Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djeca u školama u jaknama, a u vrtićima pokrivena dekama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2010. 6:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Navodim onako kako moja baka ima u zgradi. Otprilike.


onda i nisi dugo bila kod bake...ima već nekoliko godina da nema više plaćanja akontacije cijele godine, nego tijekom sezone grijanja plaćaš koliko su grijali, a ostatak godine se plaća to što ti postoji grijanje u zgradi...i vjeruj mi da nam nije ništa jeftinije, a samo smo ograničeni time što si ne možemo sami pustiti grijanje, nego to odlučuju u toplani, dakle smrzavamo se

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2010. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zamisli, bila sam kod bake nedavno, a gle čuda, nisam joj kopala po računima. OK, priznajem, nisam dugo gledala račune njene pa ne znam točno.
Nego, stvar je takva da toplana isključuje pogon nakon što nekoliko dana za redom jutarnja tremperatura prijeđe, ne znam, 10 stupnjeva ili nešto sl. Problem je očito što oni koje grije toplana ne mogu shvatiti da pokretanje pogona ne traje pola minute kao kad pališ kombi-bojler. Jesu li ili nisu krenuli u remont, ne znam, ali ako jesu, tada zaista treba shvatiti razloge zašto se ne može ponovno uključivati grijanje.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: