Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stari taksisti prisluškuju i preotimaju putnike, Vodopić priveden zbog nanošenja tjelesne ozljede

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2010. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi stari sinoć odnosno jutros nisu bili normalni, kako su vozili po Tvrđi ....

za razliku od vozača cammea koji su pristojni i poštuju pravila ....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2010. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
ovi stari sinoć odnosno jutros nisu bili normalni, kako su vozili po Tvrđi ....

za razliku od vozača cammea koji su pristojni i poštuju pravila ....


jbg ljuti su sad moraju odvest deset vožnji za prijašnju jednu, a još ljudi ne idu kod njih iz principa i u tome je bit svega..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.05.2010. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo nove prilike kod minovskog za rad Laughing Laughing Laughing

http://hzzweb.hzz.hr/manager/Posloprimac_PR_ispis.asp?prID=1033988383

ocito je kod njega "tak dobro" da je ovo vec ko zna koji radnik koji je oso pa mora nove traziti Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2010. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › evo nove prilike kod minovskog za rad Laughing Laughing Laughing

http://hzzweb.hzz.hr/manager/Posloprimac_PR_ispis.asp?prID=1033988383

ocito je kod njega "tak dobro" da je ovo vec ko zna koji radnik koji je oso pa mora nove traziti Laughing Laughing Laughing

I ja sam čuo da je zaposlio neke nove taksiste pa se nameće logičan zaključak da su prvotni dali/dobili otkaz. Pošto forumaš @... radi kod Minovskog, jel bi mogao nešto više reći o ovome?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trolls
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: OS
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2010. 14:33 
Naslov:  Re: Stari taksisti prisluškuju i preotimaju putnike, Vodopić priveden zbog nanošenja tjelesne ozljed
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da se i ja malo oglasim na ovu temu...
Taksiti u cammeu su stvarno ljubazni i rade svoj posao onako kako im je rečeno!
Presretan sam što sam se rješio te firme,jer tamo je teror živi,stvarno se divim svakome tko tamo izdrži više od mjesec dana!!!!!!!!
Plaća je bila,mizerna za ono koliko se radi...Iz prve u noćnu iz noćne u drugu,bez slobodnog dana!
A da ne govorim o onome kako se Kosta i Sinčić odnose prema radnicima....Kod njih su radnici zadnje smeće po kojem se samo treba gaziti...ma užas...evo grozim se samo na pomisao da sam radio kod takvog izrabljivača
Ni najgorem neprijetelju ne želim da tamo ide raditi!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.05.2010. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › pa se nameće logičan zaključak da su prvotni dali/dobili otkaz.


da bilo je vec dosta otkaza neki samovoljno, neki su dobili Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trolls
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: OS
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2010. 6:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › pa se nameće logičan zaključak da su prvotni dali/dobili otkaz.


da bilo je vec dosta otkaza neki samovoljno, neki su dobili Wink

Ma to su priče koje oni pričaj,dobio nije nitko otkaz,već su dali otkaz...
Najjača mi je priča Koste kad kaže dao sam mu otkaz (peraču) jer nije dobro prao auta,a čovjek od 6 h ujutro do pola noći tamo rinta i normalno da mu bude dosta pa da sam otkaz a ovaj BIG BOSS se hvali kako dijeli otkaze,moš mislit Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.05.2010. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trolls je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › pa se nameće logičan zaključak da su prvotni dali/dobili otkaz.


da bilo je vec dosta otkaza neki samovoljno, neki su dobili Wink

Ma to su priče koje oni pričaj,dobio nije nitko otkaz,već su dali otkaz...
Najjača mi je priča Koste kad kaže dao sam mu otkaz (peraču) jer nije dobro prao auta,a čovjek od 6 h ujutro do pola noći tamo rinta i normalno da mu bude dosta pa da sam otkaz a ovaj BIG BOSS se hvali kako dijeli otkaze,moš mislit Laughing Laughing


ma dao je i on nekoliko otkaza Wink koliko sam cuo zbog kasnjenja od par minuta na sastanak, zbog nedonosnja nekih 25 kn na posao Laughing i takve spike Laughing Laughing Laughing jedino ako moj informator ima bujnu maštu Cool


nego eno na hzzz trazi jos 3 vozaca Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trolls
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: OS
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2010. 13:20 
Naslov:  Re: Stari taksisti prisluškuju i preotimaju putnike, Vodopić priveden zbog nanošenja tjelesne ozljed
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidiš,zaboravih tih famoznih 25kn istina je to,al ti ljudi koji nisu htjeli platiti bili su spremni na otkaz!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2010. 23:51 
Naslov:  Re: Stari taksisti prisluškuju i preotimaju putnike, Vodopić priveden zbog nanošenja tjelesne ozljed
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taxi cammeo pa to laze na sve strane, susjed naruci taxi da ga odveze i dvije kante boje da mu povezu, cifra za njega 15 ne 13, i po svakoj kanti 15 kn strasnoo toliko od njihovih 13kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2010. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta šefe ni cijena od 12kn ne dovodi do toga da se itko normalan želi voziti s tobom? 99% svih tvojih postova se odnosi na pljuvanje po cammeu i hvaljenje starih klošara koji su se do nedavno nazivali taksistima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2010. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
Trolls je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › pa se nameće logičan zaključak da su prvotni dali/dobili otkaz.


da bilo je vec dosta otkaza neki samovoljno, neki su dobili Wink

Ma to su priče koje oni pričaj,dobio nije nitko otkaz,već su dali otkaz...
Najjača mi je priča Koste kad kaže dao sam mu otkaz (peraču) jer nije dobro prao auta,a čovjek od 6 h ujutro do pola noći tamo rinta i normalno da mu bude dosta pa da sam otkaz a ovaj BIG BOSS se hvali kako dijeli otkaze,moš mislit Laughing Laughing


ma dao je i on nekoliko otkaza Wink koliko sam cuo zbog kasnjenja od par minuta na sastanak, zbog nedonosnja nekih 25 kn na posao Laughing i takve spike Laughing Laughing Laughing jedino ako moj informator ima bujnu maštu Cool


nego eno na hzzz trazi jos 3 vozaca Laughing Laughing Laughing Laughing


eh da, ja sam bio taj koji je morao dati iz džepa 25 kn... i dao sam... jedan dečko je morao dati 100 kn zato što je pitao zašto moramo dati 25 kn... ma jedan obični teror... mene je tatin sinčić izvrijeđao pred ruljom pred Q club-om, dva dana poslije me glavni dispečer ( alvin, lik iz rijeke ) poslao u pizdu materinu zato što ON ne zna reći točnu adresu, pa sam otišao na onu koju mi je rekao premda to nije bila ta na kojoj sam trebao biti... pa se debeli izderavao na mene deset minuta zato što je lik koji je usput trebao izaći "otkazao vožnju" tj. rekao da će ipak nastaviti s koleegom, a ja nisam naplatio... ( naravno, vožnja bi se naplatila 13 kn iako je usput njegovo odredište bilo ), ma psianje izjave za svako sranje koje bude, pa čak i ako na autu ima jedna točkica od kamenčića što te udario u vožnji, naravno lakiranje ide na račun vozača itd. itd......

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma jedan obični teror... ma psianje izjave za svako sranje koje bude, pa čak i ako na autu ima jedna točkica od kamenčića što te udario u vožnji, naravno lakiranje ide na račun vozača itd. itd......


A kada je meni bilo čudno što imate probne vožnje na sam Uskrs, ti odgovorio samo neka je posla, vjerojatno si i po tome mogao znati što te čeka, na žalost da odeš doći će netko drugi tko će biti sretan da radi iako ga se ovako izrabljuje, tako da...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2010. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fred je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma jedan obični teror... ma psianje izjave za svako sranje koje bude, pa čak i ako na autu ima jedna točkica od kamenčića što te udario u vožnji, naravno lakiranje ide na račun vozača itd. itd......


A kada je meni bilo čudno što imate probne vožnje na sam Uskrs, ti odgovorio samo neka je posla, vjerojatno si i po tome mogao znati što te čeka, na žalost da odeš doći će netko drugi tko će biti sretan da radi iako ga se ovako izrabljuje, tako da...


možda neće dugo...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2010. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... imaš PM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: