Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sapunica o Studentskom domu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2006. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A možeš li ti meni odgovoriti zašto su u Zagrebu bolje rasprodaje i zašto u Zagrebu ima duplo više domova... Daj si odgovor na ta pitanja i dobila si odgovor i na pitanje zašto je cijena takva kakva je...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2006. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne valja upotrebljavati sfingine jezicne klopke...nemate pravo i ne date se omesti. nije bed. al niste u pravu, pa eto...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2006. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sori, ali ima i duplo više studenata, tak da je u omjerima potražnja za domovima ista, mislim da tu nije pitanje zakona ponude i potražnje u pitanju. Da si se izvlačila na potrebu da se preko studentskih leđa otplate troškovi izgradnje doma, ajd, to bih još i popušila (s obzirom da su studenti bili u domu 6 mjeseci kraće nego što se računalo na njihove doprinose, vjerujem da je tu bilo gubitaka...), ali izvlačiti se na "više domova" i "bolje rasprodaje" je smiješno. Ne može nas nitko toliko svrstati u građane drugog reda koliko to možemo mi sami, čini mi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2006. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heheh...i onda se pitas zasto te volim?!!AAAAA!!!
mu! ti si zakon.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2006. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha, ha, ha i ha... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po stodeseti put, nije da se hvalim kak je meni bolje jebemu, samo ocu rec da cijena nije fer i da svi studenti zasluzuju isto...al jbg, kad se vi ocete svada, a ajmo se svadat...meni to bas fora Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
A možeš li ti meni odgovoriti zašto su u Zagrebu bolje rasprodaje i zašto u Zagrebu ima duplo više domova... Daj si odgovor na ta pitanja i dobila si odgovor i na pitanje zašto je cijena takva kakva je...


S obzirom da je više od 70% studenata potpisalo peticiju, ja zaista ne kontam što ti zastupaš??
Želiš li možda nekog impresionirati kak si ti lovarna i tebi je sve to ok??? Mislim ono, a šta ćeš ti onda u domu ili Zboru ili whatever glede studentskih briga??

Isto tako, tvoje izjave tipa "nemam što reći i ne želim se izjašnjavati" su tipičan primjer nekog tko bi vrlo rado svašta rekao, samo neka ga se još malo vuče za rukav, po principu "dva kruga po dvorištu"...

Ostatak tvojih 2-3 posta unazad podosta je evil i apsolutno neargumentiran...PMS?? ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2006. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›

Ostatak tvojih 2-3 posta unazad podosta je evil i apsolutno neargumentiran...PMS?? ;-)


i ja sam pomislio, al reko, necu, jer cu navuci na sebe bijes druge pripadnice zensog roda kja "ne pati" od pms-a ovih dana pa ja za sve krivim "izmisljeni" pms<Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 07.02.2006. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A daaaaaj, ja uopće nemam pms i nisam evil. Ja sam samo malo mentalni raspašoj... Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi svi imate pravo na svoje mišljenje pa tako i ti Gemi... Ne da mi se više objašnjavati, mislite što god hoćete. Ja nisam ni lovarna, ni u zboru... Samo sam realna.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2006. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Vi svi imate pravo na svoje mišljenje pa tako i ti Gemi... Ne da mi se više objašnjavati, mislite što god hoćete. Ja nisam ni lovarna, ni u zboru... Samo sam realna.

nisi Razz

Gost je napisao/la: ›
A daaaaaj, ja uopće nemam pms i nisam evil. Ja sam samo malo mentalni raspašoj... Smile


mm..ahaaa...Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2006. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jooj, kako mi ide na živce kada se ljudi žale na nešto o čemu nemaju pojma!! Ovako, ako nekome smeta cijena doma ili bilo što drugo, a u domu je, neka ode iz njega i ne pametuje previše. A ostali koji nisu u domu... koliko se vas tiče čitava situacija??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2006. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene se sve tiče, a trebalo bi se ticati i svakog građanina Osijeka (ja čak ni nisam građanka Osijeka, a napravila sam tako da me se tiče, ako se jednog dana preselim ovamo, da mi bude bolje nego što je sad!)-tiče me se i zašto se odvoz smeća plaća po kvadraturi stana, a u Varaždinu se već godinama plaća po broju stanovnika, i zašto imamo najskuplje grijanje, i zašto imamo najskuplji dom, i zašto su oni psi konstantno kog trga slobode i sad tamo prave i bebe, i tiče me se zašto ljudi već tjednima razvaljuju kontejnere i eko-otoke ne bi li došli do pet plastike... Ako kažem da me se te i sve ostale stvari ne tiču, onda sam si potpisala smrtnu presudu u civiliziranom društvu (kao što je ovo?), jer nemam pravo tražiti da se ikoga tiče kad ja budem imala problema, ili me snađe nesreća ili tragedija. "Tiče me se" nije pravo koje možeš isključivati kad god hoćeš, to je dužnost prema svojoj zajednici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2006. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, al ce te ipak pokusati ismijati. jer ne znaju drugacije...pusti djecu, buba..

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2006. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Vi svi imate pravo na svoje mišljenje pa tako i ti Gemi... Ne da mi se više objašnjavati, mislite što god hoćete. Ja nisam ni lovarna, ni u zboru... Samo sam realna.


I ti imaš pravo na svoje mišljenje, to nitko ne osporava...jedino mi nije jasno, zašto misliš da nečije mišljenje nije realno, a tvoje jest? Tim prije što si ipak u manjini...argumentiraj nečim konkretnim.

Usput, bez ljutnje, ovo je samo rasprava. Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: