Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gay is ok

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2009. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma gay je ok, nego ne znam sta o ovim trandzama misliti..
pazi, dobro je dok je prijatelj, sto ako sutra nakon hormonske terapije postane prijateljica..
sto ces onda? ha?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2009. 23:08 
Naslov:  Re: Gay is ok
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stavi ti lijepo strap-on i mrakni ga da iskebeci oci 'ko zec. Nakon toga postat cete jos bolji prijatelji 100 %

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joe maračić meki je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da u Hrvatskoj ima puno više gujeva nego što se misli i zna. Stoga biti žena u nas nije nimalo lako - teško je naći vjernog druga u velikom gradu.

...reče oh kako ljubav boli dok su hitnoj mu krpili
š...k!



...you miss the point....ono što je mene u "Dragi Lastane postu" zasmetalo je mlada dama koja se naziva prijateljicom, kao i pola njegovog društva, sad već bivšeg pretpostavljam...i onda još oplete kako smo svi liberalni i tak to....
... nemaju svi taj tvrdi kamenjarski mentalitet i ograničene vidike....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kak to moze bit normalno muski s muskim se trpa u guzu kak to tim gayevima moze bit ljepo. ma fuuujjjj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbunjena je napisao/la: ›
pa kak to moze bit normalno muski s muskim se trpa u guzu kak to tim gayevima moze bit ljepo. ma fuuujjjj.


Zašto ne? Muški bar naprave klistir prije trpanja u dupe, nisam doživio da se ijedna žena udostojila to napraviti...
Poslije cure uvijek moraš odgovnjavati kurac, odvratno! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbunjena je napisao/la (Pogledaj post): › pa kak to moze bit normalno muski s muskim se trpa u guzu kak to tim gayevima moze bit ljepo. ma fuuujjjj.
a ti se kao nevoliš prašit u dupe Exclamation Twisted Evil

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam napisala MUSKI S MUSKIM procitaj a ne dal se ja prasim . a uostalom bit ce da si gay pa ti znas kak je to . tema je o gayevima ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbunjena je napisao/la: ›
ja sam napisala MUSKI S MUSKIM procitaj a ne dal se ja prasim . a uostalom bit ce da si gay pa ti znas kak je to . tema je o gayevima ...


Ja nisam 'gay', ja sam peder. Pričamo hrvatski ovdje, pobogu!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.09.2009. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije peder onaj koji daje, peder je onaj koji prima Razz

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 9:28 
Naslov:  Re: Gay is ok
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi baš ok kad si zamislim da si ga trpaju konstantno, ha ha, ali gayeve kao osobe ne osuđujem. Svatko ima pravo na svoj odabir. Ja ne želim biti gay, previše volim muškarce, tj. jednog muškarca.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbunjena je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam napisala MUSKI S MUSKIM procitaj a ne dal se ja prasim . a uostalom bit ce da si gay pa ti znas kak je to . tema je o gayevima ...


neee, nije tema o gayevima ... ta tema je vec nekoliko puta obradjena na ovom forumu ... ovdje je tema o ljudskoj glupost, primitivizmu, zadrtosti ... itd itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2009. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbunjena je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam napisala MUSKI S MUSKIM procitaj a ne dal se ja prasim . a uostalom bit ce da si gay pa ti znas kak je to . tema je o gayevima ...
u pravu si, gej sam. u zadnje vrijeme imam problema sa pronalaženjem partnera. želiš li mi možda pomoći? imam kod kuće strap on, samo ga trebaš staviti i izjebati me u dupe. pllliiiizzz

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joe maračić meki
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
zbunjena je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam napisala MUSKI S MUSKIM procitaj a ne dal se ja prasim . a uostalom bit ce da si gay pa ti znas kak je to . tema je o gayevima ...


neee, nije tema o gayevima ... ta tema je vec nekoliko puta obradjena na ovom forumu ... ovdje je tema o ljudskoj glupost, primitivizmu, zadrtosti ... itd itd.



Pa ne znači ako si guj da si primitivan i zadrt, ima ih i takvih ali sigurno ima i divnih momaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joe maračić meki je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
zbunjena je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam napisala MUSKI S MUSKIM procitaj a ne dal se ja prasim . a uostalom bit ce da si gay pa ti znas kak je to . tema je o gayevima ...


neee, nije tema o gayevima ... ta tema je vec nekoliko puta obradjena na ovom forumu ... ovdje je tema o ljudskoj glupost, primitivizmu, zadrtosti ... itd itd.



Pa ne znači ako si guj da si primitivan i zadrt, ima ih i takvih ali sigurno ima i divnih momaka.


...i opet promašaj: ne radi se o zadrtosti primitivnosti onih koji su gej, već onih drugih kojima su takve stvari pitanje prijateljstva.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
zbunjena je napisao/la: ›
pa kak to moze bit normalno muski s muskim se trpa u guzu kak to tim gayevima moze bit ljepo. ma fuuujjjj.


Zašto ne? Muški bar naprave klistir prije trpanja u dupe, nisam doživio da se ijedna žena udostojila to napraviti...
Poslije cure uvijek moraš odgovnjavati kurac, odvratno! Very Happy


a kak ti znas da si rade klistir, jel si mozda i ti jedan od njih pa si duboko upoznat sa cinjenicama?ja sam cula kak si tus trpaju u dupe,pa neznam kolko je to normalno. a ti anakonda zasto tolko branis te pedere?

i malo smo ekipa i ja citali vase postove i skontali da je ovaj forum pun osoba cudnih sklonosti, citaj pedera....hahahahaha

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: