Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nostalgija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 15:16 
Naslov: Note Nostalgija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eurocrem, bajum-bajum, Gringo, jogurt u trokutastom tetrapaku, ljetovanje na Otoku mladosti, štafeta, Danijel Popović na Euroviziji, Karapandža i Oliver Mlakar s kosom, Branko kockica i kolariću paniću, spomenari, vožnja auta par-nepar, bonovi za benzin, poljaci na priju prodaju sve za tri črljene, džirlo djevojke, levisice iz Trsta, masakr svinja 29.11. predavanje iz NNNI u školi....ljudi jel se sjeća netko toga ili sam ja totalno ocvao???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Lokacija: O31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Jaffa keksi, Gustav, Stripy, zepe, Suzana Mančić (nju se može vidjet i danas), nalje iz ''Brava'', komisionari, wakl-man manija...nastavite niz....


Zadnja promjena: Roko; 07.04.2005. 15:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cacan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 15:31 
Naslov:  Re: Nostalgija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Confused Hehe...

Nisi jedini koji se sjeti tih stvari...

Enciklopedija YU mitologije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Don't Kihnjot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cipi ripi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2005. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Roko je napisao/la (Pogledaj post): ›
...nastavite niz....


Ajmo nesto iz Osijeka - SuperMarket, Korzo, Trica, Kafeterija, Bijela Ladja, Boa, Tufna, Na-Ma...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Lokacija: O31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2005. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kino Slavija, Zeko, Mara, Ribomaterijal, buregdžinica ''Dva druga'' ili tako nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2005. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Roko je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kino Slavija, Zeko, Mara, Ribomaterijal, buregdžinica ''Dva druga'' ili tako nešto...


U dvoristu Royala je bilo neko kino... kako se zvalo? Zvecevo? Tako nesto?!

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pilot
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2005. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je ovo sad, YU - nostalgija.
Da nastavim niz: jednoumlje, goli otok, verbalni delikt, 190 % dadžbina na uvezeni auto, fićo, Z-101, 187 uvjeta za otvorit privatnu firmu ( samo podobni ), studenti obavezno učlanjenje u SKH, nakon faksa ( ak misle nešto i negdje radit ), beogradski dnevnik nedjeljom u 19.30 ( e to mi je valjda najveća debilana ), Popaj priča ekavicu ( spanać...), hrvatski gradjani izdvajaju od plaće za autoput Beograd-Niš ( umjesto do Splita ) itd, itd...
p.s.1 a bilo je i nekih dobrih stvari...
p.s. 2 sve ove čokoladice možete i sad kupit u Getro-u,samo po nižim cijenama.
p.s.3 može se i na otok Mladosti ( inače to je otok Obonjan kod Zlarina,Šibenski arhipelag ),samo treba volje i to organizirat
p.s. 4 Možete i na susjedni otok Žirje, na koje tada niste smjeli ni prismrdit jer je bio JNA raketna baza, i nacionalni park Kornati-Telaščica čiji su minijaturni otočići služili kao mete za raketiranje JNA migovima ( i dan danas su izbušeni kao Švicarski sir).
p.s.5 Smije se sad doći i na Vis i Lastovo. Možete li zamislit činjenicu da do 1991.g. niste smjeli doći čamcem na otok Lastovo (naš najljepši otok),jer je i on bio JNA baza, i nisi se mogao priblizit ni na 10 km blizu,a kamoli neki turisti doći tamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
citylinear
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2005. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Roma...okupljalište nas djece koja smo imali malo drukčije razmišljanje od drugih....jeftina karta na treskama...jednobojni crveni tramvaji....kondukteri na treskama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Lokacija: O31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2005. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da me pilot malo bacio u razmišljanje...iako mi je većina činjenica poznata i sve što je rekao stoji..., no mislim da je većina korisnika ovdje nešto drugo željela naglasiti... Rolling Eyes

...barem ja, osobno ne prizivam, niti želim neku novu YU...samo mi fale neke sitnice, pogotovo neka mjesta u Osijeku...

...ona koja su uništena, zapuštena ili prodana za jednu kunu ljudima koji od škole imaju čitanku....

...fale u ovom gradu i mnoga radna mjesta (oko 34 000 nezaposlenih od 100 000 duša-strašno!!!!) iz brojnih ex tvornica koje su uništene ''domoljubnom'' privatizacijom....i tako to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2005. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da nam svima nedostaje negdasnji duh Osijeka, toplina sto je zracila iz ljudi... a, tesko je danas imati takvu toplinu kad se toliki broj ljudi bori za golu egzistenciju...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, dosta mi je priče o egzistenciji! ajd da vidim tko će me uvjeriti da su ljudi bez love, pa tvrđa je (pre)puna vikendom, a pare se troše na sve strane... druga je stvar što para nema nikad koliko bi mi htjeli, al nije baš da smo gladni. za briju uvijek mora biti!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2005. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je hrpa wannabe likova sto se kocopere na kredit. Dignu kredit, kupe skupu obleku i misle da su super. Onda izadju van i traze zrtvu koja ce im otplacivati kredit.

Meni su najjaci likovi koji rade za kikiriki (pravi, ne ovaj virtualni za koji mi pisemo ;-)), i onda zdrobe petinu, ili trecinu place na jednom izlasku, samo zato da bi se kerili, i ispali face pred legama/ribama. E, to je strasno.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da, al sve to ispliva vrlo brzo...pa nisu ni te naše sponzoruše glupe kokoši...govorim o svim onim drugim likovima i ribama koji su za šankom u tvrđi svako vikend-veče...
a ovi s kreditima, ma to je genijalna priča...uzet ću si i ja nabrijani mercedes na leasing i večerat svoja govna da mi ostane za pet litara benzina i ribi za koktel...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2005. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, da. Ta pomama za koktelima, to je posebna prica. Svi popizdili za tim mjesavinama cuge, ali nije fora to piti doma uz ekipu (nije da nema ekipa koje to rade, ali o njima se ovdje ne prica Smile), nego bas mora biti vanka, i sto skuplje to bolje... naravno, kokteli moraju imati nazive kao oni u trenutno popularnim serijama o mladim jebacicama, jebacima, domacicama. Ako kokteli nisu cjenovno i trendovski pogodjeni - dzaba takvo mjesto - nije to to.

Mada kontam da bi u gradu dobro prosla i verzija koktela koji aludiraju na sex... uzmes neku kokoseriju, pomijesas sa nekom zesticom i to nazoves Mlijeko drveta mudrosti, Vaginalni iscjedak, Penis enlarger elixir ili nesto slicno... odmah bi svi burajzi i sve sponzor-kokete cuclali tu bjelkastu splacinu...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: