Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ima li onih 55 +

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mirna-
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2010. 11:50 
Naslov:  Ima li onih 55 +
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slučajno naletjela na Forim o31. Ovdje sam , ali nije to moj grad,iako ga srcem i dušom želim prihvatiti. Nažalost toliko sam sama, da mi i grad postaje tmuran, neprijateljski raspoložen...Možda zato što mi je 55 plus....Ima li negdje moje generacije, za razgovore, prijateljska druženja, čavrljanje. Zaista želim biti " lega", ali nikako da pronadjem lege! Pozdrav svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od 69 pogleda- klikova vjerujem da nema ni jedan od 55+ kako si napisala, nije moje da pametujem ali mislim da si promasila mjesto za pronalazenje lega. Mozda da se malo angaziras vise uzivo, mislim da susjedstvo, radno mjesto, prijatelje koje valjda imas pa na taj nacin prosirujes krug prijatelja..poznanika..I zasto bi morao biti 55 plus a ne i neki minus Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2010. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije ti ovo iskrica osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2010. 7:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mirna,
Dobro došla u Osijek i zaista se nadam da češ se uklopiti.Znam da je teško biti novi u bilo kojem okruženju i da je početak jako težak ali moraš ići dan za danom.Teško češ na forumu upoznati ljude za kavu i druženje u ovom virtualnom svijetu ljudi su nestvarni vidiš samo njihove ideje ,misli ,stavove i ništa drugo .Prave kvalitete ili ono drugo je skriveno i nedostupno.Pokušaj pronaći ljude za razgovor u nekim svojim hobijima ili interesima .Pošto si nova u gradu možeš uvijek na forumu pitati za sadržaje u gradu koji te eventualno zanimaju i sigurno češ od ljudi dobiti odgovor i smjernicu kuda da kreneš.Želim ti svu sreću u snalaženju i pronalasku pravih prijatelja ove virtualne bolje zaboravi. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2010. 8:06 
Naslov:  Re: Ima li onih 55 +
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

35+ se još i nađe, no 55+ teško. Ali nas to ne spriječava da se družimo u ovom virtualnom svijetu, gdje smo svi mladi, lijepi itd. Ugodan boravak na forumu @mirna-.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2010. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ću za koji dan biti taj, a na ovaj forum dolazim uglavnom uvečer nakon teške večere kad mi treba pomoć za probavu jer razmišljanja velikog broja mladih ovdje djeluju kao najbolji laksativ... osijek031.com smile

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirna-
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › nije ti ovo iskrica osijek031.com smile


hm...."iskrica" oprosti ne znam o čemu ti...vrijedjaš li ...ili? Nisam zaista imala namjeru ovdje nikoga povrijediti , a molim da se tako i Ti ponašaš!
I pitanje, sastaju li se negdje ,gdje , članovi 31. com.oprostite ali Osijek mi je jako malo poznat. pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2010. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mirna iskrica je portal koji služi za pronalaženje partnera, i da, to je bilo vrijeđanje, ili možda samo bezazleni humor, ali činjenica je da ovdje nećeš naći društvo kao takvo, već ovaj forum služi samo za virtualno raspravljanje na teme, i naravno ubijanje dosade. Zato ovdje ne pokušavaj naći prijatelje, već, kako je netko već napisao, dođeš na forum kad imaš probavnih problema i to se brzo riješi kad vidiš kakvih sve ima razmišljanja.

P.S ne znam sastaju li se forumaši, ako da, vjerojatno je to malena grupica istomišljenika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirna-
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izgleda da sam zalutala, imala sam želju pronaći društvo, prijatelje, jer samoća je teška. Ipak hvala , razumjela sam....i ovdje očito je kao u našoj lijepoj sve " u banani"!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2010. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mirna-, ne predaj se i ne uzimaj za ozbiljno sve što neki forumaši napišu. Ni u stvarnom životu vjerojatno ne uzimaš izjave svih jednako k srcu, već ih važeš prema onome tko ih je dao. U ovom slučaju ti je najlakše kliknuti na profil drugih korisnika i pogledati što su ranije pisali, kako bi dobila bolju sliku tko ti što piše. Možeš li doista ozibljno i k srcu uzeti nešto što su napisali Frost ili always ready?

U sličnoj situaciji sam kao i ti, nešto mlađa doduše, i volim ovdje biti, makar samo čitajući što drugi pišu. Ono što pročitam je ponekad zabavno, ponekad tužno, nekad bi iskočila iz vlastite kože kad vidim kako neki ljudi razmišljaju, a ponekad doista rješava probavne probleme. U svakom slučaju, jedan svjetionik više u svakodnevnom životu.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2010. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ismijavate rasprave forumaša ovdje, a sami se uopće ne razlikujete od njih. zapravo još ste gori...
kao, ovdje ste, sveprisutni, a sve vam je super glupo.

to je kao kad su ljudi halapljivo gledali big brother ne bi li najžešće komentirali neukost, neipsmenost i glupost protagonista, a ustvari su i sami takvi.

ljudi, širok vam internet za pronalazak sajtova, tema i komentara koji su vam po mjeri...

_________________
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2010. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@carobnica nije mi bila namjera uvrijediti @mirnu nego sam joj odgovorila na pitanje koje je postavila u temi, nigdje nema loše namjere, samo sam napisala kako je. Dobrodošla je na forum kao i svi članovi, naravno, da ubije dosadu uz virtualne rasprave, ali kao što rekoh ovdje vjerojatno neće naći prijatelje kao takve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirna-
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

water je napisao/la: ›
ismijavate rasprave forumaša ovdje, a sami se uopće ne razlikujete od njih. zapravo još ste gori...
kao, ovdje ste, sveprisutni, a sve vam je super glupo.

to je kao kad su ljudi halapljivo gledali big brother ne bi li najžešće komentirali neukost, neipsmenost i glupost protagonista, a ustvari su i sami takvi.

ljudi, širok vam internet za pronalazak sajtova, tema i komentara koji su vam po mjeri...


ajme meni, ko koga ismijava....pa ni slova nisam napisala da bi nekog povrijedila....jer moguće, islila sam da je ovo ozbilkan portal, prvi puta sam tu, u ovom gradu se ne snalazim....pa čemu odmah pljuvanje.....hej ljudi , zašto postajemo zvijeri???????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mirna mislim da taj post koji je napisala @water nije namijenjen tebi.

Ne brini se toliko tko što ovdje piše, samo opušteno. Sretno s prilagođavanjem gradu i njegovim dobrim i lošim stranama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirna-
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imala želju , volju, nadala se, pronaći bar virtualne prijatelje,,,,,ipak nije ovo za mene. Hvala vam koji ste mi dali podršku....a "hvala" i o nima koji su me ispljuvali.....na PM. Odlazim, sretno vam....

"ne čini drugima, što ne želiš da tebi čine!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: