se igrale s barbikama, kasnije kupovale teen i tasko to i došle su u autoškolu bez ikakog znanja o autu. neke nauče s vremenom, neke odustanu od vožnje, neke misle da znaju, a smo rade sranja po cesti.

takd da jesu muški kao bolji vozaći, al ima i žena koje kontaju vožnju bolje nego muški, jednostavno to njih tolko ne zanima ko muške i nisu od malih nogu u autima i motorima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.10.2012. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
slavonija je napisao/la: ›
Jednom prilikom sam u Slavonskom Brodu naišao na raskrižje gdje su prometom upravljali policajci..i ispred mene ONA...policajac je dva puta okrenuo smjerove kretanja a ona je samo blejala u njega..kao u svemirca...razmišljajući..pa kad će mene pustit (iako je već dva puta puštao njen..naš smijer)...postalo joj je jasnije kad je iza nas zatrubila Scania.... Laughing

Najviše me ispale kad ispred mene vozi corsa...30 na sat..ONA vozi ..nosina u volanu..sjedalo povukla naprijed do krajnjih granica....i gleda ravno..ni lijevo ni desno...a iza koooooooloooooonaaaaaaaaaaa!!!

Pa šta vas uče u tim autoškolama da mi je znat....nit znate gdje gledat za temperaturu, nit znate gdje je kazaljka za gorivo..nit znate gdje se provjerava ulje....voda, zrak..napumpat gume, promjenit gumu...a bile bi emancipirane!!! Twisted Evil


nažalost u autoškolama ne nauče nikoga ništa,
samo ti uzmu novce.

gledam na katakombama danas, autoškola cura vozi 15-20km/h i vozi u krug, vozi u krug, tako vozi u krug, sva sreča pa je velik krug pa joj se ne zavrti u glavi, onda dodje na cestu, naučila je vozit 20km/h i tako vozi, da bi joj neko reko da ubrza malo, ne. da su je naučili na katakombama stani kreni, naravno da nisu i gasi joj se auto pri svakom kretanju na semaforu.
onda naći krenit nakon tih 10h vožnje ili kolko več, dodje komisija i pustiju makar vidi da nema pojma, al eto uspijela je nekako uparkirat auto na riverc. ono učenje vožnje na otvorenim cestama mi je isto strava.
kao voziš cijelu autoškolu 70 u 5br na otvorenoj cesti

kak će sad ta osoba znat vozit?

drugo ni ne zanima ih ta vožnja tolko.

mi smo se igrali autićima, kasnije kupovali autoklubove
vozili automatike, vozili aute od kolega, neki su imali i svoje., došli smo u autoškolu.

a one su se igrale s barbikama, kasnije kupovale teen i tasko to i došle su u autoškolu bez ikakog znanja o autu. neke nauče s vremenom, neke odustanu od vožnje, neke misle da znaju, a smo rade sranja po cesti.

takd da jesu muški kao bolji vozaći, al ima i žena koje kontaju vožnju bolje nego muški, jednostavno to njih tolko ne zanima ko muške i nisu od malih nogu u autima i motorima


Istina je da muškarci bolje poznaju aute, da možda imaju i bolji osjećaj za udaljenost, za parkiranje, ali su skloniji kretenskoj vožnji i preseravanju na cesti.

Također, mislim da nije nužno poznavati automobile i njihove dijelove i sve to da bi vozio normalno, da bi pratio dinamiku vožnje, dovoljno je poznavati svoj automobil i svoje vozačke sposobnosti, da ne bi radio pizdarije u prometu. Mislim da su najveći problem žene koje su u zrelijim godinama položile vozački ili nisu vozile u mladim danima, one nikad neće imati osjećaj za auto.

I da, sve češće primjećujem da autoškole voze 30 km/h po gradu, što mi definitivno nije normalno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.10.2012. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

Istina je da muškarci bolje poznaju aute, da možda imaju i bolji osjećaj za udaljenost, za parkiranje, ali su skloniji kretenskoj vožnji i preseravanju na cesti.

Također, mislim da nije nužno poznavati automobile i njihove dijelove i sve to da bi vozio normalno, da bi pratio dinamiku vožnje, dovoljno je poznavati svoj automobil i svoje vozačke sposobnosti, da ne bi radio pizdarije u prometu. Mislim da su najveći problem žene koje su u zrelijim godinama položile vozački ili nisu vozile u mladim danima, one nikad neće imati osjećaj za auto.

I da, sve češće primjećujem da autoškole voze 30 km/h po gradu, što mi definitivno nije normalno.
[/quote]

nisam mislio na poznavanje dijelova auta,
slažem se da ne moraš poznavat djelove automobila i automobile
nego na to da sam ja recimo prvi put sjeo u auto još u sonovnoj školi i naučio osnovno stani - kreni.

kad sam položio, išo sam se vrtit sa stojadinom na katakombe pod ručnom na snjegu, ko i mnogi muškarci, al žena nisam baš vidio ni čuo da je išla se divljat s autom po snjegu na katakombe.
to recimo nije loše otić tak da vidiš kako se auto ponaša kad prokliže, da znaš ak ti se desi na cesti to, da se ne uplašiš ak ti se to desi na cesti.
je da ja nisam išo zbog toga, al jbg.
sad to ni ne smiješ izgleda više ni radit, jel se zablesa abs, ćito sam na forumima da se znalo desit da prestane radit, meni je presto na mazdi, al je počeo nakon 2-3km.

treba da poznavatsvoj automobil i ne precjeniti svoje vozačke sposobnosti, što znaju mladi nadobudni muški vozaći napravit jel ko što kažeš skloni smo preseravanju na cesti, a to definitivno nije mjesto za to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2012. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da pojednostavimo...muškarac je bolji u bilo kakvim radnjama koje zahtjevaju brzinu, refleks, koordinaciju, osjećaj prostora...počevši od vožnje pa sve do sportova.
Čista genetika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2012. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja toliko seronja susrećem svakodnevno na cesti da mi je muka od te genetike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2012. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
ja toliko seronja susrećem svakodnevno na cesti da mi je muka od te genetike


Smile ima ih da, vozim juće iza nekog seata,
županijskom pram kružnom se krečemo, vozi 30, dodje do raskrižja na kojem se u medjuvremenu upalilo crveno, ne on je ladno prošo kroz ćisto crveno, a stigneš na zeleno ak voziš 50-60.
ja bi mu zabrasnio da se približi autu 10godina, a nakon 10 godina bi mogo samo bit ko suvozač samo u autu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2012. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
Smile ima ih da, vozim juće iza nekog seata,
županijskom pram kružnom se krečemo, vozi 30, dodje do raskrižja na kojem se u medjuvremenu upalilo crveno, ne on je ladno prošo kroz ćisto crveno, a stigneš na zeleno ak voziš 50-60.
ja bi mu zabrasnio da se približi autu 10godina, a nakon 10 godina bi mogo samo bit ko suvozač samo u autu


ha istina, ja bi recmo i nepismenima zabranijo pisanje na forumu al kad neče niko nas pametne da me sluša Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2012. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la: ›
Smile ima ih da, vozim juće iza nekog seata,
županijskom pram kružnom se krečemo, vozi 30, dodje do raskrižja na kojem se u medjuvremenu upalilo crveno, ne on je ladno prošo kroz ćisto crveno, a stigneš na zeleno ak voziš 50-60.
ja bi mu zabrasnio da se približi autu 10godina, a nakon 10 godina bi mogo samo bit ko suvozač samo u autu


ha istina, ja bi recmo i nepismenima zabranijo pisanje na forumu al kad neče niko nas pametne da me sluša Smile


da si pametan, onda bi znao da ne pismeni ne mogu pisat po forumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: