Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2010. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Taj sto predstavlja stare takstiste, Vodopic, mogao je i ne ispricati se. Mogao je i ispricati se uz ostavljanje starih cijena. Mogao je dubiti na glavi i glumiti slona, ali eto... covjek se ispricao i ucinio jos jednu stvar - snizio cijenu taxi prijevoza na 12 kuna... potez koji treba pozdraviti... doduse, ono iznosenje prica o (ne)isplativosti mu i nije trebalo, time se samo pokopao...

hoćeš ovako komentirati i za jacu ako joj padne na pamet da se jednog dana ispriča? Smile

i pošto se gospodin ispričao, jel to znači da je priznao da su stari osječki taksisti pljačkali i valjali građane? ima li tu osnove za tužbu, pa svi oni koji su se vozili mogu tražiti određeni iznos nazad? i koliko je starih taksista izdavalo račun, tj kolike su mjesečne prijavljivali prihode? muljaže kolko hoćeš, a sad bi jedna isprika trebala zaboraviti sva njihova sranja? de me nemoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je samo dokaz da su "stari" taxisti mogli živjet od prijašnjih cijena sa par vožnji dnevno, znaći radit ništa i zaraditi, a sad i oni moraju početi vozit tako da su spustili cijenu 70 - 80 %....a kao prije nije bilo isplativo vozit ispod 100 kn, sad kužim da im ljudi ne sjedaju iz principa

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana.cho
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2010. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad i nikad viđše!!! čekala sam ih sat vremena!!! nitko se nije usudio ni javiti kasnije na moj poziv da vidim hoće li doći ili ne!!! rađe skuplje nego s nekulturnim i bezobraznim kretenima koji ne znaju raditi svoj posao!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana.cho je napisao/la: ›
sad i nikad viđše!!! čekala sam ih sat vremena!!! nitko se nije usudio ni javiti kasnije na moj poziv da vidim hoće li doći ili ne!!! rađe skuplje nego s nekulturnim i bezobraznim kretenima koji ne znaju raditi svoj posao!!


Nadam se da ovaj komentar nije namjenjen taxi cammeo-u.

U slučaju da je, najdublje se ispričavamo, jer jednostavno NE STIGNEMO prevesti sve putnike, imamo, za sada, samo 13 vozila ( 12 automobila i 1 minibus ), a poziva bude preko 1,000 po noći ( četvrtak, petak, subota )... sinoć niti jedno vozilo nije stajalo ( osim pri primanju putnika u vozilo ), svih 13 vozila su neprestance bila u prometu ( izuzev eventualno minibusa koji se prvo mora napuniti )... posao nije nimalo jednostavan koliko se čini da je, stoga molim vas za malo razumjevanja i još jednom najdublje isprike...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana.cho
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2010. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema to veze s jednostavnošću posla, nije baš kvantna fizika. znamo već svi na pamet koliko vozila imate. i koliko posla imate. na uši nam izlazi. stvar je u nekulturi i neodgovornosti u poslu. ako znate da je fizički nemoguće onda se to odmah kaže pa ću znati da se mora čekati sat vremena!!! na kraju sam otišla BEZ TAKSIJA!! i ne znam što nije jednostavno u tome da se podigne slušalica nakon mog 30-tog poziva i kaže taksi će kasniti ili ne će doći!! ovako ste izgubili mušteriju, a vjerujte, uz moju preporku i više njih!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana.cho je napisao/la: ›
nema to veze s jednostavnošću posla, nije baš kvantna fizika. znamo već svi na pamet koliko vozila imate. i koliko posla imate. na uši nam izlazi. stvar je u nekulturi i neodgovornosti u poslu. ako znate da je fizički nemoguće onda se to odmah kaže pa ću znati da se mora čekati sat vremena!!! na kraju sam otišla BEZ TAKSIJA!! i ne znam što nije jednostavno u tome da se podigne slušalica nakon mog 30-tog poziva i kaže taksi će kasniti ili ne će doći!! ovako ste izgubili mušteriju, a vjerujte, uz moju preporku i više njih!!!


ajde cho, barem si popila još koju u biritji Smile)))

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana.cho
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2010. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde, znam te ptico još dok si jaje bila; ne bi ti to bilo prvi puta da čekaš taksi u birtiji Smile))

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana.cho
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2010. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da nije! al nisam čekala u birtiji! stri taksisti su ludi i skupi al dođu kad kažu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2010. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana.cho je napisao/la: ›
naravno da nije! al nisam čekala u birtiji! stri taksisti su ludi i skupi al dođu kad kažu!


pa sad pogotovo, lete ko muve na govno. još ti daju isprintanu ispričnicu za sve ove godine što su nas varali, a ako imaš i dobar mob aplodaju ti i video ispriku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana.cho je napisao/la: ›
nema to veze s jednostavnošću posla, nije baš kvantna fizika. znamo već svi na pamet koliko vozila imate. i koliko posla imate. na uši nam izlazi. stvar je u nekulturi i neodgovornosti u poslu. ako znate da je fizički nemoguće onda se to odmah kaže pa ću znati da se mora čekati sat vremena!!! na kraju sam otišla BEZ TAKSIJA!! i ne znam što nije jednostavno u tome da se podigne slušalica nakon mog 30-tog poziva i kaže taksi će kasniti ili ne će doći!! ovako ste izgubili mušteriju, a vjerujte, uz moju preporku i više njih!!!


kaa si ti ako kulturna i odgovorna šta se ti nisi zaposlila kao dispečer ili telefonistica pa bi vidjela kako je to lijep posao... dispečerski posao je da gleda gdje su svih 13 vozila, sluša telefonisticu, upućuje slobodna vozila, gleda tko je najbliži određenom putniku i sluša sve prijave od svih 13 vozila... mislim kako ipak nije stvar u nekulturi i neodgovornosti već u previše posla...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.04.2010. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trotočko lijepo je što se trudiš svima sve objasniti.
ali, vidiš da je primadona uvrijeđena u najmanju ruku kao da ju je pregazio cammeo taxi.
ne vrijedi ti.

Mislim da svi trebamo biti sretni što napokon imamo taxi službu koja je povoljna i kvalitetna..
naravno da će uvijek netko biti nezadovoljan, bilo to zbog njega samog li vas..ali te stvari su neizbježne u ovakvom pa i bilo kojem drugom koji se radi pod "full gasom".

do sad što sam vidio, stvarno ste odlični...eto neka vam još plaća bude redovita i svi zadovoljni:)

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.04.2010. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idemo malo stati na loptu.
Lijepo što imamo jeftin taxi u gradu. Ali neke se kulturne osnove posla moraju poštivati. Što opisuje forumašica ivana.cho se dogodilo i meni (uz razliku što je taxi ipak došao nakon 40 minuta), a i jednoj poznanici danas.
Neodgovorno je i bezobrazno obećavati nešto što se nije u stanju ispuniti. Ako se ne može doći za 10 ili 15 minuta onda se ne treba to niti obećavati, nego reći iskreno i bez prikrivanja koliko će trebati vremena.
I u tomu je sva mudrost.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s zadnjim komentarom, ali morate i vi shvatiti da je sve pretrpano, kada ulazimo utvrđu vikendom doslovno se zaključavati moramo unutra jer se to sva vrata otvaraju dok još ni stali nismo, tako da je u biti jako teško odrediti tko je naručio tko nije, a i teško je procjeniti kada će točno biti vozilo slobodno... Popraviti ćemo to, ali isto tako bi trebali i vi malo imati razumijevanja...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2010. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to će doći s vremenom,kada se sve to uhoda.Možda dispečer nije još dovoljno iskusan i upoznat sa situacijama pa je mislio da će taxi doći za 15 minuta ali eto nije.Samo polako,dajmo im malo vremena pa onda sudimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: