Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 22:57 
Naslov:  Re: Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mraf je napisao/la (Pogledaj post): › ...stvorit će se samo to da će porast broj loših doktora jer ćemo učit predmete čisto da prođemo pa da ne moramo ne daj Bože plaćat bodove, a ne da naučimo kako spada...


da toliko vas ima da kad dobijete 4 cmizdrite i idete slijedeći put za 5 Rolling Eyes
eno brdo ženskih primjera na etf-u

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2010. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nobrainer je napisao/la: ›
ajmo studenti, dignimo narod na noge, idemo svi zajedno kao narod srušiti vladu


Slažem se! Bilo bi u redu kada bi se studenti sad stvarno dignuli na noge i krenili u jedan uporan prosvjed koji bi donio rezultate! Ova odluka je def smješna i totalno ne fer prema studentima, živimo u teškom vremenu gdje je svaka kuna bitna, sve je otišlo gore, a oni još ko šećer na kraju donesu ovakvu odluku! Pa ovo nema nigdje, osim u banana državi! Studiram pravo, pa se još ova odluka ne tiče moga faksa, ali svakako bi se pridružila u prosvjedu studentima gore navedenih fakulteta jer zaista više ne vrijedi šutiti i trpiti ovakve lopovske odluke!!!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mraf je napisao/la (Pogledaj post): ›
...neki odbijaju ocjene jer im treba prosijek za dom, i za razno razne druge stvari...dakle nije da se ne stigne, ali često smo nezadovoljni pa idemo opet, i onda ljudi ne ispolažu sve, al ne zato što su lijeni i zato što se ne može, nego zato što žele (ili trebaju) više i bolje...


Ima i hrpa onih kojima ne treba za ništa od navedenog nego su pohlepni pa žele više. Žalosno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mraf
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:03 
Naslov:  Re: Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la (Pogledaj post): › ...stvorit će se samo to da će porast broj loših doktora jer ćemo učit predmete čisto da prođemo pa da ne moramo ne daj Bože plaćat bodove, a ne da naučimo kako spada...


da toliko vas ima da kad dobijete 4 cmizdrite i idete slijedeći put za 5 Rolling Eyes
eno brdo ženskih primjera na etf-u



da i? borim se za prosjek da dobijem mizernih 500kn mjesečno stipendije...moram bit među 10% svoje godine...bolje bi im bilo da počnu malo nagrađivat trud odličnih studenata nego ovo što rade...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mraf je napisao/la (Pogledaj post): ›
hahahahahahahahahahaha a što misliš što se događa s drugim predmetima dok ti učiš ovaj jedan za bolju ocjenu? GOMILAJU SE...jer ruku na srce naši NAJMANJI predmedi, nisu manji od 400-500 stranica u prosjeku (najmanji)...pa ti vidi...i onda počneš kasnit sa svim, i eventualno se dogodi da još jedan predmet želiš naučit za višu ocjenu i hop, dogodi se da ti se toliko nagomilaju ostali predmeti jer ih jednostavno nemaš KAD učit,a ne da ne želiš... evo ja sam odličan student medicine, i učeći ispit od 1700 stranica sam u statu u zaostatku sa 2-3 ostala predmeta koja su bila u međuvremenu...i trenutno se UBIJAM od učenja kako bi to sve stigla, i kako budem polagala taj zaostatak pravit će mi se novi zaostatak...u biti dođi probaj studirat medicinu Smile ne želim nikoga podcjenjivat al evo poslat ću ti brata da ti kaže objektivno dojam težine mog faxa i njegovog, a on je diplomirao elektrotehniku s odličnim.


prije nego što si upisivala fakultet si trebala znati što te očekuje i predviditi svoje mogućnosti da li ti to možeš ili ne. kako je rečeno nije svatko za fakultet, barem ne za medicinu. mogla si na ekonomiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e oprosti ali nemoj podcjenjivati niti 1 fakultet. ako je EFOS tako lagan upiši ga sad na ovom roku pa završi i hvali se kako imaš 2 diplome!!!!!

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mraf
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la (Pogledaj post): ›
hahahahahahahahahahaha a što misliš što se događa s drugim predmetima dok ti učiš ovaj jedan za bolju ocjenu? GOMILAJU SE...jer ruku na srce naši NAJMANJI predmedi, nisu manji od 400-500 stranica u prosjeku (najmanji)...pa ti vidi...i onda počneš kasnit sa svim, i eventualno se dogodi da još jedan predmet želiš naučit za višu ocjenu i hop, dogodi se da ti se toliko nagomilaju ostali predmeti jer ih jednostavno nemaš KAD učit,a ne da ne želiš... evo ja sam odličan student medicine, i učeći ispit od 1700 stranica sam u statu u zaostatku sa 2-3 ostala predmeta koja su bila u međuvremenu...i trenutno se UBIJAM od učenja kako bi to sve stigla, i kako budem polagala taj zaostatak pravit će mi se novi zaostatak...u biti dođi probaj studirat medicinu Smile ne želim nikoga podcjenjivat al evo poslat ću ti brata da ti kaže objektivno dojam težine mog faxa i njegovog, a on je diplomirao elektrotehniku s odličnim.


prije nego što si upisivala fakultet si trebala znati što te očekuje i predviditi svoje mogućnosti da li ti to možeš ili ne. kako je rečeno nije svatko za fakultet, barem ne za medicinu. mogla si na ekonomiju.



sori al na našem faksu se SVI muče, što hoćeš reć da nitko onda nije za medicinu? i mi ni od koga ne tražimo da nas žali, sami smo si birali, i znala sam čega ću se morat odreć kad sam upisala ovo zvanje, ali opet nećemo dozvolit da se na nama iživljavaju i na nama da zarađuju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): › i nuklearna fuzija kao izvor energije je isto moguca (olitiga nije nemoguca) pa eto jos uvijek nista od toga, ni nakon 80 godina istrazivanja i pokusaja. svasta nesto je na ovom svijetu moguce. ali je li realno za ocekivati?


nuklearna fuzija bi vidjela svjetlo dana već danas da nema lobija koji upravljaju svijetom i sve ostalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2010. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na 80% rasprava (kojih sam čitao) o nekoj temi iz visokog školstva rasprava ode u offtopic o tome koji je faks teži... Very Happy


Zadnja promjena: zen031; 18.05.2010. 23:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mraf
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Na 80% rasprava o nekoj temi iz visokog školstva rasprava ode u offtopic o tome koji je faks teži... Very Happy


baš sam i ja htjela napisat da uopće tema nije tko što studira, i da smo ošli u krivom smjeru...bitno je da je odluka debilna studirali mi ekonomiju, pravo, medicinu ili što god...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 23:56 
Naslov:  Re: Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sere ti mama konjino!! Budi ti frajer i upisi medicinu pa cemo vidjeti ko sere bezveze.. na medicini nemas vremena ni da spavas a ne da se sad jos brines hoces li prenijeti neki ispit od onih milijun koje imas ili ne..


Čovjek je upiso ono što ga zanima i za što je znao da može i što ga čeka.
Svaki fakultet ima svoja drugačija žrtvovanja. Ako nisi spremna na njih znaš što ti je činiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 0:08 
Naslov:  Re: Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mraf je napisao/la (Pogledaj post): › da i? borim se za prosjek da dobijem mizernih 500kn mjesečno stipendije...moram bit među 10% svoje godine...bolje bi im bilo da počnu malo nagrađivat trud odličnih studenata nego ovo što rade...


Ako si već među 10% svoje generacije i to još na medicini mislim da bi dobila i državnu stipendiju (1000kn) što takvi studenti zaslužuju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › e oprosti ali nemoj podcjenjivati niti 1 fakultet. ako je EFOS tako lagan upiši ga sad na ovom roku pa završi i hvali se kako imaš 2 diplome!!!!!


Uskoro. Poslijediplomski Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › e oprosti ali nemoj podcjenjivati niti 1 fakultet. ako je EFOS tako lagan upiši ga sad na ovom roku pa završi i hvali se kako imaš 2 diplome!!!!!


Uskoro. Poslijediplomski Wink

čestitam Wink

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mraf
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 0:30 
Naslov:  Re: Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la (Pogledaj post): › da i? borim se za prosjek da dobijem mizernih 500kn mjesečno stipendije...moram bit među 10% svoje godine...bolje bi im bilo da počnu malo nagrađivat trud odličnih studenata nego ovo što rade...


Ako si već među 10% svoje generacije i to još na medicini mislim da bi dobila i državnu stipendiju (1000kn) što takvi studenti zaslužuju.


državnu i primam, i ona iznosi 500kn ako studiraš u mjestu boravka...so...

i da još nešto napomenem što se ovoga tiče...dakle prije je bilo-dobiješ stipendiju i moraš davat uvjet svake godine da ju zadržiš, a ja za uvjet da ju zadržim moram SVAKE godine biti među 10 % jer je to isto novo uvedeno...pa ti vidi jel oni nas potiču da budemo dobri ili nas sputavaju...gamad...i to ne bi A rekla da mi daju 3000kn mjesečno,pa onda bi se imala za što i mučit i trudit...al ja se za (da ne psujem) 500kn moram ko konj ubijat...i umjesto da porade na nama, oni se bave time kako će što više svoje koristi izvuć...ma sramota!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: