Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za sve muske kretene s kojima imamo posla! ;-)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bla
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2006. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gazda777..de,dosadan si s tom kavom više

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2006. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma neeeee, samo sam ovih dana dobre volje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2006. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Leteci mungos"]
Loona je napisao/la: › E a voljela bih i neko muško mišljenje o šarenim čarapama na ženskim nogama za vrijeme sexa ili oni to uopće ne primjećuju...


Ako ih prije ne pojedem - obicno ne primjecujem... iako mi se svidjaju one male carapice, onako, do iznad gleznja. Roze, na strafne... zapravo, svejedno mi je. Ponekad je bas simpa kad te drlja carapama po ledjima.

Joj, ovo je super... Nikada mi to nije palo na pamet prije pitati, pa me sad malo iznenadilo što su i dečkima te čarapice šarene simpa.. svaka čast.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2006. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, malo to citiranje nikako ne ispadne kako bi trebalo u mome slučaju... Confused

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.05.2006. 16:15 
Naslov:  Re: Za sve muske kretene s kojima imamo posla! ;-)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gemi svaka cast...ovako se jos dugo nisam nasmijao...usporedbe su ti strasne...mogla bi knjigu izdati Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
knox
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.05.2006. 19:08 
Naslov:  Re: Za sve muske kretene s kojima imamo posla! ;-)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
gemi svaka cast...ovako se jos dugo nisam nasmijao...usporedbe su ti strasne...mogla bi knjigu izdati Laughing


slazem se!!
tak mi svejedno jel imam carape ili ne, i dal je obrijan, ak je bilo dobro, ponovit ce, ako ne, reci cu mu sta treba da bude bolje...
nekada je vremena malo, a zelja ogromna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2006. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

knox je napisao/la: ›
fallen-angel je napisao/la: ›
gemi svaka cast...ovako se jos dugo nisam nasmijao...usporedbe su ti strasne...mogla bi knjigu izdati Laughing


slazem se!!
tak mi svejedno jel imam carape ili ne, i dal je obrijan, ak je bilo dobro, ponovit ce, ako ne, reci cu mu sta treba da bude bolje...
nekada je vremena malo, a zelja ogromna.


ma sve je to ok, ali ja se nisam smijao toliko na ta pravila ili pogreske koliko sam se smija na usporedbe koje je gemi koristila, a za to stvarno treba imati maste

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2006. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mašta nego apstinencija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2006. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Joj, ovo je super... Nikada mi to nije palo na pamet prije pitati, pa me sad malo iznenadilo što su i dečkima te čarapice šarene simpa.. svaka čast.. Wink

Carape nose osobe koje insistiraju na casual seks sa ruznim ucesnicima. Koliko ruznim?? Mama im je vezala komad mesa oko vrata, to je bio jedini nacin na kojim bi njihovi kucni ljubimci sudjelovali u nekim igricama.

Da bi dosli do klimaksa sa takvom osobom potrebno je skinuti carape i strategijski ih navuci preko glave. Naravno, bez povrijede osjecaja...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2006. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loona je napisao/la: ›

Carape nose osobe koje insistiraju na casual seks sa ruznim ucesnicima. Koliko ruznim?? Mama im je vezala komad mesa oko vrata, to je bio jedini nacin na kojim bi njihovi kucni ljubimci sudjelovali u nekim igricama.

Da bi dosli do klimaksa sa takvom osobom potrebno je skinuti carape i strategijski ih navuci preko glave. Naravno, bez povrijede osjecaja...


Hm, nekako mi se čini da si pretjerao, ha? Confused Ti se baš nikad, nikad nisi sexao u čarapama? Npr. u nekom klubu s nekom curom za one-night-stand kad su ti hlače bile spuštene samo do gležnjeva ili na nekom drugom mjestu gdje baš nemaš neku komociju skidanja baš svega sa sebe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2006. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Hm, nekako mi se čini da si pretjerao, ha? Confused Ti se baš nikad, nikad nisi sexao u čarapama? Npr. u nekom klubu s nekom curom za one-night-stand kad su ti hlače bile spuštene samo do gležnjeva ili na nekom drugom mjestu gdje baš nemaš neku komociju skidanja baš svega sa sebe...

Nisam stvarno. Mozda zato sto je takva klima u Australiji. Nitko ne nosi carape samo japanke... sad kad smo na temi japanke kao i carape imaju svoju posebnu upotrebu.
Hlace do gleznjeva je druga stvar, govor je bio o osobi (musko ili zensko nema veze) koja je gola u krevetu a namjerno nije skinula carape. Nisam bas za quickies, vise sam za slow and steady all night long hump...
Nemas pojma koliko mi je drago da cujem da netko kaze hlace. Zivim godinama sa dalmatincima koji nemaju pojma sta su hlace a sta su gace.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2006. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loona je napisao/la: ›
Hm, nekako mi se čini da si pretjerao, ha? Confused Ti se baš nikad, nikad nisi sexao u čarapama?

Nisam stvarno. Mozda zato sto je takva klima u Australiji. Nitko ne nosi carape samo japanke... sad kad smo na temi japanke kao i carape imaju svoju posebnu upotrebu.

Nemas pojma koliko mi je drago da cujem da netko kaze hlace. Zivim godinama sa dalmatincima koji nemaju pojma sta su hlace a sta su gace.


Koju to posebnu ulogu imaju japanke? Confused Pričamo li o japankama kao obući ili japankama kao ženama iz Japana? osijek031.com smile

A probaj im nacrtati da su gaće ono što ide ispod hlača... Very Happy
I mene zbune, pa ne znam jel na posao otišao u gaćama ili hlačama... he he... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2006. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki moji frendovi čarape (naročito dokoljenice ili NAJLONKE dokoljenice) zovu "ubijačice sexa" Very Happy Very Happy

a muškarac samo u čarapama je nešto najsmiješnije na svijetu Very Happy mislim da bi bilo u redu uvijek njih skinuti prije boxi Very Happy ... a kod spuštenih hlača su dopuštene i čarape i cipele Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2006. 6:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Koju to posebnu ulogu imaju japanke? Confused Pričamo li o japankama kao obući ili japankama kao ženama iz Japana? osijek031.com smile

A probaj im nacrtati da su gaće ono što ide ispod hlača... Very Happy
I mene zbune, pa ne znam jel na posao otišao u gaćama ili hlačama... he he... osijek031.com smile

Australski humor je mnogo brutalan, pa tako i prema zenama. Onda mozda je bolje takve stvari ostaviti na miru. Primjer (samo primjer, ok): Probudim se ujutro i jos sam pijan od sinoc. Koliko pijan? Za ovu sto lezi kraj mene, nisam siguran jel to pas dovukao kuci ili sam ja.

Ako ide na posao u gacama to nije problem. Naravno ako ga nisi gnjavila da proba tvoje gacice i ujutro ste zaboravili na to...
P.S. Ako dode nazad sa tvojim gacama i tvrdi da izgledaju bolje kad ih on nosi, onda imas pravi problem.

CatCloe je napisao/la: ›
neki moji frendovi čarape (naročito dokoljenice ili NAJLONKE dokoljenice) zovu "ubijačice sexa" Very Happy Very Happy

a muškarac samo u čarapama je nešto najsmiješnije na svijetu Very Happy mislim da bi bilo u redu uvijek njih skinuti prije boxi Very Happy ... a kod spuštenih hlača su dopuštene i čarape i cipele Wink

Najlonke dokoljenice (kontracepcijsko sredstvo?), oh please... osijek031.com smile
Slazemo se sa carapama i boxericama. Gdje si ti bila kad sam ja trazio?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2006. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
neki moji frendovi čarape (naročito dokoljenice ili NAJLONKE dokoljenice) zovu "ubijačice sexa" Very Happy Very Happy

a muškarac samo u čarapama je nešto najsmiješnije na svijetu Very Happy mislim da bi bilo u redu uvijek njih skinuti prije boxi Very Happy ... a kod spuštenih hlača su dopuštene i čarape i cipele Wink

Najlonke dokoljenice (kontracepcijsko sredstvo?), oh please... osijek031.com smile
Slazemo se sa carapama i boxericama. Gdje si ti bila kad sam ja trazio?[/quote]

Ne znam kako u Australiji ali kod nas najlonki dokoljenki ima koliko oćeš..
Sve one mrežaste i šarene čarape što vire ispod 3/4 hlača su naravno dokljenice.. a što ste mislili?? Da su hula-hopke... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: