Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mitsko bice: Zena s PMSom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jooooj! Ja ne znam za ostale curke, ali ja uživam u depiliranju bez zezanja... Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 3:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A, jeste se nalijepile, k'o muve na lepak...;-) to je to... ta tri slova su magicna!

Dam se kladiti da ste sve, cim ste vidjele naziv teme: naturpijale zube, obukle svoje samurajsko odijelo, izvukle katanu iz toka i kliknule na link, e ne bi li obranile predivno mitsko bice - Zenu s PMSom!

@Sasha, hehe, Pukija da pitamo... hmmm, Puki ima avatar koji drzi prst na ustima, dakle, avatar koji simbolizira dvojbu, odnosno cekanje na tvoju mamuzu. ;-) Ali, simpaticni ste... nema sta Smile

@Malamaco, upravo o tome i govorim. Ti sada nama pricas kako ti imas (present simple) opak PMS i sva si luda, blabla. Ali kad dodje taj dan, onda si sigurna da nemas PMS, a svatko tko ga primjeti i nedajboze priupita te o stanju - riskira zivot. ;-)

@CatCloe, klimakterij je doba trajnog PMSa. PMS nestaje tek poslije, u menopauzi.

Ima zena koje za PMSa zderu cokoladu, ima ih koje su cmoljave i njonjave, ima ih koje zderu sve sto vide, ima ih koje su neuroticne i lude preko svake mjere. Ali sve njih umiri i pripitomi ista stvar... ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ehh...kako jadno globaliziraš. Nemrem bilivit da su "fatalne ribe" kojima si ti bio ljubavnik (da ne kazem nesto jednokratno) tako dobro su glumatale da su te uvjerile kako im je dobro samo uz tvog lavljeg pitonchitja pri PMS-u pa ti je taj egoboost sparusio znanje koje si imao iz biologije, psihologije, kemije...etc.

Nemoj se praviti da ne znaš kako ženu može smiriti ta stvar u bilo koje vrijeme pa i PMS-a - samo i isključivo - ako je "donirana" od osobe koja ima vrijednost u njenoj glavi i srcu... U tvojim godinama čovjek bi trebao znati da se PMS ne smiruje kroz vaginu - nego ljubavlju i razumijevanjem - psihički, što je žena zadovoljnija emotivno, to je negativni utjecaj PMS-a manji (i obrnuto).
Volite nas i bit ćete voljeni. Budite gadovi i dobit ćete gadure na kvadrat bar 3 dana u mjesecu, ako ne i više. ;-)


I da...Ovo sad progovara razum...prošlo mi je....drop dead Razz Razz Razz

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
A, jeste se nalijepile, k'o muve na lepak...;-) to je to... ta tri slova su magicna!

Dam se kladiti da ste sve, cim ste vidjele naziv teme: naturpijale zube, obukle svoje samurajsko odijelo, izvukle katanu iz toka i kliknule na link, e ne bi li obranile predivno mitsko bice - Zenu s PMSom!



Ne kužim što tu treba braniti. PMS postoji. Žene s PMS-om postoje. Idem na živce sama sebi u tim danima, a mogu samo zamisliti kako sekiram druge.

U krajnjem slučaju, uvijek se mogu izgovoriti na PMS kad popizdim bilo zbog čega.

Dakle, moj je zaključak da je zgodno imati mogućnost izvlačiti se na PMS kad pokušavaš opravdati nezgodnu narav nego ga imati zapravo.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem sve što je Gemi rekla. Uz sve negativno što misliš o ženama (osim o Azijatkinjama, ako se ne varam!Smile, možda bi idealno rješenje za tebe bilo odreći se interkacije sa ženskim rodom alltogether.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Dakle, moj je zaključak da je zgodno imati mogućnost izvlačiti se na PMS kad pokušavaš opravdati nezgodnu narav...


To nije tvoj zaključak. To je već rečeno.

Gemi je napisao/la: ›
Mi se bar imamo na sto izgovoriti....za svoje gadovske postupke mnogi od muskih bi voljeli imati PMS. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
A, jeste se nalijepile, k'o muve na lepak...;-) to je to... ta tri slova su magicna!

@Sasha, hehe, Pukija da pitamo... hmmm, Puki ima avatar koji drzi prst na ustima, dakle, avatar koji simbolizira dvojbu, odnosno cekanje na tvoju mamuzu. ;-) Ali, simpaticni ste... nema sta Smile

Eto, ja sam uvijek mislio da se lijepe na supak... jos se ucim.

Puki je drzao prst na ustima razmisljen i nekako razocaran. Zasto?
Ima vec nedjelja dana kako je postavio ultimatno pitanje: "Zamolio bih da mi netko definira seksualno iskustvo?" Namjesto odgovora dobio je predavanje o vozackim dozvolama, opcoj voznji i selekciji automobila. Mali smjesak znaci da je shvatio da put do tog iskustva je to sto je slatko.

Gemi je napisao/la: ›
Ehh...kako jadno globaliziraš. Nemrem bilivit da su "fatalne ribe" kojima si ti bio ljubavnik (da ne kazem nesto jednokratno) tako dobro su glumatale da su te uvjerile kako im je dobro samo uz tvog lavljeg pitonchitja pri PMS-u pa ti je taj egoboost sparusio znanje koje si imao iz biologije, psihologije, kemije...etc.

Reci iskreno sto mislis, bez uzdrzavanja... Wink

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala, fatcat. Ni ja to ne bih bolje sročila. Smile Zahvala, jasno, u pukijevo ime.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: › Dakle, moj je zaključak da je zgodno imati mogućnost izvlačiti se na PMS kad pokušavaš opravdati nezgodnu narav nego ga imati zapravo.


Pokusaj ovako razumnu recenicu izvuci iz osobe koje ima PMS, u vrijeme dok ga ima... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: › Potpisujem sve što je Gemi rekla. Uz sve negativno što misliš o ženama (osim o Azijatkinjama, ako se ne varam!Smile, možda bi idealno rješenje za tebe bilo odreći se interkacije sa ženskim rodom alltogether.


Eh, kad bi to bilo tako jednostavno... Svidja mi se njihov nektar...

P.S. Imas izrazito zenskast pristup rjesavanju problema. Volis se duriti, jel' da?! ;-)

fatcat je napisao/la: › Mali smjesak znaci da je shvatio da put do tog iskustva je to sto je slatko.


Ovo je dobro receno... dijelim misljenje da se tu nema sto reci, vec ciniti... play it - don't say it!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Dakle, moj je zaključak da je zgodno imati mogućnost izvlačiti se na PMS kad pokušavaš opravdati nezgodnu narav nego ga imati zapravo.


Pokusaj ovako razumnu recenicu izvuci iz osobe koje ima PMS, u vrijeme dok ga ima... Smile



Ma ide to i u vrijeme PMS-a, davati razumne izjave, mogu ja to. Samo podivljam ako mi netko drugi pokuša davati isto tako razumne (ili nedajbože nerazumne) izjave kad sam u toj fazi RazzRazz

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2006. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmmm...uz mnogo drugih stvari, zenama je priroda dala blanco izgovor, a mi moramo da izmisljamo i lazemo kad smo nadrndani, pa ispadamo smijesni...i onda kad ja kazem da su zene jaci spol i da vladaju svijetom, muzjaci mi ne vjeruju...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
greta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.01.2006. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj ciklus traje oko tri tjedna, od toga oko tjedan dana traje pms. znaci normalnih dana u mjesecu je jako malo. zamislite kako je meni, a ako to nije dovoljno, zamislite kako je mom decku i uzem i, a sirem krugu prijatelja, obitelji.
a lijek ne postoji...........

_________________
osijek031.com smile greta
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2006. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 30.01.2006. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

greta je napisao/la: ›
moj ciklus traje oko tri tjedna, od toga oko tjedan dana traje pms. znaci normalnih dana u mjesecu je jako malo. zamislite kako je meni, a ako to nije dovoljno, zamislite kako je mom decku i uzem i, a sirem krugu prijatelja, obitelji.
a lijek ne postoji...........

jadan ti je decko

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: