Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



menage a troa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2007. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
probao - precjenjena stvar.
teško je ostvarit emocionalno ispunjenje sa dvijke osobe.
čisti sat tjelesnog odgoja.
hvala, više ne bih.

potpisujem
been there, done that, never again



e, a šta nije toliko valjalo? mislim, šta ti je bilo toliko grozno u svemu tome da više nikad ne bi?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 414
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 1:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›

emocije su u svakom slučaju precijenjene!

zanimljivo....
[/quote]
dakle, prema ovome, jedino što je bitno je tjelesni užitak? a emocije su precjenjene? odnosno nisu nam potreben? sputavaju nas možda?
[/quote]
Ja nisam hladna i proračunata osoba, ali shvatio sam da emocije sputavaju ljude. Pogotovo kad se zaljubiš pa postaneš ljubomoran, posesivan i ponašaš se ko neki debil. Emocije treba kontrolirat.

_________________
www.excalibur.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deez je napisao/la: ›
Ja nisam hladna i proračunata osoba, ali shvatio sam da emocije sputavaju ljude. Pogotovo kad se zaljubiš pa postaneš ljubomoran, posesivan i ponašaš se ko neki debil. Emocije treba kontrolirat.

hma pa da... valjda je upravo u tome stvar.. tek kada se uspiješ riješiti tih "loših" emocija možeš zaista uživati u onim dobrim. i biti sretan neusporedivo više nego bez njih.. sve je stvar prakse i volje.. samo mnogi odustaju iz razloga koje si naveo. linija manjeg otpora, tako svojstvena ljudskom rodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije lako u troje.
Prvo moraš naći djevojku(frendicu bolje) sa kojom si intiman af kors.
Druga stvar trebaš sa njom razgovarati o tome, i naravno da se složi... (heavy kategorija)
3. Trebaš naći osobu koja je privlačna oboma.
4. Treba alkohola i svega drugoga, pa kada te "pukne" onda doći i početi ona sa jedne ja sa druge strane.
5. To je meni plan, ali je stao na 3 stavci...

pozz

_________________
Right now i'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio na nekom satelitskom neki dokumentarac o trojkama.

Priča se vrtila oko jednog para gdje su oboje htjeli neku žensku osobu. Voljeli se, sve bilo super u vezi, divno, krasno, ali su htjeli probati nešto novo. Pričali o tome te se i ženka složila.

No kad se sex počeo, ženka je skužila da joj se opće ne sviđa prizor kako kita njenog mužjaka uplovljava u najednom neprijateljsko tijelo. Za vrijeme sexa nija ništa rekla, kad su već tu, da i završi...

No sljedećih dana ga nije mogla pogledati, sex nije mogla doživiti, prestalo joj je biti kao prije i prekinuli su...

Ok, možda je vidjela da je ta druga sposobnija ili otvorenija u sexu od nje, pa joj je opalo samopoudanje, ali tko zna...

Nisam probao, ali mislim da je to zajebana stvar i nije za svakoga...

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Bio na nekom satelitskom neki dokumentarac o trojkama.

Priča se vrtila oko jednog para gdje su oboje htjeli neku žensku osobu. Voljeli se, sve bilo super u vezi, divno, krasno, ali su htjeli probati nešto novo. Pričali o tome te se i ženka složila.

No kad se sex počeo, ženka je skužila da joj se opće ne sviđa prizor kako kita njenog mužjaka uplovljava u najednom neprijateljsko tijelo. Za vrijeme sexa nija ništa rekla, kad su već tu, da i završi...

No sljedećih dana ga nije mogla pogledati, sex nije mogla doživiti, prestalo joj je biti kao prije i prekinuli su...

Ok, možda je vidjela da je ta druga sposobnija ili otvorenija u sexu od nje, pa joj je opalo samopoudanje, ali tko zna...

Nisam probao, ali mislim da je to zajebana stvar i nije za svakoga...

Smile


Ne znam da li bi se smijala ili plakala.. ma smijem se osijek031.com smile jer mi je to toliko bedasto da boli glava...

Žao mi je što im je veza tako završila.. Sad ali šta su tražili ,to su i dobili..normalno da ne može više (NIŠTA) biti isto kao prije.. iskreno ja to ne bi mogla i ne radi se o manjku samopouzdanja, (ne)otvorenosti i sl., već o tome da ne bi mogla gledati voljenu osobu ( s kojom sam u vezi!! ) kako ima "prisan odnos s nekom drugom" ... osijek031.com smile
jednostavno kad zavolim (a to se događa jako rijetko ) volim više od života i ne želim tu osobu dijeliti s nikim ! osijek031.com smile
Iskreno mislim da to mogu raditi samo osobe koje imaju vrlo malo osjećaja prema onoj drugoj strani ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: › Žao mi je što im je veza tako završila.. Sad ali šta su tražili ,to su i dobili..


That's the point. Fora je sto ovdje nije frajer nju nagovarao. Oboje su to htjeli, samo nisu znali što to donosi...

Elena_Os je napisao/la: › Iskreno mislim da to mogu raditi samo osobe koje imaju vrlo malo osjećaja prema onoj drugoj strani ...


Ima osoba koje mogu tako funkcionirati, ali kao što je Cat rekla, za većinu nas troa je ok kad nisi u vezi... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Ima osoba koje mogu tako funkcionirati, ali kao što je Cat rekla, za većinu nas troa je ok kad nisi u vezi... Smile


Istina da ima osoba koje mogu tako funkcionirati (ali to je vrlo vrlo mali postotak)..
Ipak mislim da ostali to rade pod nekakvim utjecajem okoline( često u svrhu nekakvog dokazivanja tipa ako je moj lega/ica to mogao/la ,mogu i ja) ili kako bi neke svoje (umišljene) komplekse izliječili...

Jedno je maštanje/sanjarenje ,a savim sasvim drugo proživljavanje... i često se dogodi da se pred samo događanje tog primamljivog , nekada zamišljanog "vau" događaja, ljudi povuku i brže nego što su mogli (za)misliti... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne mora biti samo okolina u pitanju... postoji vrijeme za sve. mislim da je to sasvim ok iskustvo u nekoj fazi života.. kad nisi u vezi ili si u nekoj vezi koja to može podnijeti, ili ne može, ali nije toliko važna da ju je nemoguće žrtvovati itd. itd. itd.
nije da plačem od muke i kajem se što nisam, ali ne bi imala ništa protiv da imam nešto slično pohranjeno u sjećanju Wink još jedna priča za pričati unucima uz kamin osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bili u vezi ili ne,mišljenja sam da je troa za osobe za koje je seks čisti sat tjelesnog...stoga za nekoga tko seks povezuje uz osobu do koje joj je na bilo koji način stalo...mislima da ne pali...neke stvari želim samo za sebe Laughing
probala ne...
ali nikad ne reci nikad...što god rekla nikad stiglo me Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › No kad se sex počeo, ženka je skužila da joj se opće ne sviđa prizor kako kita njenog mužjaka uplovljava u najednom neprijateljsko tijelo.

nou šit?!! stvarno moraš biti genijalac da tako nešto dokučiš unaprijed osijek031.com smile (ironija op.a.)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Ima osoba koje mogu tako funkcionirati, ali kao što je Cat rekla, za većinu nas troa je ok kad nisi u vezi... Smile

btw, nije troa, nego trois, iliti menage a trois.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bosonoga76
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 19:14 
Naslov:  Re: menage a troa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

njih dvojica i ja, da - jedan se zvao Masta, drugi Iluzija. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.11.2007. 1:20 
Naslov:  Re: menage a troa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bosonoga76 je napisao/la (Pogledaj post): › njih dvojica i ja, da - jedan se zvao Masta, drugi Iluzija. Very Happy

pa mašta i iluzija je ženski rod.... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je to izvedivo samo među troje ljudi kojima nije stalo jednima do drugih, a privlače se sexualno..dakle gotovo neizvedivo.
u vezi u kojoj ima ikakve ljubavi-to nije prirodno..
zasto bi netko u vezi uopće htio nekog trećeg-mislim da u toj vezi nešta ne štima...kad nekog voliš, definitivno ga ne žeiš dijeliti s nikim...
troje slobodnih, emocionalno nevezanih ljudi na jednom mjestu, a koji se privlače u isto vrijeme, neizvedivo!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: