Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gay is ok

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
joe maračić meki
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da viđenje žena i muškaraca prema gujevima nije isto - vama (ženama) je to ok jer ih držite kao prijateljice, isto tako ja ne bi imao ništa protiv prijatelja lezbe, ali da mi je prijatelj guj - nije baš ugodno, ne znaš što mu je na pameti kad se ljuljne par piva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la: ›
a kak ti znas da si rade klistir, jel si mozda i ti jedan od njih pa si duboko upoznat sa cinjenicama?


Aha... Ne samo pederi, nego i pokoja (pristojna) žena...

žena je napisao/la: ›
ja sam cula kak si tus trpaju u dupe,pa neznam kolko je to normalno.


A što misliš kako se izvodi DIY klistiranje? Wink

žena je napisao/la: ›
i malo smo ekipa i ja citali vase postove i skontali da je ovaj forum pun osoba cudnih sklonosti, citaj pedera....hahahahaha


Ovaj se sajt prije zvao www.osijeckipederikomunjareivjestice.com, ali nije bilo ni približno toliko posjetitelja kao zadnjih par godina... Very Happy
Drugim riječima, ti i tvoji prijatelji klasični ste primjer idiota koji padaju na navlakušu. Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la: ›


a kak ti znas da si rade klistir, jel si mozda i ti jedan od njih pa si duboko upoznat sa cinjenicama?ja sam cula kak si tus trpaju u dupe,pa neznam kolko je to normalno. a ti anakonda zasto tolko branis te pedere?

i malo smo ekipa i ja citali vase postove i skontali da je ovaj forum pun osoba cudnih sklonosti, citaj pedera....hahahahaha


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ...eh, dugo mi ovakav jedan post nije nasmijao....prvo: što si tražila, to si i dobila kada si zatražila naša mišljenja (sjeti se - otvorila si ovaj post s "dragi lastane" pitanjem...ako ste već ti i ekipica čitali naše postove, zar si uopće mogla očekivati drugačije odgovore?????
...drugo, ne branim pedere, već se branim od primitivnosti takvih poput tebe, jer tebi očito nije važan neki uzvišeniji element ljudske prirode poput osjećaja prijateljstva......
...treće: moj zaključak ove cijele priče je da si se nabacivala liku, te da te odjebao u poskocima...ovo je tvoja osveta????....
....inače, @bazooka - nu kikosha zbog zadnjeg dijela tvog posta.......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
žena je napisao/la: ›


a kak ti znas da si rade klistir, jel si mozda i ti jedan od njih pa si duboko upoznat sa cinjenicama?ja sam cula kak si tus trpaju u dupe,pa neznam kolko je to normalno. a ti anakonda zasto tolko branis te pedere?

i malo smo ekipa i ja citali vase postove i skontali da je ovaj forum pun osoba cudnih sklonosti, citaj pedera....hahahahaha


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ...eh, dugo mi ovakav jedan post nije nasmijao....prvo: što si tražila, to si i dobila kada si zatražila naša mišljenja (sjeti se - otvorila si ovaj post s "dragi lastane" pitanjem...ako ste već ti i ekipica čitali naše postove, zar si uopće mogla očekivati drugačije odgovore?????
...drugo, ne branim pedere, već se branim od primitivnosti takvih poput tebe, jer tebi očito nije važan neki uzvišeniji element ljudske prirode poput osjećaja prijateljstva......
...treće: moj zaključak ove cijele priče je da si se nabacivala liku, te da te odjebao u poskocima...ovo je tvoja osveta????....
....inače, @bazooka - nu kikosha zbog zadnjeg dijela tvog posta.......


draga moja ti imas malo primitivno misljenje kad mislis da sam mu se nabacivala, zast bi se nabacivala nekom tko mi je prijatelj. hvala bogu pa sam u vec duze vrijeme u sretnoj vezi i nemam potrebe se nabacivat pederima. a sto se tice onog klistiranja, procitaj si malo o tome, sigurno nije guranje tusa i klistiranje se radi u medicinske svrhe, a ne da bi neki idiot mogao gurat svoju kitu u dupe, hvala bogu pa je bog za to izmislio picku da se ne gura kita u govna....

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ti baš voliš koristiti riječ prijatelj, zar ne?...samo ti čitavo vrijeme pokušavam objasniti da je primitivno i nehumano okrenuti PRIJATELJU leđa samo radi njegove seksualne sklonosti....
...ma, zapravo - kad netko ne shvaća, zašto se uopće i trudim...
...ajde bok....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la (Pogledaj post): › hvala bogu pa sam u vec duze vrijeme u sretnoj vezi i nemam potrebe se nabacivat pederima.

znaci nabacivala si mu se dok nisi saznala da je peder? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de stvarno el ona ne zna šta je napisala il samo zajebava...
počela je sa temom da li da ostane bliska ko prije svom istospolno orijentiranom prijatelju...
JEBOTE IDIOTIZAM I POBIJANJE SVOJIH IZJAVA, ovdje sve ostaje napisano pa idi pročitaj svoju izjavu i pokušaj nekako objektivno shvatit ko da je netko drugi to napisao, skužit ćeš zašto te jebemo u mozak Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi moji, zašto se uopće obazirete na ovakva pitanja koje postavljaju neuke trinaestogodišnjakinje? Jasno, razumijem (i opravdavam) potrebu da ju se malo isprda, ali ovakvo dijete neće shvatiti objašnjenje niti, kako je tražila, naše mišljenje, ni da ju njime opalite posred čela.

That said, imam puno gay prijatelja, što muškaraca, što žena. Iz prve ruke znam da se ni po čemu ne razlikuju od heteroseksualnog puka osim po tome koji ih spol privlači i s kime žele provesti ostatak svog života. Rade svakodnevne poslove, sjede na kavi i razgovaraju o svakodnevnim stvarima, smiju se istim vicevima kao i heteroseksualne osobe, jedu istu hranu, oblače se u istim trgovinama, kronično im fali para, baš kao i većini Hrvata... the list goes on.

Pa ako baš netko misli da samo zbog toga što sam žena i u vezi sam sa ženom znači da će razmisliti treba li mi biti prijatelj ili ne, onda ga ni ne trebam za prijatelja, bez obzira bila ja strejt ili gej.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da upotrebljavam rijec prijetalj jel ja sam se ostala s njim druziti,a dok 90% ljudi koji su se druzili s njim su prestali, cak i 2 njegova najbolje prijatelja...

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la (Pogledaj post): › da upotrebljavam rijec prijetalj jel ja sam se ostala s njim druziti,a dok 90% ljudi koji su se druzili s njim su prestali, cak i 2 njegova najbolje prijatelja...


pa zašto onda tražiš savjete onda ovdje? više ne kužim u čemu je tvoj problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, cura je u dilemi.većina njegovih prijatelja ga je ostavila,ona se sažalila pa nije.sad je očekivala da će joj netko ovdje reći da je to u redu da ga se riješi (jer i ona se ne bi htjela izdvajati od većine) ne bi li joj savjest bila mirnija.
srećo, makni se ti od njega. nisi ti njega dostojna.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kupus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2009. 18:23 
Naslov:  Re: Gay is ok
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LJudi ja neznam koji vam je vrag... Cura je postavila jednostavno pitanje jer se jos nije srela sa tim da joj je prijatelj derpe, a vasa nepotrebna osuđivanja i vrijeđanja su pretjerana. Koliko vidim vecinom su žene pljuvalje po njoj dok su se muški vecinom odgovarali sa humoristicnim postovima dok onaj manji dio ju je također popljuvo (vjerovatno pederčine). Dakle ja sam bio u istoj sitaciji i nakon sto mi je frend rekao da je peder nase druzenje se sa vremenom smanjilo. Ja jednostavno nisam mogao podnjet kako se on ljubi sa osobama istog spola i okrece glavu za muskima. Ja i on se jos druzimo odemo na cugu ponekad al nista vise nije kao prije.


Gay is not OKEY !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2009. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ti je čovjek prijatelj, onda ti je prijatelj.

Volio on muške, ženske, ili ovce.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kupus-napokon netko normalan.
hvala bogu pa su me roditelji odgajali da su bili adam i eva, a ne adam i adam,hahahah

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2009. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la (Pogledaj post): › kupus-napokon netko normalan.
hvala bogu pa su me roditelji odgajali da su bili adam i eva, a ne adam i adam,hahahah


pa sta onda nas zajebavas tu ? odjebi ga ... sprijatelji se sa svojim alter etom kupusom ... i sve OK Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: