Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tipovi ljubavnika...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 1:59 
Naslov:  Tipovi ljubavnika...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovak, nedavno sam proveo osobnu anketu sa više-manje svakom ženom sa kojom sam imao seksualni odnos, a što reći, puklo me da znam kakav sam u krevetu... Najčešći odgovor bio je da sam iznimno nježan ljubavnik.... Zanima me kakve muškarce vi žene volite imati pored sebe u krevetu? Isto tako, tipovi, kakvi ste vi u krevetu, po vašem uvjerenju ili ocjenama suprotnog spola... Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry na ovome što ću napisati...
Vidi se da imaš 20 godina i bez da si napisao u profilu...
S vremenom (čitaj godinama) to pitanje će ti postati smiješno i više ti uopće neće pasti na pamet postaviti ga, jer s takvim pitanjem samo tražiš hranu za svoju nesigurnost...
I nemoj se zamarati više s takvim i inim pitanjima...žena će sama reći što joj je dobro i kakav si (bilo na direktan ili indirektan način), tvoje je samo da "osluškuješ" njene potrebe/reakcije i to pitanje koji si postavio prvo sebi, a onda i njima, izgubiš u svojoj glavici prije, za vrijeme i nakon, pa i nakon nakon Very Happy

A odgovor na pitanje kakvog volim imati pored sebe u krevetu...ovisno o danu i raspoloženju...nekada želim da je najnježniji na svijetu, nekada da je malo više grublji...sve u svemu da je snažno, a opet nježno...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 9:44 
Naslov:  Re: Tipovi ljubavnika...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, što si stariji seks je sve bolji, sve si opušteniji. Kako kaže Elena, moraš "osluškivati" partnericu, svaka je drugačija, i svakoj će više odgovarati nešto drugo. Jedino u čemu muškarci mogu pogriješiti u krevetu je sebičnost, nedostatak obzira i nezainteresiranost da je i partnerica zadovoljena. Onda pljuju po svima i iščuđavaju se "zašto mi se više ne javlja".

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba davati 120% i pratiti signale.

Žena ispred svega ostalog, sebe pogotovo.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 13:19 
Naslov:  Re: Tipovi ljubavnika...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad krećem od sebe pa mogu slobodno reći da sam jako impulzivna osoba te nisam osobito zainteresirana za nježnosti tijekom samog seksa. Više volim kada oboje pokažemo paklenu strat i kada se polomimo na obostrano zadovoljstvo.
Naravno, svako iskustvo je važno i ljepota je stvarno u istraživanju. To dolazi sa godinama kako je Elena ranije napisala. Pravi muškarac nikad ne treba sumnjati i preispitivati svoja umijeća. Takva sam da bih odmah rekla što mi se ne sviđa i što želim, a nadam se da su i ostale žene takve. Jer nikad ne vrijedi šutjeti i trpjeti ako nešto ne odgovara u seksu. Samopuzdanje je izuzetno važno, jer se nitko nije rodio kao savršen partner, ljubavnik, i na kraju čovjek.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LoL izgleda da na bilo kojem forumu ostavim poruku, netko mi komentira da imam dvadeset godina Smile mislim da i jesam malo nesiguran, ali u meni kao da postoji ono "dont give a fuck" dugme, i kad to pritisnem sva nesigurnost izblijedi i onda se svašta desi... ne mogu reći da je svaki put bilo savršeno, bilo je smijanja, rumenjenja, ozljeda, sve sam to podnio nekako sa smiješkom i nekom humornom opaskom autora... i kasnije kad zapališ cigaru, razmišljaš o tome, vidiš kako je dobro ispalo, i samopouzdanje malo poraste...

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la: › LoL izgleda da na bilo kojem forumu ostavim poruku, netko mi komentira da imam dvadeset godina Smile

Evo ti moj savjet - boli te **** tko šta ima reć o tvojim godinama Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@hrska cini se da si jako drag decko i tvoja nesigurnost je stvarno simpaticna. i eto sto su i drugi rekli- ne zamaraj se glupostima. svaka cura trazi nesto drugo u krevetu a na tebi je da prepoznas sto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da općenito nije dobro pitati ženu "I, kakav sam ti bio?", jer mi to odaje neku nesigurnost, općenito već po njenom ponašanju možeš zaključiti kakav si joj i što joj se otprilike sviđa, a što ne. Što se mene tiče, uvijek partneru dam do znanja što volim, ali nebi mi se npr. sviđalo baš kad bih me on to izravno pitao.

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kontam ja to, ne pitam je baš tako, već ubacim par "bubica" u razgovor, koje usmjere konverzaciju na tu prugu, pa mi na kraju same kažu... znam, manipulativno, grozno, ali upali... nije me toliko mučila ta moja nesigurnost, koliko potreba da budem svrstan u neku kategoriju ljubavnika... ispada da sam nježan... a fak... Smile

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

balans. kolko sam ja skonto žene vole balans. izvana tvro, kruto, zaštitnički, da se uz tebe osjeća sigurno, ne pokazivati pred drugima slabosti jer ih svatko ima, a iznutra mekano, nježno, romantično. najvažnije je znat procjenit situaciju i pravilno odvagat, kada biti krut, jak i muževan, a kada biti nježan, romantičan, mekan. znat se postavitt na svaku situaciju, imat odgovor na sve, mada ga i nemaš, znat improvizirat i iz svake se situacije izvuć kao pobjeddnik. nikada ne pokazat poraz, čak i kada gubiš, a što se tiče kreveta, na početku ići samouvjereno, ne napadno ali sigurno, znat slušat i praksa. zapravo nema neke sigurne formule jer je svatko drugačiji, jednostavno moraš znat slušat i čitat pokrete, emocije, radnje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Monstrume. Dobro si to sažeo! Dobiješ tri kikirikija od mene Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2009. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
balans. kolko sam ja skonto žene vole balans. izvana tvro, kruto, zaštitnički, da se uz tebe osjeća sigurno, ne pokazivati pred drugima slabosti jer ih svatko ima, a iznutra mekano, nježno, romantično. najvažnije je znat procjenit situaciju i pravilno odvagat, kada biti krut, jak i muževan, a kada biti nježan, romantičan, mekan. znat se postavitt na svaku situaciju, imat odgovor na sve, mada ga i nemaš, znat improvizirat i iz svake se situacije izvuć kao pobjeddnik. nikada ne pokazat poraz, čak i kada gubiš, a što se tiče kreveta, na početku ići samouvjereno, ne napadno ali sigurno, znat slušat i praksa. zapravo nema neke sigurne formule jer je svatko drugačiji, jednostavno moraš znat slušat i čitat pokrete, emocije, radnje.


U biti; glumiti, prilagođavati se i podređivati?

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2009. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2009. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la: ›
Zanima me kakve muškarce vi žene volite imati pored sebe u krevetu? Isto tako, tipovi, kakvi ste vi u krevetu, po vašem uvjerenju ili ocjenama suprotnog spola... Confused

podatne Wink
Monstume nu kikača mudro zboriš!

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: