Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gay is ok

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma volimo ih i žena i ja, samo dječaci molim par desetina kilometara od nas!! u biti nisu loši, pristojni su, ne ubijaju se u alkoholu (što je loše po meni, al ne i po ženi), sve su nešt onak ko profinjeni (pederasti), ma ustvari ja pišem post i mogu ih popljuvat, ŽENO GADE MI SE!! al nisu oni jadni krivi... ustvari baš su supač. i ja bi bio derpe.., kad nebi bilo ničeg ženskog na svijetu. PODRŽAVAM HOMO SVIJET

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas me zanima kad bi vas sin bio derpe kak bi reagirali?

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAS2 to su ti samo stereotipi da su gejevi tetkasti, nije pravilo. Isto tako s lezbama, nisu sve butch. Niti mora značiti da su svi LQBTIQ ljudi ispravni. Ima nas svakakvih.
A što se tiče žene, ok, ne moraš podnositi takvu orijentaciju, tolerantnost je dovoljna i zdravo. To je ono za što se oni bore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2009. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la (Pogledaj post): › bas me zanima kad bi vas sin bio derpe kak bi reagirali?


bilo bi mi jako tesko, bio bi jako zalostan ... a najvise bi bio uplasen ... jer sam svjestan da bi zivio u drustvu u kojem ima spodoba poput tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la: ›
bas me zanima kad bi vas sin bio derpe kak bi reagirali?

evo tu smo manje više sve rekli o tvom pitanju
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=13302

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kupus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
žena je napisao/la (Pogledaj post): › bas me zanima kad bi vas sin bio derpe kak bi reagirali?


bilo bi mi jako tesko, bio bi jako zalostan ... a najvise bi bio uplasen ... jer sam svjestan da bi zivio u drustvu u kojem ima spodoba poput tebe.



Ingo ja stvarno nekuzim sta si se okomio na nju ? "SPODOBA POPUT TEBE" pa cura je samo pitala za misljenje dugih ljudi u vezi toga da prijetelj prizna da je derpe... Mislim ona nigdje nije spomenila da ga osuđuje ili da ima nesto protiv njega... cak je spomenila da ga je cjelo drustvo lagano otpisalo a da je ona jedina ostala i pita se sta da radi... A ti i ostali je nepralno vrijeđate umjesto da joj jednostavno kazete normalno misljenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
žena je napisao/la: ›


a kak ti znas da si rade klistir, jel si mozda i ti jedan od njih pa si duboko upoznat sa cinjenicama?ja sam cula kak si tus trpaju u dupe,pa neznam kolko je to normalno. a ti anakonda zasto tolko branis te pedere?

i malo smo ekipa i ja citali vase postove i skontali da je ovaj forum pun osoba cudnih sklonosti, citaj pedera....hahahahaha


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ...eh, dugo mi ovakav jedan post nije nasmijao....prvo: što si tražila, to si i dobila kada si zatražila naša mišljenja (sjeti se - otvorila si ovaj post s "dragi lastane" pitanjem...ako ste već ti i ekipica čitali naše postove, zar si uopće mogla očekivati drugačije odgovore?????
...drugo, ne branim pedere, već se branim od primitivnosti takvih poput tebe, jer tebi očito nije važan neki uzvišeniji element ljudske prirode poput osjećaja prijateljstva......
...treće: moj zaključak ove cijele priče je da si se nabacivala liku, te da te odjebao u poskocima...ovo je tvoja osveta????....
....inače, @bazooka - nu kikosha zbog zadnjeg dijela tvog posta.......


draga moja ti imas malo primitivno misljenje kad mislis da sam mu se nabacivala, zast bi se nabacivala nekom tko mi je prijatelj. hvala bogu pa sam u vec duze vrijeme u sretnoj vezi i nemam potrebe se nabacivat pederima. a sto se tice onog klistiranja, procitaj si malo o tome, sigurno nije guranje tusa i klistiranje se radi u medicinske svrhe, a ne da bi neki idiot mogao gurat svoju kitu u dupe, hvala bogu pa je bog za to izmislio picku da se ne gura kita u govna....
al svejedno ti njega voliš primit u dupe, jelda? ajd priznaj!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
žena je napisao/la (Pogledaj post): › bas me zanima kad bi vas sin bio derpe kak bi reagirali?


bilo bi mi jako tesko, bio bi jako zalostan ... a najvise bi bio uplasen ... jer sam svjestan da bi zivio u drustvu u kojem ima spodoba poput tebe.



Ingo ja stvarno nekuzim sta si se okomio na nju ? "SPODOBA POPUT TEBE" pa cura je samo pitala za misljenje dugih ljudi u vezi toga da prijetelj prizna da je derpe... Mislim ona nigdje nije spomenila da ga osuđuje ili da ima nesto protiv njega... cak je spomenila da ga je cjelo drustvo lagano otpisalo a da je ona jedina ostala i pita se sta da radi... A ti i ostali je nepralno vrijeđate umjesto da joj jednostavno kazete normalno misljenje.


...rekli smo joj naša mišljenja, to što ona nije pronašla niti jedno (osim tvog) da joj odgovara, a šta sad???....što se vrijeđanja tiče, prva je počela - a ti čitaj topic od početka....vrtimo se u krug....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
žena je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
žena je napisao/la: ›


a kak ti znas da si rade klistir, jel si mozda i ti jedan od njih pa si duboko upoznat sa cinjenicama?ja sam cula kak si tus trpaju u dupe,pa neznam kolko je to normalno. a ti anakonda zasto tolko branis te pedere?

i malo smo ekipa i ja citali vase postove i skontali da je ovaj forum pun osoba cudnih sklonosti, citaj pedera....hahahahaha


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ...eh, dugo mi ovakav jedan post nije nasmijao....prvo: što si tražila, to si i dobila kada si zatražila naša mišljenja (sjeti se - otvorila si ovaj post s "dragi lastane" pitanjem...ako ste već ti i ekipica čitali naše postove, zar si uopće mogla očekivati drugačije odgovore?????
...drugo, ne branim pedere, već se branim od primitivnosti takvih poput tebe, jer tebi očito nije važan neki uzvišeniji element ljudske prirode poput osjećaja prijateljstva......
...treće: moj zaključak ove cijele priče je da si se nabacivala liku, te da te odjebao u poskocima...ovo je tvoja osveta????....
....inače, @bazooka - nu kikosha zbog zadnjeg dijela tvog posta.......


draga moja ti imas malo primitivno misljenje kad mislis da sam mu se nabacivala, zast bi se nabacivala nekom tko mi je prijatelj. hvala bogu pa sam u vec duze vrijeme u sretnoj vezi i nemam potrebe se nabacivat pederima. a sto se tice onog klistiranja, procitaj si malo o tome, sigurno nije guranje tusa i klistiranje se radi u medicinske svrhe, a ne da bi neki idiot mogao gurat svoju kitu u dupe, hvala bogu pa je bog za to izmislio picku da se ne gura kita u govna....
al svejedno ti njega voliš primit u dupe, jelda? ajd priznaj!

sad i klistira Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kupus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Kupus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
žena je napisao/la (Pogledaj post): › bas me zanima kad bi vas sin bio derpe kak bi reagirali?


bilo bi mi jako tesko, bio bi jako zalostan ... a najvise bi bio uplasen ... jer sam svjestan da bi zivio u drustvu u kojem ima spodoba poput tebe.



Ingo ja stvarno nekuzim sta si se okomio na nju ? "SPODOBA POPUT TEBE" pa cura je samo pitala za misljenje dugih ljudi u vezi toga da prijetelj prizna da je derpe... Mislim ona nigdje nije spomenila da ga osuđuje ili da ima nesto protiv njega... cak je spomenila da ga je cjelo drustvo lagano otpisalo a da je ona jedina ostala i pita se sta da radi... A ti i ostali je nepralno vrijeđate umjesto da joj jednostavno kazete normalno misljenje.


...rekli smo joj naša mišljenja, to što ona nije pronašla niti jedno (osim tvog) da joj odgovara, a šta sad???....što se vrijeđanja tiče, prva je počela - a ti čitaj topic od početka....vrtimo se u krug....



Tema sama po sebi je komplicirana jer su razlicita misljenja ljudi koji su to dozivjela i koji nisu.. Jednostavno receno treba se pitat sta ja gubim ako imam prijatelja derpea i dali me to ugrozava na bilo koji nacin. Iskreno zelio bi da i ako tko iz mog drustva je takav da mi to nikad nekaze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joe maračić meki je napisao/la: ›
Mislim da viđenje žena i muškaraca prema gujevima nije isto - vama (ženama) je to ok jer ih držite kao prijateljice, isto tako ja ne bi imao ništa protiv prijatelja lezbe, ali da mi je prijatelj guj - nije baš ugodno, ne znaš što mu je na pameti kad se ljuljne par piva.
tesko ces vidjeti homica da pije pivo..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
tesko ces vidjeti homica da pije pivo..

da, gejevi piju koktelčiće, samo pederi piju pivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupus je napisao/la (Pogledaj post): › Jednostavno receno treba se pitat sta ja gubim ako imam prijatelja derpea i dali me to ugrozava na bilo koji nacin. Iskreno zelio bi da i ako tko iz mog drustva je takav da mi to nikad nekaze.


Pa hajde, prosvijetli nas. Što ti to gubiš uz prijatelja pedera? Na koji način bi to tebe moglo ugrožavati?

Evo, stvarno bih voljela čuti objašnjenje.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2009. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nećeš čuti nikakvo smisleno objašnjenje. 90% odgovora će biti "to je neprirodno", "to je fuj" i sl.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kupus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Kupus je napisao/la (Pogledaj post): › Jednostavno receno treba se pitat sta ja gubim ako imam prijatelja derpea i dali me to ugrozava na bilo koji nacin. Iskreno zelio bi da i ako tko iz mog drustva je takav da mi to nikad nekaze.


Pa hajde, prosvijetli nas. Što ti to gubiš uz prijatelja pedera? Na koji način bi to tebe moglo ugrožavati?
Evo, stvarno bih voljela čuti objašnjenje.




Ja uopce ne razmisljam o tome jer nemam takve za prijatelje niti cu ih imat. A i ako koji slucajno je dobro to skriva od mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: