Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Barišić: Presretan sam što sam Kohorti za rođendan poklonio pogodak

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2010. 19:00 
Naslov:  Barišić: Presretan sam što sam Kohorti za rođendan poklonio pogodak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Josip Barišić opet je Osijekov junak. U samo tri dana poništio je sve frustracije koje su se nakupile kod navijača, ali i kod njega samog, jer ga ovog proljeća jednostavno nije htio pogodak. Trener Tomislav Steinbrückner trpio je kritike jer mu je davao beskonačan kredit, ali na kraju je Barišić sve vratio. Prvo je zabio, vjerojatno ključan drugi pogodak u pobjedi protiv Intera u Zaprešiću, a onda je njegovim pogotkom matirana i Rijeka, čime je spasio proslavu Kohortina 22. rođendana. Kakav bi to rođendan bio bez onog najvažnijeg poklona: pobjede na travnjaku.

- Istina, taj Kohortin rođendan bio nam je snažan motiv. Nismo željeli uprskati stvar i ne pokloniti im pobjedu. Bilo je doduše, napeto, ali zato je slavlje bilo baš divlje. Uh, poludio sam od sreće kada sam zabio, priča Josip Barišić, kojem je taj pogodak s Rijekom omogućio da se promovira u trenutačno vodećeg klupskog strijelca.

No, taj pogodak Riječanima prate kontroverze. Je li lopta prešla liniju vrata?

- Naravno da jest. Vidi se to i po reakcijama Riječana. Nitko se nije bunio, a bar su trojica dobro vidjela događaj.

Barišićev golgeterski post do Zaprešića trajao je još od jesenas. To samo govori da je mogao postići i više od ovih osam pogodaka.

- Iskreno, uvijek me više zanimao momčadski rezultat nego moj osobni. Istina je da sam ovog proljeća prolazio kroz krizu, ali ni naša igra nije bila na razini prošle jeseni. Kvaliteta igre rapidno nam se popravila onog trenutka kada se u momčad vratio Milan Pavličić. On je taj koji preuzima odgovornost i daje nam određenu sigurnost. Nekako kao da svi igramo bolje kada je on u igri. Osim toga mislim da smo se u tim posljednjim susretima vratili našoj napadačkoj igri, a to meni uvijek više odgovara. Zato sam i postigao ta dva vezana pogotka.

Pobjedama nad Interom i Rijekom, “bijelo-plavi” su opet vratili nadu da do kraja mogu izboriti Europu.

- U početku ovog proljeća te priče o Europi su nas otjerale u grč, pa zato sad ne bih o tome. Međutim, da imamo priliku dobro zakomplicirati završnicu prvenstva to je istina. Sad je sve na nama. Nemamo što braniti ili čuvati, mi zapravo napadamo i tako se trebamo ponašati. Imperativa nemamo, a kad smo opušteni možemo biti užasno opasni.

Sljedeći suparnik je Lokomotiva jedna od momčad koja je “tu negdje” s Osječanima na tablici. Ako se želi zadržati europski san, u Maksimiru se treba pobijediti.

- Važno je da se postavimo čvrsto i agresivno jer samo tako možemo izbjeći primanje ranog pogotka. Ovog proljeća se pokazalo ključnim da ne smijemo rano primiti pogodak jer smo onda u problemima. Ako izdržimo prvih 20-ak minuta, onda postajemo opasni. Uz to ove sezone kad smo god prvi zabili pogodak nikada nismo izgubili. Dakle, formula uspjeha protiv Lokomotive je jasna, zaključio je Josip Barišić, napadač osječkog prvoligaša.

23 prvenstvena pogotka je postigao Josip Barišić u pet sezona koliko nosi dres osječkog prvoligaša. Inače, sezonu 2007./08. proveo je na posudbi u slovenskom Kopru i Slavoncu CO.

Uvijek kobni rani pogoci

Vrlo je zanimljiva priča o četiri Osijekova poraza ovog proljeća. Prvo svi su bili minimalni, a veže ih još jedna zanimljivost. Osijek je u svim tim susretima pogodak primio u prvih 20. minuta. U porazu protiv Karlovca (0:1) Vukman je pogodio u 7. minuti, protiv Dinama (0:1) Mandžukić je bio strijelac u 3. minuti, u Zadru (1:2) prvi pogodak Santini je dao u 17., a protiv Slaven Belupa (0:1) Mujanović je zabio u 4. minuti. Očito Osječane dobro uzdrma rano primljeni pogodak...

Tekst: Dalibor Keler/Glas-Slavonije.hr
Foto: nk-osijek.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2010. 20:09 
Naslov:  Re: Barišić: Presretan sam što sam Kohorti za rođendan poklonio pogodak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preloše je odigro cjelu utakmicu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2010. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj mali nemoj srat. Presretan si ti što će te zbog toga gola malo bolje pogledati neki skaut, a yebe se tebi za neki rođendan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2010. 22:49 
Naslov:  Re: Barišić: Presretan sam što sam Kohorti za rođendan poklonio pogodak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › preloše je odigro cjelu utakmicu


???ovo mu je prva tekma nakon 100 godina di je trco,borio se i imao prilike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2010. 22:51 
Naslov:  Re: Barišić: Presretan sam što sam Kohorti za rođendan poklonio pogodak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › preloše je odigro cjelu utakmicu


???ovo mu je prva tekma nakon 100 godina di je trco,borio se i imao prilike


Izgleda da nismo bili na istoj utakmici....lik je totalno nezainteresiran potrcat prema lopti, uobicajno od njega, milicevic je puno bolji od njega bio i onda staco vadi milicevica a ovog ostavi...mislim da bi vise profitiro da je milicevica ostavio Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2010. 23:29 
Naslov:  Re: Barišić: Presretan sam što sam Kohorti za rođendan poklonio pogodak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
russell je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › preloše je odigro cjelu utakmicu


???ovo mu je prva tekma nakon 100 godina di je trco,borio se i imao prilike


Izgleda da nismo bili na istoj utakmici....lik je totalno nezainteresiran potrcat prema lopti, uobicajno od njega, milicevic je puno bolji od njega bio i onda staco vadi milicevica a ovog ostavi...mislim da bi vise profitiro da je milicevica ostavio Wink
mislim ovakvu glupost izjavit... frajer zabije pobjednički gol u 89. minuti a više bi profitirao da je ostavio miličevića. stvarno genijalna izjava. sigurno nisi skontao ni onaj presing u 92. minuti na riječku obranu. Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2010. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mitar031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma daj mali nemoj srat. Presretan si ti što će te zbog toga gola malo bolje pogledati neki skaut, a yebe se tebi za neki rođendan

dečko je jedan od onih koji uvijek prema Kohorti imaju poštovanja i priđe u gradu pozdraviti ako sretne nekoga od nas tako da ti izjava ne stoji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2010. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da malo je glupo sada kenjat, izvukli su pobjedu vrlo teško, i sad nešto prigovarat i gaditi čovjeka koji je pogodio više govori o ljudima nego o njemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2010. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
23 prvenstvena pogotka je postigao Josip Barišić u pet sezona koliko nosi dres osječkog prvoligaša.


Preko 4 gola po sezoni !!! Pa to je upravo briljantan napadački učinak! Ljudi, imamo novog Šukera!
Real iz Madrida navodno već sprema ponudu za ovog osječkog bisera, jer kome ne treba napadač koji zabija preko 4 gola po sezoni u HNL-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2010. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom koliko je igrao dosta je i zabio
http://www.1hnl.net/igrac.php?id=1220

tek kad su zlatna leđa, grko-rimski stil, odnosno primorac otišli on je počeo igrati i tu ima čisto solidan prosjek za hnl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2010. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
23 prvenstvena pogotka je postigao Josip Barišić u pet sezona koliko nosi dres osječkog prvoligaša.


Preko 4 gola po sezoni !!! Pa to je upravo briljantan napadački učinak! Ljudi, imamo novog Šukera!
Real iz Madrida navodno već sprema ponudu za ovog osječkog bisera, jer kome ne treba napadač koji zabija preko 4 gola po sezoni u HNL-u.

Primorac je imao puno veči kredit, a obrambeni igrači su zabijali više od njega Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2010. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i
Ed Wood je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
23 prvenstvena pogotka je postigao Josip Barišić u pet sezona koliko nosi dres osječkog prvoligaša.


Preko 4 gola po sezoni !!! Pa to je upravo briljantan napadački učinak! Ljudi, imamo novog Šukera!
Real iz Madrida navodno već sprema ponudu za ovog osječkog bisera, jer kome ne treba napadač koji zabija preko 4 gola po sezoni u HNL-u.


Da ali da li si ti vidio u koliko je utakmica nastupio Barišić i kada je i nakon koliko posudbi postao prvotimac... malo si daj truda pa provjeri prije nekih pretpostavki

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2010. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la: ›

Da ali da li si ti vidio u koliko je utakmica nastupio Barišić i kada je i nakon koliko posudbi postao prvotimac... malo si daj truda pa provjeri prije nekih pretpostavki


Da, baš sam si planirao odvojiti nekoliko sati života proučavajući odnos golovi/ provedene minute na terenu za napadača koji u 5 sezona zabije 23 gola.
Pa korisnije bi vrijeme proveo kopajući nos ili gledajući reality show "Hrvatska traži dvorsku ludu".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2010. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›

Da ali da li si ti vidio u koliko je utakmica nastupio Barišić i kada je i nakon koliko posudbi postao prvotimac... malo si daj truda pa provjeri prije nekih pretpostavki


Da, baš sam si planirao odvojiti nekoliko sati života proučavajući odnos golovi/ provedene minute na terenu za napadača koji u 5 sezona zabije 23 gola.
Pa korisnije bi vrijeme proveo kopajući nos ili gledajući reality show "Hrvatska traži dvorsku ludu".
malo si čekiraj fakte ako ne pratiš nogoš i prigovaraj argumentirano... i to je to.. daješ si za pravo kritizirati čovjeka iako nemaš pojma po meni je to pljuga bez ljutnje, ali iz ovoga mi se čini tako
osim toga čini mi se da je Braišić ako je uopće točno da je 5 godina prvotimac NK Osijeka, najmanje 2 godine proveo po posudbama razno raznim, bio je i ostao Osijekov igrač iskalio se po raznim klubovima i dočekao je svoje vrijeme nije se pokupio uobraženo i otišao ganjat lovu po kojekakvim vukojebinama terecima i groznima već je strpljivo čekao svoje vrijeme, trebali bi podržati takve ljude a ne njatke po forumima.. toliko o ovome

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: