Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Crnka koju su svi zaboravili

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
masnica
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2010. 0:39 
Naslov:  Re: CRNKA KOJU SU SVI ZABORAVILI
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pogled na tu jadnu macu mi izaziva gađenje ... prema ljudima. Nema veće zvijeri od čovjeka .


Izaziva ti gadjenje? I sam sebi bi se gadio/gadila da imas ozljedu?...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masnica
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2010. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
ljiljan, viš o tome nisam razmišljala Smile
Ipak mi je drago što se bar netko zainteresirao za ovu siroticu koja je očito stvarno preružna i za wall udruge Maca jer obavijest o njoj još uvijek nije tamo ni stavljena, tako da su joj oduzete šanse da se neki mačoljubac koji ima vremena za nju i brine. Udruzi "zahvaljujemo" i poručjemo da gube sponzore koji su im prošle godine od svake plaće donirali bar malo za mačke. Maca nema vlasnike jer spava ispod našeg auta na cesti, i kad ga ujutro upalimo-zbriše. Hvala što si postavio bar konkretno pitanje u vezi mace-vratio si mi vjeru u ljude. Sutra mi je neradna subota pa idem u lov na nju i drito vetu. Držite fige da ju ulovim jer je zadnji put kad sam ju vidjela rep bio krvav-očito se rana inficirala. .



Sponzore ne gubi Udruga vec gube mace

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masnica
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2010. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
A jbmu, koliko čovjek mora biti bolestan da ozlijeđuje i pali mačku, pa muka mi je više od takvih psihopata! Svaka čast za vašu brigu o maci, srećom pa ima normalnih ljudi.


Mozda je maci rep zakacio i auto, mozda je bila uvucena u neki, ne mora biti da je nuzno covjek ovo napravio.... Mozda ju je i pas ugrizao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2010. 6:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masnica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pogled na tu jadnu macu mi izaziva gađenje ... prema ljudima. Nema veće zvijeri od čovjeka .


Izaziva ti gadjenje? I sam sebi bi se gadio/gadila da imas ozljedu?...

Pročitaj pažljio post koji si citirao/la, ovaj put sa razumjevanjem.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2010. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Masnica, upravo tako. Tako pomoć u spašavanju crne nismo izgubili mi nego maca.
Mace od nas ne gube ništa nego gubi udruga, jer ćemo mi i dalje pomagati nesretnicima koliko god možemo, kao i godinama do sad, samo više nećemo raditi grešku i očekivati pomoć udruge. Imate volontere sa slobodnim vremenom ali nitko nije htio izdvojiti pola sata da je odveze vetu iako bih ja sve platila? Stvarno ne kužim šta još radite u ovom topicu, osim što se blamirate.
I dalje nema odgovora na 2 pitanja:
1.Zašto cica navodna 4 mjeseca nije bar oglašena? To ništa ne košta, i fotke smo vam poslali da ne morate dolaziti i slikati ju. Ja sam joj našla udomitelja u jednom danu i boli me to što se to moglo napraviti i puno ranije, navodno 4 mjeseca ranije, samo da je nekom bilo dovoljno stalo.
2. Sad kad znate za mačiće, šta s njima? Nemaju vlasnike, ja i spomenuta gospođa ih hranimo.
Ako nemate odgovor na bar jedno od ovih pitanja, molim vas da ne spamate topic namijenjen MAČKI, a ne vama.
p.s.-vet je rekao da je rep spaljen, i to vjerojatno namjerno jer je ozljeda prepravilna za slučajnu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: › Masnica, upravo tako. Tako pomoć u spašavanju crne nismo izgubili mi nego maca.
Mace od nas ne gube ništa nego gubi udruga, jer ćemo mi i dalje pomagati nesretnicima koliko god možemo, kao i godinama do sad, samo više nećemo raditi grešku i očekivati pomoć udruge. Imate volontere sa slobodnim vremenom ali nitko nije htio izdvojiti pola sata da je odveze vetu iako bih ja sve platila? Stvarno ne kužim šta još radite u ovom topicu, osim što se blamirate.
I dalje nema odgovora na 2 pitanja:
1.Zašto cica navodna 4 mjeseca nije bar oglašena? To ništa ne košta, i fotke smo vam poslali da ne morate dolaziti i slikati ju. Ja sam joj našla udomitelja u jednom danu i boli me to što se to moglo napraviti i puno ranije, navodno 4 mjeseca ranije, samo da je nekom bilo dovoljno stalo.
2. Sad kad znate za mačiće, šta s njima? Nemaju vlasnike, ja i spomenuta gospođa ih hranimo.
Ako nemate odgovor na bar jedno od ovih pitanja, molim vas da ne spamate topic namijenjen MAČKI, a ne vama.
p.s.-vet je rekao da je rep spaljen, i to vjerojatno namjerno jer je ozljeda prepravilna za slučajnu.
Edit: mačiće hranim SVAKI DAN, i to košta. Na ovaj komentar "pa nahranite ih ponekad" se neću ni obazirati, on puno više govori o vama.
Liječenje crne će masno koštati.
Liječenje prošle mace koja je bila kod nas i koju smo liječili je koštalo 1500 kn, iako je muž tada bio nezaposlen i grcali smo u dugovima.
Da, trebam pomoć,zapravo MAČKE trebaju pomoć.
Na stranu novci, vaša predsjednica dobro zna kakvu sam tragediju imala zbog bolesti koju prenose mace, i da mi je liječnik strogo zabranio da diram ulične mačke. I šta radim? Diram ih i dalje, hranim i liječim jer znam da VI NEĆETE. Prestanite kukat i primite se posla. Liječit mačke od donacija građana je puno lakše nego liječit mačke OD VLASTITE krvavo zarađene plaće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2010. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masnica je napisao/la: ›
posaljite slika malih macica kojima se rebra vide. i hranite ih da im se rebra ne vide. macu s repom ako ce udomiti osoba koja nema novca da ju lijeci, mozda nece imati novca ni da ju hrani i lijeci ubuduce ako maca bude bolesna. jako mi je zao sto mnogi ne shvacaju da udruga maca zivi od donacija gradjana, da od grada nema apsolutno nikakvu financijsku potporu ni prostor za drzanje macaka. svega 5, 6 volontera koji izlaze na teren i svega 4vero koji imaju svoj automobil i mogu se
prevesti i vozati za napustene macke po gradu, sve o vlastitom trosku. ljudi koji zele i pomazu macama, nece nam se ni javiti za pomoc nego napraviti sto vide sami, a najlakse je blatiti po udruzi. tipa "macici kojima se vide rebra", pa cemu to, nahrani ih svaki dan koji puta a ne nabijati na nos ljudima koji imaju svoje zivote, privatne, poslove, obitelji, svoje macke, i svakodnevno brinu o napustenim i rade maximalno moguce za udrugu. jednostavno s ovolikim malenim brojem ljudi ne mozemo uvijek biti rasipani svuda i po cijelom gradu. svi ste pozvani i mozete nam se prikljuciti i raditi isto ono sto i mi, pa brzo bi ste shvatili kako je i da nije uopce lako. radimo to zbog maca a ne ljudi, ali stresno je i vrlo cesto komunicirati i kontaktirati s ljudima koji samo nazovu i emocionalno nam prijete i sl....

Eto, upravo zato imate samo 4-5 volontera. Stalno kukate kako za to niste plačeni, bla,bla...Pa nisu ljudi glupi, znaju da volonteri nisu plaćeni al rade ono što vole!!! Ja sam volonter u 3 udruge i NIKAD nisam kukala zbog toga jer je to MOJ IZBOR. Uz to imam 10-satno radno vrijeme i posao u drugom gradu, muža, stambeni kredit, ljubimce...I još nađem vremena za koju uličnu mačku Smile Zašto bi vam se itko pridružio kad samo kukate! Pa gle cure u udruzi Pobjede. Hebate, one rade ko crvi o svom trošku i NIKAD ih nisam čula da kukaju jer troše svoje vrijeme na pse...I broj volontera im stalno raste. Potoje ljudi koji pomažu životinjama zato što vole žvotinje, i postoje oni koji pomažu da bi "ispali dobri" pred drugima, i takvi kukaju... Nasreću, životinjama pomažu i jedni i drugi pa vas zato istinski ljubitelji životinja dosad nisu popljuvali, ipak na kraju pomažete. Uz puno buke, hvaljenja samih sebe, kuknjave ko da vi jedini u svemiru pomažete životinjama (a osobno sam u životu spasila više no duplo lutalica od vaš udruge, i poznajem barem još 10 takvih ljudi, i nitko nije vrištao po netu zbog toga)... tu i tamo i spasite poneku macu, i zato vas trpimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2010. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravila sam javiti happy end ove priče: Maca je dobila ime Mischa i živi u stanu od 98 kvadrata u Zagrebu, ko carica Smile Nova vlasnica ju je steriizirala, cijepila, liječila na vet faxu, naručila neke lijekove i kremice iz Austrije...i rep je potpuno zarastao i oporavio se, čak joj i dlaka ponovno raste. Na jedno oko je ostala slijepa ali vlasnici to ne smeta, kupuje joj najkvalitetniju hranu i obožava ju. Najviše mi je drago što je Mischa pokazala da ne postoje neudomive mačke, već samo nedovoljno motivirani ljudi u nastojanju da se maca udomi. Po "nečijim" kriterijima nije bila vrijedna ni oglašavanja, a sad živi ljepše nego 70% populacije ove zemlje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Weeeeeeeeeee Smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2010. 19:12 
Naslov:  Re: Crnka koju su svi zaboravili
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
Zaboravila sam javiti happy end ove priče: Maca je dobila ime Mischa i živi u stanu od 98 kvadrata u Zagrebu, ko carica Smile Nova vlasnica ju je steriizirala, cijepila, liječila na vet faxu, naručila neke lijekove i kremice iz Austrije...i rep je potpuno zarastao i oporavio se, čak joj i dlaka ponovno raste. Na jedno oko je ostala slijepa ali vlasnici to ne smeta, kupuje joj najkvalitetniju hranu i obožava ju. Najviše mi je drago što je Mischa pokazala da ne postoje neudomive mačke, već samo nedovoljno motivirani ljudi u nastojanju da se maca udomi. Po "nečijim" kriterijima nije bila vrijedna ni oglašavanja, a sad živi ljepše nego 70% populacije ove zemlje.

Baš mi drago zobg mace!! osijek031.com smile Zaslužila je da lijepo živi nakon što se napatila!

I jako lijepo od vas što ste se brinuli za nju i male mačiće! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: