Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slobodni muškarci i žene koje ih traže

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2009. 12:04 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro kaže Frost, nitko nije bogom dan, svi imamo mana i trebamo biti realni. Jer izbirač na kraju dobije otirač, nije to uzalud rečeno.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2009. 14:15 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Da li bi nam bilo zabavno da je sve super u vezi? Ma, dosadilo bi nam dok kažeš keks.


Pa jel nije tuzno da trazis "komplikacije" u vezi da bi te to zabavljalo i održavalo u njoj?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2009. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je u ženama koje sanjaju o muškarcu koji je savršen u svakom pogledu.
potraga besmislena ,pitaju li se jesu li one savršene..frikuše Smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2009. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Problem je u ženama koje sanjaju o muškarcu koji je savršen u svakom pogledu.
potraga besmislena ,pitaju li se jesu li one savršene..frikuše Smile

Eto, ela sažela sve u 2 retka Very Happy nu kikoša Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2009. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam baš kako bih opisao savršenu ženu... savršenstvo bi me malo i živciralo, jer ne bih imao mana za prihvatiti... a u tome mi je nekako i poenta, ako prihvatiš mane svog partnera, i shvatiš da neke stvari radi na svoj "jedinstveno neshvatljiv" način, možda bi mogao i postati "savršen"...

... a i kad kupiš pile u trgovini, moraš ga prvo pripremit i ispeć prije nego što ga poždereš... nemoš ga prisnog.. Smile i u vezi ima puno pripremanja i pečenja...
živio rođo... Smile

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2009. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la: ›
... a i kad kupiš pile u trgovini, moraš ga prvo pripremit i ispeć prije nego što ga poždereš...

moraš prvo kožu ogulit jer ta kupovna piletina nikad nije dobro očišćena...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 2:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Moira"]
seven-of-nine je napisao/la: ›
Ja imam nekolko predivnih, lijepih i pametnih prijateljica koje su solo već duže vrijeme jer ne mogu naći normalnog čovjeka. A pod tim ne mislim na likove u odijelima pune love. One znaju šta traže i ne pristaju na manje-što je u redu-ali sve što nalaze su ili zgodni kreteni koji ih odjebu nakon seksa, ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka. Ja objektivno tvrdim da su to normalne cure, sa normalnim kriterijima, ali što se nijh tiče svi dobri frajeri su zauzeti.Istina! Probala sam im i ja naći nekog, pa neuspješno. Da nisam u dugoj i sretnoj vezi sa muškarcem kakvog bi svaka žena poželjela-jebala bi ježa.



nesto s tvojim prijateljicama ne valja draga moja, ili ti lazu na kavama ili ti izmisljaju na osnovu onoga sto ti njima ispricas o svojoj vezi tj decku pa ti to serviraju upakirano iz prizme - solo....

moja prijateljica je kukala da je solo, a cura je stvarno zakon, zavrsila je srednju, radila, iz dobre je obitelji, odlicno kuha, ima obvezu pospremat i ja ju upoznala s kolegom s faksa - danas su roditelji dvoje djece... ona je valjala i kabuuum

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 2:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam jednu zamjerku, na sve cure koje kazu da su muskarci kao parkirna mjesta - muskarci su danas svjesni da su zene dobri auti i dosta toga dobroga....

imamjednog frenda, zavrsioje faks, izgradio karijeru i nema curu, ima oko tri banke... i sad fuck jel kako to, sve si frajer poslozio, rijesio stambeno pitanje, rijesio auto, zene lete za njim jer je pored toga i lijep momak...

i idemo jedan dan taj moj lega, a dobri smo si jako, ono povjerimo se jedno drugom sto nas muci, po gradu i kaze on meni iz cista mira, nicim prozvan da to pita - e, a ko tebi doma kuha....

opet ponavljam, sto puta bih mogla, zene danas ne zele biti zene i lakse je onda ic jest kod mame, udane sestre ili ozenjenog brata ako imas ili u neki fast food nego jeb...t neku kokos koja ce ti jos pored toga sto si pojeo za rucak nesto na hranu tek lici i nisi mogao naci vec 10-i dan majicu pa si zakljucio da nije ne samo opeglana nego ni oprana neke svoje nebuloze time jer frajla nije zadovoljna ustvari s time koji vi auto imate, kako izgleda kvadratura vaseg stana i kako je od one legice iz srednje muz, iako je malo mafija, bas ustvari jedan covjek za pozeljet

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 2:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SVE OSTALE SU U SRETNIM VEZAMA, U BRAKOVIMA I MAJKE SU.... zasto? pa je rsu si priznale svoju vrijednost, sta su u stanju i da ce i ovako i onako krepat na kraju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 2:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

+ pozdrav za duku iz puka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 7:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mila17 je napisao/la (Pogledaj post): › zene danas ne zele biti zene

definiraj.... stvarno ne kontam što zanči "biti žena", koja je to velebna definicija
žena
ujtro odvesti djecu u vrtić, otići na posao, odletiti u kupovinu namirnica, skuhati ručak, spremiti po kući, prošetati djecu, srediti se, obaviti bračne dužnosti, leći u 1a.m. i dići se opet u 6a.m. da bi išla na posao

muž
posao... novine... ručak... spavanje... auto... birtija... bračne "dužnosti" ... spavanje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake - dipl.troll je napisao/la (Pogledaj post): › definiraj.... stvarno ne kontam što zanči "biti žena",


neimat djece, neraditi, ustati u 10, otici na prvu kavu u 11, u 12 na drugu, pa na trecu, šoping, kad muz dođe s posla otici u restoran s njim na rucak, poslije toga pedikura, manikura, masaza, frizer (a moze to i prijepodne), navece opet kavica s prijateljicama ... kucna pomocnica doma za spremanje , kartica no limit


Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.06.2009. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›


neimat djece, neraditi, ustati u 10, otici na prvu kavu u 11, u 12 na drugu, pa na trecu, šoping, kad muz dođe s posla otici u restoran s njim na rucak, poslije toga pedikura, manikura, masaza, frizer (a moze to i prijepodne), navece opet kavica s prijateljicama ... kucna pomocnica doma za spremanje , kartica no limit


Rolling Eyes

To je opis hardcore sponze.
A da se ne zavaravamo ogromna većina žena bi htjele upravo takav lifestyle.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la: ›
...ne znam baš kako bih opisao savršenu ženu... savršenstvo bi me malo i živciralo, jer ne bih imao mana za prihvatiti...
Kad bi bila savršena nebi je mogao zbog ničega zajebavat kad te napadne, a onda bi znao da u svakoj daljnoj raspravi koja se vodi, onaj koji je najebao si ti! Very Happy

Nego jel ima šta slobonih žena na ovom forumu?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je savršena, neće te napasti.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: