Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pretplatu HRT-u plaćat će svi građani koji imaju - struju?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje da se ubijemo! onda cemo biti mirni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Da, kad smo kod togas, imam mob na pretplatu i plaćam radijsku frekvenciju. Za što? Moj mob nema ni radio ni mogućnost gledanja TV-a.


radijska frekvencija nema veze imala radio na mobitelu ili ne, nego plaćaš što ti SMS-ovi lete po zraku. ne misliš valjda da golubovi nose tvoje poruke?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Navodno će se moć nekakvim pisanim izjavama dokazivati da nemaš prijamnik.
majko mila, koja smo mi država.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 18:09 
Naslov:  Re: Pretplatu HRT-u plaćat će svi građani koji imaju - struju?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebamo se više ugledati na francuze. oni se svako malo pobune, i to im prođe jako lijepo.
trebali bi i mi svi na ulice, pa ako i zatreba zapalit nešto, npr. automobile od šefova hrt-a za početak... ako im ne bude jasno onda bi trebali srušit antene i dat ih ciganima nek ih prodaju u staro željezo...
BUNT!!!

PS: ako mi admin opet pošalje opomenu za ovako šta onda ću ga poslat tamo gdje se malo nadao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ukratko..pas mater i htv..i zakonima takvim i onima koji ih predlažu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kišni čovjek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... kao oni kopaju rupu sami sebi ili da kazem grob, zbilja ovo prelazi svaku granicu normale ... kao sto je netko rekao uskoro ce biti poput francuza i grka ... svako od nas trpi neki oblik nepravde koji je nastao direktno od losih zakona, a kada tada ce prekipjeti ...

_________________
... svatko ima pravo da slobodno živi nesmiju se tlačiti koji nisu krivi ; sloga mir i ljubav blagoslov su pravi ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gardy
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.04.2010. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HRT je dobropoznato leglo kriminalaca i prostitucije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2010. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la: ›
Da, kad smo kod togas, imam mob na pretplatu i plaćam radijsku frekvenciju. Za što? Moj mob nema ni radio ni mogućnost gledanja TV-a.


radijska frekvencija nema veze imala radio na mobitelu ili ne, nego plaćaš što ti SMS-ovi lete po zraku. ne misliš valjda da golubovi nose tvoje poruke?

Ma ja vidjela bijele golubove iznad kuće pa pomislila da oni šalju sms-ove. Smile
A što je s prepaidom? Tamo ne se plaća to.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pravo pitanje je hoćemo li nešto napraviti ili i dalje kukati po forumima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slash_neck
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je već rečeno, ja se ne bi htio ponavljati, nego vas samo ponukati da kažete svoje mišljenje. prvo i najlakše - na fejsu...

dakle, nadam se da to neće proći u Saboru. kako bilo, idemo pokazati barem blagi oblik neslaganja s ovakvom antiidejom na Facebooku, grupa se zove: "Ne želim HRT-u plaćati pristojbu zato jer imam - struju ?!???!", hvala vam svima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, baš je Facebook rješenje za sve. :facepalm:


Dok se ne zapali nečiji auto ili kuća, neće biti promjene. Dobro je netko spomenuo Francusku.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Porez na budale! Sad ce se prebaciti na digitalnu mogu zakodirati i amen.. Sad ce oni utjerivati pravdu da svi gledaju HRT i slusaju radio i da oni harace po kucama trazeci televizore itd.. pa ja neznam sta nama ti ljudi u politici moraju napraviti da ovaj narod izadje na ulice i izbore se za svoja prava ..

Osobno za koju godinu ako se ovako nastvati put pod noge i u neku drugu drzavu i bjez od kriminala i pljackanje ljudi... izmisljaju nebuloze svaki dan dolaze neke nove uplatnice ukidaju sva drustvena i gradjanska prava... nitko se ne buni ili je hr. narod glup ili imaju toliko para da im nista ne smeta..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne "put pod noge" nego NA NOGE! Ako se u jednoj bogatoj Francuskoj narod može pobuniti, onda možemo i mi. Samo što nama voda ne treba, čini se, doći do grla, nego preko glave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 3:53; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od svih racuna koje moram platiti ovaj za posjedovanje tv-a u stanu mi je najomrzeniji.Jer ga ne gledam.Jer tamo ne zivim.Eno stoji skuplja prasinu... A 80kn mjesecno je 960kn godisnje!!!
Pokusala sam se odjaviti pa mi traze da potpisem da dopustam da mi ulaze u stan kad god im se prohtije...ok...dodjite...kad mi se najavite jer u tom prostoru ne zivim...e,kazu tako ne moze...
A poslali su mi onaj bjedni kupon za digitalizaciju...no ne mogu ga iskoristi jer se adresa sa moje osobne i ta na kuponu ne slazu...(misljah ga pokloniti necakinji za njenu sobicu)Pa rekoh naravno da se neslazu kad ne zivim tamo...ali ne,ne,ne...i dalje moram placati pristojbu.
Sad skupljam druge racune koji jasno pokazuju da u tom prostoru nitko ne zivi...pa cu sve skupa priloziti.
Idu mi na jetricu!

Druga stvar koja me je jos vise istjerala iz takta jest cinjenjica da ni moji roditelji koji tu istu pristojbu placaju od kad je uvedena jedanko tako ne mogu ostvariti popust sa kuponom jer imaju osobne iskaznice sa starim imenom ulice(s istom tom osobnom su vadili nove putovnice i nitko ni A nije rekao u policij...)No ovima lopuzama to je nedvojbeno dovoljan znak da pravo ne mogu ostvariti.

Guze nas od kud stignu...
Stvarno jadno....
Izgleda da se to nama,Hrvatima, bas svidja...


Kad bi se placalo onoliko koliko se koristi...e to bi bilo fer...a,ovako...ne,ne,ne...mi samo nesto sapucemo,mrmljamo...a nista kao "narod" kao poveca grupa ljudi ne poduzimamo...vucemo te nase socijalisticke repove kao teska uganuca...razuma i zdrave pameti...


Zadnja promjena: Bentena; 19.04.2010. 21:03; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: