Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



...LJUBAV...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
i sta je s tonijevom ljubavi o kojoj je mudro sutio??


Propalo. Odavno. I sledeca je propala.. hebes ljubav.. dobro kaze mungos.. zamagljene naocale Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 10:22 
Naslov:  Re: ...LJUBAV...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubav... Tako lijepa riječ. I još ju je ljepše proživjeti. Pa i po nekoliko puta. Imam sreću da sam zaljubljena jako sretno i to u svoju prvu ljubav. Čak smo i prekinuli, imala sam drugog dečka, čak sam se i zaručila. tri godine sa drugim dečkom, eh... I onda sam shvatila da nije to to. Razvrgnula sam zaruke. i nakon nešto vremena ponovno sam razbuktala staru vatru sa svojom prvom ljubavi. I znate što, nema zaborava ta prva ljubav. Mislila sam da je to klišej, ali eto...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubav je super, ljubav je sve što ste naveli, ne želim se ponavljati.. ali što ako ne znaš živjeti s tom ljubavi? što ako se ljudi vole ali zajedno ne znaju funkcionirati? kako to popraviti? kako to naučiti? kako to riješiti? zašto nije dovoljno samo voljeti jedno drugo? zašto se mora prigovarati, svađati, ljutiti?

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
ljubav je super, ljubav je sve što ste naveli, ne želim se ponavljati.. ali što ako ne znaš živjeti s tom ljubavi? što ako se ljudi vole ali zajedno ne znaju funkcionirati? kako to popraviti? kako to naučiti? kako to riješiti? zašto nije dovoljno samo voljeti jedno drugo? zašto se mora prigovarati, svađati, ljutiti?


...koliko pitanja i upitnika....a samo je jedna rjec u pitanju....ljubav....
vjerujem kda bi ljubav bila nešto na što možeš utjecati....ne bi bila zanimljiva....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
ljubav je super, ljubav je sve što ste naveli, ne želim se ponavljati.. ali što ako ne znaš živjeti s tom ljubavi? što ako se ljudi vole ali zajedno ne znaju funkcionirati? kako to popraviti? kako to naučiti? kako to riješiti? zašto nije dovoljno samo voljeti jedno drugo? zašto se mora prigovarati, svađati, ljutiti?

ja bih rekla volja, trud - s naglaskom na - obostrani. razgovor također.
a što se ljutnje i svađe tiče, mislim da je u pitanju nezrelost, nepoznavanje samog sebe i, naravno - ego. stvari s kojima se susrećemo svaki dan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
vjerujem kda bi ljubav bila nešto na što možeš utjecati....ne bi bila zanimljiva....Cool

s tim da malo turbulencija stvar čini uzbudljivijom se definitivno slažem.
kad god mi je sve išlo glatko i po planu... dopizdilo mi je osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › ja bih rekla volja, trud - s naglaskom na - obostrani. razgovor također.
a što se ljutnje i svađe tiče, mislim da je u pitanju nezrelost, nepoznavanje samog sebe i, naravno - ego. stvari s kojima se susrećemo svaki dan.
Nemam bas sto dodati... Vazno je tu svadju uvijek usmjeriti problemu (ili jos bolje rjesenju) umjesto okrenuti to na nesto osobno, sto vecinom nije. @Loona... svi smo isli u tu skolu a oni koji kazu da nisu... lazu.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ovakvoj školi još nisam bila.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › ljubav je super, ljubav je sve što ste naveli, ne želim se ponavljati.. ali što ako ne znaš živjeti s tom ljubavi? što ako se ljudi vole ali zajedno ne znaju funkcionirati? kako to popraviti? kako to naučiti? kako to riješiti? zašto nije dovoljno samo voljeti jedno drugo? zašto se mora prigovarati, svađati, ljutiti?


Zato što je to život. I kad prođeš sva ta sranja, i ostaneš skupa, e, to je ljubav. A ovo drugo mora biti, jer smo ljudi, naravno, u nekim normalnim granicama.
Ako si ljudi odgovaraju, sve ide spontano, sve se rješava. Ako si ne odgovaraju, onda se možeš samo izmoriti od "ispravljanja" i "popravljanja", uvijek će se ponavljati iste "greške". Ono što nekom smeta kod nekoga, nekog drugog možda ne smeta, nema pravila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Zato što je to život. I kad prođeš sva ta sranja, i ostaneš skupa, e, to je ljubav. A ovo drugo mora biti, jer smo ljudi, naravno, u nekim normalnim granicama.

istina. lako je reći nekome "volim te" nakon par mjeseci ili godine dana, dok je još sve idealno. ali kad se zareda određeni broj godina u kojima su se dogodile različite glupe situacije, tužne, sretne, nezgodne ili očajne, a ti možeš svejedno reći "ti si totalna budala i nekad bih te ubila koliko me živciraš, ali ne mogu živjeti bez tebe" e to je onda ljubav. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="CatCloe";p="109227"]
pumpkin je napisao/la: ›

ali kad se zareda određeni broj godina u kojima su se dogodile različite glupe situacije, tužne, sretne, nezgodne ili očajne, a ti možeš svejedno reći "ti si totalna budala i nekad bih te ubila koliko me živciraš, ali ne mogu živjeti bez tebe" e to je onda ljubav. osijek031.com smile


Slažem se, Cat, mislim da nije uzaludna ona otrcana izreka da "ljubav rješava sve prepreke", jer ljubav je puno složenija stvar od nekakve zaljubljenosti, zanosa, i sl.
Ljubav opstaje i dalje i kad je teško, i kad nije sve idealno i kako treba, to je čisto odricanje i žrtvovanje sebe ili nečeg svoga za nekog drugog, a prije svega opraštanje i tolerancija, naravno, obostrana.
Savršen nije nitko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blondie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="pumpkin"]
[quote="CatCloe";p="109227"]
pumpkin je napisao/la: ›

ali kad se zareda određeni broj godina u kojima su se dogodile različite glupe situacije, tužne, sretne, nezgodne ili očajne, a ti možeš svejedno reći "ti si totalna budala i nekad bih te ubila koliko me živciraš, ali ne mogu živjeti bez tebe" e to je onda ljubav. osijek031.com smile


Bravo BravoBravoBravoBravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: