Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Može li se po stilu pisanja zaključiti koliko je netko sexy?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2009. 21:59 
Naslov:  Može li se po stilu pisanja zaključiti koliko je netko sexy?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošto već jako dugo nitko nije otvarao teme, došla sam na ideju da započenem jednu diskusiju na ovu temu.
Dakle, možete li stvoriti predodžbu o osobi dok samo čitate njezine/njegove postove i možete li takvu osobu zamisliti i vizualizirati kao osobu koja je sexy ili nije?

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2009. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja zam ispustit koje slovo kad pišem pa sad oćemo se naći?

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2009. 7:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne
osim ako ne pišeš po iskrici, onda pišeš s ciljem seksa

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.10.2009. 7:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Macho, macho man
I've got to be a macho man!

Pa vjerojatno svaki put kad čitam nešto mi kroz glavu prođe ideja kako izgleda ta osoba ali da ja to baš pokušavam zamišljat, jok.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.10.2009. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da moze i tko god ti kaze drugacije laze...samo problem nastaje kada od te osobe koju si zamisljao sexy dobijes sliku a kad ono sexy maca sa malnarovim oblinama...jedno je predodzba a drugo stvarnost...
...sada ti meni reci jel me ovaj post cini sexy osobom ili super sexy osobom Razz

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2009. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam ja seksi?

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još se bolje može zaključiti koliko sexy se takva osoba silno želi prikazati.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2009. 14:07 
Naslov:  Re: Može li se po stilu pisanja zaključiti koliko je netko sexy?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Saba, ti si meni osobno apsolutno seksi, he he.
No, da se vratim na temu.
Čovjek se gadno može razočarati kad upozna osobu sa chata/foruma jer ju je u svojim mislima digao na tron, a ono, sasvim prosječni ljudi.
Naravno, ima i osoba koje žele pokazati koliki su valjda pastusi. I na jednom drugom forumu sam došla do zaključka da sve forumašice imaju velike čvrste grudi, obrijanu malu, a muškarci su oličenje savršenstva u svim područjima tijela i života.
De me nemoj zaj ..., pomislila sam. Imamo slobodu izražavanja, ali pretjerivanje je pretjerivanje.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2009. 16:19 
Naslov:  Re: Može li se po stilu pisanja zaključiti koliko je netko sexy?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se nadovežem na ovu temu :

Odgonetnuti što rukopis kazuje o nekoj osobi, oduvijek je intrigiralo ljude, a time se upravo bavi grafologija ili analiza rukopisa
Prema osnovnim načelima grafologije, naš rukopis je zapravo poruka nesvjesnog i otkriva mnoge naše potisnute i neotkrivene želje i strahove, vrline i mane. Nagib slova, njihova debljina, veličina i povezanost govore mnogo o našoj osobnosti pa stoga ne čudi to što grafologija pomaže mnogim znanstvenim granama.

Zanimljivo je da začetke grafološke analize možemo pronaći u starome Rimu. Naime, već je u drugom stoljeću prije Krista rimski biograf Suetonius Tranquillus primijetio neke posebnosti u Cezarovim rukopisima.

Danas se pak grafologijom služi policija pa čak ponekad i savjetnici za profesionalnu orijentaciju, koristi se i u proučavanju mentalnih poremećaja i u dijagnozi bolesti, a u novije vrijeme mnogi poslodavci traže mišljenje grafologa o rukopisu budućih djelatnika.
Grafolozi u obzir uzimaju mnogo značajki, promatraju veličinu slova, širinu slova, razmak, petlje i vitice, naglašenost određene zone, nagib pisanja, udaljenost margina i još mnogo toga.

'Pročitati' nečiji karakter samo na osnovi rukopisa itekako je zanimljiva vještina. Uostalom, tko ne bi volio da može samo malim virkanjem u bilježnicu skužiti, primjerice je li simpa uistinu takav kuler kojeg ništa ne može izbaciti iz takta.

Uz pomoć naše male analize rukopisa, možda otkrijete nešto više o karakteru vama zanimljivih osoba. Pravila su zapravo vrlo jednostavna:

Slova koja se naginju u različitim smjerovima - označavaju svestranost i prilagodljivost.

Slova koja se nepravilno naginju - označavaju nedostatak fleksibilnosti.

Jako utisnuta slova (s druge strane se pod prstima osjeća utisnut rub od slova) - osoba je uznemirena.

Srednje utisnuta slova (rukopis je taman, ali se ne osjećaju rubovi slova s druge strane papira) - pokazuje sposobnost nošenja sa stresom.

Lagano utisnuta slova - označavaju nekoga tko je površan, tko ništa ne shvaća ozbiljno.

Tanka slova - osoba nema mnogo samopoštovanja, ali je inteligentna.

Sitna slova - oznaka su tihih, analitičnih osoba koje paze na detalje i imaju dobru koncentraciju.

Krupna slova - oznaka povjerljivih i pristupačnih osoba

Jako krupna slova - označava teatralnu osobu, često glasnu, koja želi neprestano biti u centru pažnje.

Široka slova (njihova širina i visina su otprilike iste) - oznaka otvorenih i druželjubivih osoba.

Uska slova - ukazuju na pomalo sramežljivu i sputanu osobu, koja je vrlo disciplinirana.

Slova koja se ne dodiruju - ukazuju na strastvenu i nepraktičnu umjetničku dušu.

Neka slova se dodiruju - osoba spaja logiku (razum) i intuiciju.

Sva slova se spajaju - pokazuju vrlo opreznu osobu.

Savinuto prvo slovo - tradicionalna osoba koja se drži pravila.

Produžena početna linija slova - pokazuje samovoljnu osobu koja ne voli autoritete.

Produžena završna linija slova - osoba je oprezna.

Zadnje slovo u rečenici zavija se prema gore - pokazuje velikodušnost.

Savršeno čitljiv rukopis - oznaka komunikativne osobe.

Nečitljiv rukopis - tajanstvena, zatvorena osoba koja voli svoje misli držati za sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2009. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema mome iskustvu sa forumaskih druzenja seksi cure sa foruma obicno ne znaju sastaviti 3 suvisle recenice u postu. Osim katty,jelte... ;-)


Zadnja promjena: bazooka_joe; 23.10.2009. 18:51; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Prema mome iskustvu sa forumaskih druzenja seksi cure ne znaju sastaviti 3 suvisle recenice. Osim katty,jelte... ;-)


.....uuuuuuuuu, ne valja ti ovo....tc-tc-tc....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Prema mome iskustvu sa forumaskih druzenja seksi cure ne znaju sastaviti 3 suvisle recenice. Osim katty,jelte... ;-)


.....uuuuuuuuu, ne valja ti ovo....tc-tc-tc....

Hm,malo sam zeznuo originalni post;ispravljeno.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2009. 19:06 
Naslov:  Re: Može li se po stilu pisanja zaključiti koliko je netko sexy?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Pošto već jako dugo nitko nije otvarao teme, došla sam na ideju da započenem jednu diskusiju na ovu temu.
Dakle, možete li stvoriti predodžbu o osobi dok samo čitate njezine/njegove postove i možete li takvu osobu zamisliti i vizualizirati kao osobu koja je sexy ili nije?


Za neke mogu. Barem mislim. Recimo mislim da si ti sexy.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2009. 20:48 
Naslov:  Re: Može li se po stilu pisanja zaključiti koliko je netko sexy?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misli li se tu i na sadrzaj postova?
Mos mislit sto smo si sexy kada komentiramo polituku Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2009. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo ako pise u temi poziranje (naravno uz ostavljenu sliku)

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: