Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vodovod želi znati što građani misle o vodi!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2010. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
a recimo u češkoj (Prag) uopće nemate pitku vodu iz pipe....iz iste curi samo topla voda...mora se kupovat voda koja dođe 21-22 kn 2 litre....pa ti sad vidi...koliko mi plaćamo našu vodu a koliko oni svoju Smile ...


Jučer sam se vratio iz praga, nakon tjedan dana pijenja vode iz slavine u hotelu (rečeno mi je da je pitka). Živ sam i zdrav.
2 l vode u trgovini dođe 20-tak kruna, ugrubo 6-7 kn.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2010. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la: ›
a recimo u češkoj (Prag) uopće nemate pitku vodu iz pipe....iz iste curi samo topla voda...mora se kupovat voda koja dođe 21-22 kn 2 litre....pa ti sad vidi...koliko mi plaćamo našu vodu a koliko oni svoju Smile ...


Jučer sam se vratio iz praga, nakon tjedan dana pijenja vode iz slavine u hotelu (rečeno mi je da je pitka). Živ sam i zdrav.
2 l vode u trgovini dođe 20-tak kruna, ugrubo 6-7 kn.

ne znam...ja sam isto bio prije 15 dana tamo...u hostelu...u starom pragu...i hladne vode uopće nema...isključena je...samo curi topla Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2010. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la: ›
a recimo u češkoj (Prag) uopće nemate pitku vodu iz pipe....iz iste curi samo topla voda...mora se kupovat voda koja dođe 21-22 kn 2 litre....pa ti sad vidi...koliko mi plaćamo našu vodu a koliko oni svoju Smile ...


Jučer sam se vratio iz praga, nakon tjedan dana pijenja vode iz slavine u hotelu (rečeno mi je da je pitka). Živ sam i zdrav.
2 l vode u trgovini dođe 20-tak kruna, ugrubo 6-7 kn.

ne znam...ja sam isto bio prije 15 dana tamo...u hostelu...u starom pragu...i hladne vode uopće nema...isključena je...samo curi topla Smile


Jebga, temu lokalnih vodovodnih instalacija već smo prožvakali... Ja sam bio smješten u 4. distriktu, dakle relativno novom dijelu grada.
Ipak, sve je to šarm baroka i secesije. Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: