Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djevojka me zlostavlja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo nemojte imat djecu i sve će bit u redu, ne treba nam još takvih...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.11.2009. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e..pa sad.. ja nisam za mlačenje žena..jel.. lega, sve je stvar samokontrole...vi očito ne pričate o tome..mislim, pričate kad se popičkate..de vi malo porazgovarajte što vas muči.. ja sam sa svojom curom kolko god mogu.. ima u ona pms( o da......ima:-D) i ja znam biti kreten..al bitno je sagledat i sebe... nisi frajer ako mlatiš curu, nego si frajer ako si spreman..s osobom kojuu valjda voliš, riješiti neke stvari... možda ima problema sa prevelikom ljubomorom, al to je na tebi da rješavaš..al ne šamarčinama... zauzmi jasan stav( ne gard:-D) o nekim stvarima.. jel ti palo napamet zaprijetit prekidom ako se ne sabere?? prekinite na 1 mj, 6mj pa ako se volite bit ćete zajedno, ali nomalno..

I NEMOJ JU MLATIT JEBEMU MATER

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam je li ova tema zajebancija, ali stvarno ima ovakvih destruktivnih veza gdje se partneri mlate i vrijeđaju, a u idućem se trenutku obožavaju. Takozvana, nuklearna ljubav. Very Happy
Nego, vi se prekinite tući ili ćete se međusobno poubijati. Ne bi to bio prvi slučaj.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mi jasno... toliko cura je napisalo da joj odvali samarcinu??? a kad se prica o udaranju zena onda se sve uzjebu da to ne valja bla bla bla... ko da zele da ih se udara :/

vratimo se na temu...
cuj, ostavi ju sto prije... lakse ce ti biti nakon 4 godine nego nakon 10 godina, stim da ces morati to trpiti sve vise i cesce. jbg bit ce ti sjebano godinu dvije ali ces ju preboliti... bolje to nego trpiti ovakva sranja od neke ludakinje...


sretno ti bilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
nije mi jasno... toliko cura je napisalo da joj odvali samarcinu??? a kad se prica o udaranju zena onda se sve uzjebu da to ne valja bla bla bla... ko da zele da ih se udara :/

Da je lik u svom prvom postu, kad je otvorio temu, napisao da i on nju svaki tjedan redovito dočeka sa zidarskom, vjerujem da cure to ne bi pisale. Pogledaj onda komentare kad je to napisao...i sve će ti biti jasno.

Ja bi mu prva rekla da ju namlati i našuta ako je takva luđakinja, da nije napisao da se oboje redovito mlate!

Onako je samo ona bila nenormalna manijakuša, a on jadnik koji sve trpi, ali po onome što je poslije napisao, da se zaključiti da se baš puno i ne razlikuju...mlate jedno drugo i to redovito...što nije u redu i stvarno su totalni idioti ako je to stvarno tako, ali eto...

Btw, samo se nadam da se ne mlate u blizini kuhinje, noževa i svih onih mesarskih spravica...a pošto ona ne zna ništa skuhati, teško da i zna gdje se ta kuhinja i nalazi. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dijr krajst
vas dvoje niste normalni
to je bolesna veza
ajd da se vi mlatite jer tak' što volite (sado-mazo= i te forice
nemam riječi ... jeste koji put završili na traumi? jel' te namlatila ili ti nju pred društvom?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›
Nekidan me pogodila flašom...

Leti, leti, leti FLAŠAAA!!

hagzi je napisao/la: ›
...uvijek je spremno dočeka šamar preko cijelog lica...

Leti, leti, leti ŠAMARČINAAAA!!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2009. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › nije mi jasno... toliko cura je napisalo da joj odvali samarcinu??? a kad se prica o udaranju zena onda se sve uzjebu da to ne valja bla bla bla... ko da zele da ih se udara :/


Vidiš stvarno, savjetovale su ga da napravi ono što je on zapravo već radio i sada ga osuđuju Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fred je napisao/la: ›
Vidiš stvarno, savjetovale su ga da napravi ono što je on zapravo već radio i sada ga osuđuju Very Happy

Sada je pokazao i drugu stranu priče, tako da su oboje isti Smile Nema baš neke razlike...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.11.2009. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...uff dali si ti siguran da si musko...dali ti volis sado mazo...i sto je najvaznije imaš ruke brate za svaku uvredu joj pljusni šamarcinu i garantiram ti da ce biti jako dobra...

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fred je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › nije mi jasno... toliko cura je napisalo da joj odvali samarcinu??? a kad se prica o udaranju zena onda se sve uzjebu da to ne valja bla bla bla... ko da zele da ih se udara :/


Vidiš stvarno, savjetovale su ga da napravi ono što je on zapravo već radio i sada ga osuđuju Very Happy


Evo dokaza kako cure neznaju šta bi i kako bi.

Po prvom postu bi mu savjetovala da ju ostavi a ne da ju premlati, a po drugom postu mislim da trebate iskreno razgovarati, otvoriti dušu i reći jedno drugom što vas zapravo muči.
A to je možda nezadovoljstvo sam sa sobom, sa svojim životom,besparica, ušli ste u kolotečinu pa tu nastupa nezadovoljstvo i u ljubavnom smislu.........itd itd.
Teško je i niste jedini, depresija je svuda oko nas- nažalost,pa nije ni čudo da ste destruktivni.

Rekao si da je tako od ljeta što znaći da ste više od tri god bili u "normalnoj" vezi i ovo je sigurno mračan period koji če proči ako iskreno kažete šta vam je.

Rješenje nije da se mlatite i vrijeđate, tako se ne ponaša prema osobi koju voliš.

sretno

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.11.2009. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakvi samar, zenu treba odma ciglom u glavu... salim se naravno... kolko god da me neka cura tak napada poslao bi ju u tri pi*de materine ostavio, ali curu nikad ne bi udario--- takvi likovi su sonje za mene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.11.2009. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda nas neki psiholog/ psihijatar zajebava i pravi istraživanje nad nama.. ne bi se čudio

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadan on ako smo mu mi populacija za istraživanje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
awaks
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2009. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nzm meni glupo mal sto i ja reagiram na ovo...no imao sam slicno iskustvo...no bez udaranja, nego ponizavanje i tako to...mogu ti samo pretpostaviti kako ce zavrsiti...ona vec ima drugog..i na sve nacine pokusava da ti nju napucas a ne ona tebe jer bi joj bilo zao i glupo da ona tebe napuca... ne garantiram da je to tocno dajem ti samo primjer kao i svi drugi...no kako god okrenes bilo bi bolje prekinut nego tako sta prozivljavat svaki dan...bez obzira sto ti nju volis...prezivjet ces...naces drugu...to tako ide..to je zivot...sto te ne ubije jaca te...ugl sretno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: