Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kupnja web kamere

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2010. 23:57 
Naslov:  Kupnja web kamere
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već dugo si želim kupiti web kameru, pa me zanima kakve preporučate, a da nisu preskupe, da je cijena između 100-150 kn, ali da slika bude dosta dobra da mogu normalno komunicirati preko MSN-a i Skype-a, a ne da onaj s kim pričam vidi mutnu sliku i da slika šteka?

Ako je cijena i veća od 150 kn, a da je kamera stvarno odlična, svejedno napišite, cijenu kamere i gdje ju je moguće kupiti i po kojoj cijeni.

Eto, ako znate...unaprijed zahvaljujem Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2010. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno dobre kamere su ti iznad cijene 300kn pa čak i više i idu do 1000kn i više. za pričanje na skajpu i msnu moš si komotno kupit kameru od 80kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2010. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Monstrum, tnx Wink Ne treba mi neka svemirska web kamera, već da mogu lijepo pričati preko MSN-a ili Skype-a, a da slika ne šteka i da bude čista. Gledam neke na Konikomovj i Emmezetinoj stranici i ima dobrih. I koliko vidim Emmezeta ima bolji izbor. Mislim da se one dosta dobre tamo kreću oko 120-180 kn (ne svemirske, ali stvarno ok kamerice).

Ove mi izgledaju sasvim ok:

Web kamera 1
Web kamera 2
Web kamera 3
Web kamera 4

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2010. 1:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

užas... al ako baš mora bit jedna od ove 4, nek je prva.

I da, izgledaju ok, što je i najveći problem web kamera - sve su škart, ali su lijepo upakirane, jel...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2010. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Frost tnx na objašnjenju. Wink Upravo zato što sve te kamerice većinom lijepo izgledaju, ne želim se zeznuti i kupiti neko smećence od kamere pa da na kraju samo bacim novac u vjetar, već da ta kamera i normalno i kvalitetno radi i da ne šteka. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2010. 7:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledaj web kameru koja ti moze snimati barem VGA rezoluciju (640x480) pri 30 fps (slicica u sekundi).
Ja rabim logitech bussines web-cam (bila na akciji prosli bozic negdje), nema potrebe za instalacijom drivera za windoze,jako sam zadovoljan...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2010. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@bazooka_joe, gledala sam po Netu kako se kreću cijene Logitechovih web kamera. U Konikomu su oko 300-tinjak kn, dok se u Emmezeti mogu naći oko 100-tinjak. Ali svakako ću dobro pogledati kad ju budem kupovala, pa dati i malo više ako treba jer želim koliko-toliko kvalitetnu kameru. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: