Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladić preminuo u kupaonici od trovanja plinom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 16:16 
Naslov:  Mladić preminuo u kupaonici od trovanja plinom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neispravne plinske instalacije uzrok su smrti 19-ogodišnjeg Domagoja Čurčića iz Osijeka koji se u subotu ugušio uslijed povišenog ugljičnog monoksida u kupaonici.

Mladić je tog kobnog dana došao u posjetu djedu u prigradskom osječkom naselju Višnjevac gdje se oko 18 sati otišao istuširati u kupaonicu. Nakon samo 15 minuta mladića je netko od ukućana zatekao bez svijesti. Pozvana je Hitna pomoć koja je nesretnog 19-ogodišnjaka prevezla u Klinički bolnički centar Osijek gdje je, međutim, mladić oko 19,15 sati i preminuo.

Istražni sudac Županijskog suda u Osijeku naložio je obdukciju tijela preminulog mladića radi utvrđivanja točnog uzroka smrti.

Ovo je, inače, drugi slučaj trovanja plinom uzrokovanih lošim i neispravnim plinskim instalacijama u Osijeku u samo mjesec dana.


Tekst: slobodnadalmacija.hr


Domagoj je inače išao s mojim bratom u 4.g razred Ekonomske i upravne škole u Osijeku. Iako ga osobno nisam poznavala, bila sam jako tužna kada sam čula da je preminuo. Suze su potekle same od sebe.
Ugasio se još jedan mladi život i to na kakav banalan način.
Slaveći doček Nove 2010., vjerojatno nije ni slutio da će nas sutradan zauvijek napustiti. Sada će početak svake nove godine, Domagojevoj obitelji i onima koji su ga poznavali biti samo znak tuge i sjećanje na ovu tragediju.

Iskrena sućut Domagojevoj obitelji, suučenicima i poznanicima.


Zadnja promjena: Stella1989; 04.01.2010. 2:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2010. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Posljednji ispraćaj Domagoja Ćurčića održat će se u utorak, 05.01.2010. na Višnjevačkom groblju u 12.40h.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: