Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djevojka me zlostavlja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ajmo uzet u obzir dvije stvari....jest da ni u jednoj ni u drugoj nema sreće....

prvo...da lik stvarno zayebava i nema pametnijeg posla.....onda su vaše reakcije opravdane...i ja bi mu savjetovao isto....

drugo....a što ako je stvarno tako,a nitko nema neki pravi prijedlog...možda ga je stvarno sramota i ovo mu je jedini način da se nekom obrati....pih...

...................................

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.11.2009. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se zajebava onda je kreten, a ako govori istinu onda neka se sabere... mislim, ja poznam par takvih luđakinja pa mi nije teško za povjerovat... odjebi ti to i amen... možda je to zato što provodite puno vremena skupa...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm a sad zaozbač
ako ih cure tako zlostavljaju što oni rade u takvim vezama? zašto to trpe?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sto zene rade u takvim vezama?

Sto ga vise tuče, to ju vise voli!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I mene moj dečko zlostavlja.
Ali ja to volim. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispričavam se što sam sinoć nestao i nisam bio prisutan na raspravi na zadanu temu, ali došla mi je djevojka pa mi nije bilo baš ugodno pisati na laptopu i raspravljati dok mi je ona iza leđa. Sad sam na poslu, odrješite ruke i nitko mi ne viri preko ramena.
U svezi vaših komentara, koliko mogu primjetiti jako velik postotak je neozbiljnih i ne želim se uopće osvrtati na njih, nego samo poručiti dotičnim osobama da jednostavno pročitaju moj potpis i sve će im biti jasno i poručiti im da se suzdrže svojih glupavih komentara.
Jedine osoba koja su rekle nešto pametno su Leteći mungos, Sokrat i audiworld pa ću se osvrnuti samo na njihove postove.

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ha cuj, vjerojatno postoji razlog zasto se tako ponasa...

Mozda je nesigurna u sebe i sumnja da mutis s bivsima [pojavljuju li se u tvom zivotu?], pa tu svoju nesigurnost kanalizira u agresiju.

Kako god, pao si u ponor na cijem dnu leze lesevi papaka i tamo ces i umrijeti, poput dinasaura. Trebao si se suprotstaviti dok je jos mislila da si musko. Sad se zapitaj koliko ima smisla biti u takvoj vezi. Mozda si jedan od onih kjima to odgovara... Tja, ako ima onih koji placaju kurvama da ih vode na povodcu ili onih kojima se dize dok gledaju kako im znojni kurati crnjo rashtimava zenu - ima i onih koji vole kad ih zena ponizava, gadja bocom i psuje. A jos ne moraju nikom ni platiti...

Druga opcija je da si joj dopizdio i da te davnih dana precrtala, ali je jos s tobom dok ne nadje nesto bolje [a vjerojatno svakodnevno trazi sondirajuci picom okolo] i dovoljno sigurno da bi moglo zamijeniti postojecu vezu. Dok ne nadje, ispituje granice ljudske poniznosti igrajuci se s tobom i znajuci da ces pojesti svako govno koje ti servira.


Što se tiče njene nesigurnosti, tu si definitivno u pravu. Uvijek je bila malo povučenija, i u društvu i inače, jedino se otvarala meni i samo meni. Poklonila mi je svo povjerenje i pažnju i ja ga stvarno nikada nisam ni pomišljao zloupotrijebiti.
U mom životu nema mjesta za bivše, ni ne pozdravljam ih ni na ulici. Možda činjenica da sam iskusniji od nje i da sam imao puno više partnerica ima neke veze na njeno ponašanje ? Možda, ali ne bih dao ruku u vatru.
Suprostavljanje ? Nisam napisao u prvom postu, ali ja ne dam na sebe. Uvijek je bilo tako i bit će. Kada ona krene na mene, ona zna i uvijek je spremno dočeka šamar preko cijelog lica, a nekada se i ne stane na tome. Poslje svađe kroz priču uvijek se otvorimo jedno drugome i ispričamo i vidim da mi ne zamjera ni trunke kada je udarim. Misli da sam dobro postupio jer njena "histerija" je to zaslužila. To su doslovno njene riječi.
Primisao da sam joj samo usputna stanica mi je malo smiješna jer dobro zna da boljega naći neće, to je sigurno, a isto tako zna da bi ju ja potrgao od batina kad bi me prevarila. Ako ja ne varam nju i nije mi na kraj pameti da ju prevarim, i jedno od mojih životnih načela je "nikada ne varati", svaka povreda tog načela rezultirala bi jako, jako "gadno". Ona to dobro zna.

sokrat je napisao/la: ›
...ajmo uzet u obzir dvije stvari....jest da ni u jednoj ni u drugoj nema sreće....

prvo...da lik stvarno zayebava i nema pametnijeg posla.....onda su vaše reakcije opravdane...i ja bi mu savjetovao isto....

drugo....a što ako je stvarno tako,a nitko nema neki pravi prijedlog...možda ga je stvarno sramota i ovo mu je jedini način da se nekom obrati....pih...

...................................


1. Ne zajebavam se jer stvarno imam pametnijeg posla od virtualnog zajebavanja nekih ljudi, po nekim forumima. Ne pale me takve stvari.
2. Pa malo mi i je neugodno zato ovo i radim. Imam stvarno široku lepezu prijatelja i oni nas kao par jednostavno ne mogu zamisliti odvojeno. To nisu prijatelji od prekjučer, to su ljudi koji su mi kao braća već više od 15 godina i oni znaju cijelu priču i valjda zbog činjenice da smo praktički jedna osoba podijeljena na dva dijela misle tako. Jednostavno me zanimalo šta drugi imaju za reći.

audiworld je napisao/la: ›
ako se zajebava onda je kreten, a ako govori istinu onda neka se sabere... mislim, ja poznam par takvih luđakinja pa mi nije teško za povjerovat... odjebi ti to i amen... možda je to zato što provodite puno vremena skupa...


Mislim da sam na prvi dio posta već odgovorio.
Drugi dio me se iskreno dojmi. Možda stvarno provodimo previše vremena skupa. Mi smo nerazdvojni, svaki dan smo zajedno, a te situacije se ne događaju svaki dan, možda jednom tjedno kad smo oboje na rubu živaca zbog posla, rodbine, manjka novaca, pms-a ili nečega desetog.
Nekada mi stvarno bude žao kada je udarim, ali realno gledajući ne može mi tako histerizirati.
Stvarno me zanima jer i druge žene tako "divljaju" ili sam ja jedini nabasao na vraga. Mislim, vidio sam kako se i druge žene ponašaju, sve žene. Gotovo 99% njih ima tantrume i ispade bijesa na tjednoj bazi bez obzira bile u društvu ili ne. Ja bar piznam da se ja i djevojka potučemo kad mi prekipi.

Moira je napisao/la: ›
I mene moj dečko zlostavlja.
Ali ja to volim. osijek031.com smile


Ti to ozbiljno ili se zezaš. Zanima me i jel možeš molim te malo elaborirati to zlostavljanje, čisto da vidim o čemu je riječ, da vidim jer imamo možda nekih dodirnih točaka.

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›

Drugi dio me se iskreno dojmi. Možda stvarno provodimo previše vremena skupa. Mi smo nerazdvojni, svaki dan smo zajedno, a te situacije se ne događaju svaki dan, možda jednom tjedno kad smo oboje na rubu živaca zbog posla, rodbine, manjka novaca, pms-a ili nečega desetog.
Nekada mi stvarno bude žao kada je udarim, ali realno gledajući ne može mi tako histerizirati.
Ja bar piznam da se ja i djevojka potučemo kad mi prekipi.


podebljao sam neke tvoje riječi koje su me stvarno zaprepastile kada čitam tvoj odgovor u cijelosti.......

ako se to događa jednom tjedno onda prijatelju to ne da nije često ...to je dramatično..dramatično je da se dogodi SAMO JEDAN JEDINI PUT.....
.....dalje kažeš da set previše skupa...pa onda lijepo za početak reduciraj ta druženja...na recimo 4-5 dana u tjednu..odvojim lao vremena za sebe...možda ti to fali....
....i ovo zadnje.....vi se potučete....misliš da je priznanje toga riješilo problem...nije....niti hoće...ti riješenje nećeš naći na forumu....očito je da vas dvoje imate itekako ozbiljan problem.....a takve stvari se ne riješavaju preko neta...nego gledanjem u oči osobe o kojoj se priča...i razgovorom....
............
i ja sam u vezi.....ima dana kada bi potamanio sve koji se nađu ispred mene....ali nisma digao ruku na djevojku...nećena poslu,neće kod kuće...neće nigdje...šta ćemo se sad tući???...ima dana kada ona reži...ja se maknem....pustim ju taj dan...pa nek lupa i razbija tanjure....ali na mene nije niti hoće dignuti ruku....
................................
ali eto ako će ti savjeti pomoći...kada bi se meni to samo jednom dogodilo...ja garantiram da bi se istog trenutka okrenuo i više nikada ne bi za mene čula....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm
Vezano uz pljuske i slične fizičke sukobe rekao bih ti da si ljakse, ali opet, mogu razumjeti situaciju jer sam i sam bio u takvima milijun puta. Jbg tesko se suzdrzat. Ja pak ne lupam pljuske, samo se jako ljutim. Very Happy

Malo glupo djeliti savjete i stvarati neko misljenje o problemu koji sam procitao u nekoliko recenica od nekog anonimusa s foruma. I da te znam, nebih imao nikakvo pravo savjetovati te.

SVE ZENE PIZDE!!!

ako ste stvarno toliko puno zajedno, sta se cudis sto pizdi na tebe. pa najblizi si joj. Uostalom nakon toliko godina provedenih zajedno medju ljudima se javlja neki lazni osjecaj sigurnosti i daju si za pravo svasta misleci da je pod obavezno da druga strana to govno i proguta. Prestani ju pljuskat, vec ju dobro i***** i sjedite na casicu razgovora. NE znam sta drugo da ti kazem.

Sretno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2009. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebote, @hagzi, koji si ti šonjo, ja ovo čitam i ne mogu vjerovati očima da sta ovak jos postoji u 21. stoljecu u hrvatskoj.
ne zasluzujes nikakvo sazaljenje kad si tak sta dopustas. cura te gađa flašom a ti nju udaras? s kojeg si ti brda sisao? sram te bilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ona uvijek spremno dočeka šamar preko cijelog lica????? (A ti si uvijek spreman zavalit ga.)

Hagzi, Hagzi...

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De ak i ti nju dočekaš sa šamarom, onda oboje niste normalni...osvrni se oko sebe i pogledaj jel to normalno? Ona tebe ''zlostavlja'', pa se onda šamarate...i tučete. I koja ti je fora da se poslije ispričavate..? Nije to da ste se malo vrijeđali pa ajd: ''Oprosti.''(iako je i vrijeđanje jako ružno i glupo!), već je to nešto puno ozbiljnije! Što će tek biti ako se vjenčate...tko će prvi u mrtvačkoj vreći van?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vi ste si savrsen par Very Happy najozbiljnije. Nisi bolju mogao naci, a ni ona. Ja uopce ne vidim u cemu je tebi problem u tvojoj vezi.

Ako si ti u stanju 'ladno zavrnuti zidarsku zenskoj osobi "preko cijelog lica" i to na tjednoj bazi...

Ljudi, ne znam jel ja citam isti post kao vi ali ovih dvoje si bas savrseno odgovaraju. Kao da vas je sam Kupid pogodio strelicama u dupe.

Svoju curu ne tucem, mozda samo nekad onak malo iz ljubavi Wink ali onaj koji to radi je isti **eten kao i ona, sa mojeg gledista, ili da prevedem: savrsen match...

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›
No, nekako mislim da nam veza i nije baš najstabilnija. Što vi mislite ? Da se malo još potrudim ili šta ?


Prvo mislim da sereš Smile drugo mislim da ste savršeni par, a treće mislim da zaslužujete jedno drugo i nadam se da ćete provesti zajedno ostatak vaših života, jer bilo bi šteta da prekinete pa da naletite na nekoga normalnog i ti počneš šamarati neku curu, a ona gađati nekog dečka bocama koji to baš i ne smatraju normalnim, ovako je sve savršeno pa neka tako i ostane Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idealan par, po priručniku.!!!!

Prije upotrebe promučkati a po konzumaciji baciti preko balkona.

A kaš knjigu objavit? osijek031.com smile osijek031.com smile Sranje

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
six
Offline
Ukupno postova: 94
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislio ja lud,ali ti .....de čovjeće makni se, ak je ovo istina ili mazohist ili.....možda lijepa ali pametna nije,ma šta makni se, BJEEEEEŽI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: