Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljubav ili opsesija?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2006. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
idila je napisao/la: › znam da mi cure znamo izgubit kontrolu nad osjećajima i onda vas napadamo,ali ako do tog dođe vjerujte mi-volimo vas iskreno i samo nam dajte priliku da vam dokažemo svoju ljubav ili nam odmah na početku recite otvoreno da ne želite ništa s nama (a to znači da nam ne dajete lažne nade tako da nas ljubite i onda kažete to nije ljubav,samo napetost ili ne znam ni ja šta??!!). Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Iz ovoga se da zakljuciti da ces ti biti riba koja ce kasnije lomiti srca...

Skarao te prvi frajer, a ti si ga iskreno voljela... jao si ga onima koji dolaze nakon njega... steta sto ces puno nevinih sjebati... a onda ce i oni postati kao ti...

I tako to ide u krug...


ja mislim da je Idila samo mlada i neiskusna i da ne misli ništa loše. puno cura prođe kroz tu fazu. bolje da izvlači zaključke iz stvari koje su se dogodile, nego da stihijski ide dalje. možda malo pre "idilično" razmišlja, ali bit će bolje Wink
svi smo se barem jednom našli i u jednoj i u drugoj ulozi, ne misliš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2006. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › ja mislim da je Idila samo mlada i neiskusna i da ne misli ništa loše. puno cura prođe kroz tu fazu. bolje da izvlači zaključke iz stvari koje su se dogodile, nego da stihijski ide dalje. možda malo pre "idilično" razmišlja, ali bit će bolje Wink
svi smo se barem jednom našli i u jednoj i u drugoj ulozi, ne misliš?


Mislim... ali, kao sto rekoh, njoj ce ovaj slucaj biti inicijator promjene uloga... transformacija iz objekta u subjekta s beskrupuloznim predikatom Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2006. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valjda tek kada shvatiš koliko si loš, možeš znati i koliko si dobar.... ni toj promjeni uloga ne fali ništa, ako će dovesti do nekih pozitivnih zaključaka i novih promjena.... ne poznam nikoga tko uči na tuđim greškama... svi mi imamo empirijski pristup, samo nekima treba malo više utvrđivanja gradiva Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2006. 14:55 
Naslov:  Re: LJUBAV ILI OPSESIJA ?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Necu biti ne fer prema idućem koji naiđe jer neću dopustiti da mi itko ušeta u život dok mi totalno faca ne odluta iz misli van! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2006. 9:00 
Naslov:  Re: LJUBAV ILI OPSESIJA ?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko ne voli narodnjake neka ovo ne čita jer ne želim na ovu pjesmu nikakve zločeste komentare (jer je pjema dobra iako je narodnjak,a i baš je nekako za ovu temu,a nije da baš biram narodnjake ali kad ova pjesma je baš pogodak i druge nema Wink ) !
Jučer sam bila prvi put kod doktora i pogodi što mi je rekao?! "Ostavi tu budalu,svaki drugi bi se već odavno takvoj ženi predao!!!!! " Od tada noću skitam,spavam cijeli dan,kažu mi da sam na čisto posrnula! Kafane,diskoteke,žurke,splavovi-ma ja sam samoj sebi u lice pljunula!!Dok u znoju bilo koju noćas negdje mazi,ja bih opet bila tepih po kome on gazi!
Danas sam bila drugi put kod doktora i dao mi je neke roze pilule.Nema te doze,nema sile,magije što bi sa moga srca čini skinule! Ponekad nekog sretnem,odlijepim za tren,pomislim ima nade-možda prošlo je!!! Ali se đavo javi u gorem obliku ( Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ) jer moja ljubav stvarno besmrtna je !!!!! Embarassed Smile Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2006. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!!!!!!!!!???????????????????!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2006. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rekoh ja odavno da je nesto trulo u toj idila prichi....sad jos i folk parada....mrak


Btw. Mungos...zapamti - ako je netko dobar po prirodi, onda je DOBAR !!!

I nije bad kad te netko zajebe u ljubavi i to ne mora značiti da ćeš prema drugima sada ti biti gad jer si bio zajeban.
To što si naučio može te eventualno učiniti opreznijim. Ali ako netko daje srce jer ga uvijek svojoj odabranici/odabraniku iskreno daje, onda će ga dati i nekom drugom nakon što prekine sa droljom, gadom....i inim jadnicima i neće posustati u davanju, niti prestati voljeti. A kad je netko beskarakterni lažov, sa figom u dzepu, lažljiv i bestijalno raspolozen, nema tog srca i ljubavi koje će ga omekšati i učiniti nježnijim i poštenijim i on će svakog na ovaj ili onaj način opet zajebati.
TOLIKO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2006. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: › Necu biti ne fer prema idućem koji naiđe jer neću dopustiti da mi itko ušeta u život dok mi totalno faca ne odluta iz misli van! osijek031.com smile


Nije to samo pitanje biti fer ili ne biti fer. Fer trebas biti uvijek, be sumnje...

Samo je stvar u tome sto ce sljedeci (kakav god on bio) popiti dozu... i to dvostruku koju si ti popila... Smile

Samo ti zelim reci da taj "faca" zasigurno nije zadnji lik u kojeg ces se zaljubiti, a vjerojatno nije ni zadnji zbog kojeg ces suze ridati...

Ako te tjesi, svaki sljedeci put ce biti pokoja suza manje... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2006. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: › Ja osjećam da je on onaj pravi,ali on ne iako smo se viđali jedno vrijeme (pristala sam na to jer mi je to bilo jedini način da ga vidim-ništa drugo nije htio),čak sam i prvi put s njim spavala!


Ahem, recimo da sam doživjela isto prije nekih desetak godina s tipom kojega sam voljela dio besvjesti (ma i danas ga se sjetim često, jel Laughing ), pa sam razumljivo imala filing da se ponašam kao opsjednuta balavica i stalker, jer on nije uzvraćao istom mjerom Crying or Very sad .
Jednostavno je uzeo što mu se nudi (povremeni seks), nije bio neugodan sa mnom i nije napravio ništa loše u tih ca. godinu dana našeg "ljubavnog vikendašenja" Embarassed Ali jednako tako nije bio niti nešto previše nesretan, kad je završilo Evil or Very Mad
Mislim da bih, zbog svoje neizmjerne ljubavi, najvjerojatnije i dan danas bila isti stalker i weirdo kao tada. No, taman kad mi je postajalo jasno da živim neuzvraćenu ljubav, upoznala sam drugoga i ostala s njim do dan danas... Kad se sjetim ovog fatalnog, srce mi zaigra, ali drago mi je što nisam proćerdala mladost na nešto utopijsko, koliko god u podsvjesti bila sigurna da smo stvoreni jedno za drugo. Hebeš ti takve ideje, ako druga strana ne misli to isto Cool

Zato draga moja, odhebi tog lika i nađi nekog kome ćeš ti bit opsesija Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Samo je stvar u tome sto ce sljedeci (kakav god on bio) popiti dozu... i to dvostruku koju si ti popila... Smile

Ako te tjesi, svaki sljedeci put ce biti pokoja suza manje... Smile


Prestani glumiti kako sve znas o zenskom srcu i mozgu...jer ne znas...Zene su life long studija koju Vi muskarci nikada necete savladati, kao sto ste Vi za nas vjecna visa matematika... (ha ha)
Ti mozes samo i eventualno, pretpostavljati, a pretpostavke su majka svih zajeba i zato ne izvlaci pravila...jer u ljubavi pravila ne postoje.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hajde sad, kad se svi ispovijedaju, idem i ja.
Imala sam jednog dečka, skoro 5 godina skupa, boravila sam više kod njega nego doma. I tako, jedne večeri, izvaljeni mi na krevetu, a on veli - mora mi nešto reći. Pa kaže - moram se ženit!
Ja očekujem da će sad, ovog trena, izvući neki pristen ispod jastuka. A on nastavi kako je neka cura trudna, blablabla....
Uglavnom, ispostavilo se kako je istovremeno sa mnom, svih tih 5 godina, imao još jednu. I eto!
Išla sam doma u 3 u noći, sama i derala se k'o idiot.
Ali nisam bila okrutna s onim koji je došao poslije njega. Nisu to bile iste osobe, pa nije bilo ni razloga za okrutnost.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo. I ja sam slično prošla i još uvijek u želucu osjećam žar gorčine kad se sjetim koliko me povrijedio. Nikom ne želim tu patnju i bol.
Da se milijun puta rodim, u ljubavi ne znam biti gad - i to je ispod mog nivoa.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2006. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Ali nisam bila okrutna s onim koji je došao poslije njega. Nisu to bile iste osobe, pa nije bilo ni razloga za okrutnost.


Bravo, Ozi.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mallory
Post Postano: 06.02.2006. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Ali nisam bila okrutna s onim koji je došao poslije njega. Nisu to bile iste osobe, pa nije bilo ni razloga za okrutnost.


Bravo, Ozi.
Reći ču vam u kratkim crtama pa ak imate kakav savjet. jedne večeri sam se s legicama napila dobrano,srela tipa,odvuko me , ja bila praktički u nesvijesti kolko me piće drmnulo,skinio mi je hlače i gaće,skoro me silovao,bila sam djevica i sjećam se da sam osjetila bol kad je pokušo penetrirat,al frend me izvuko u zadnji tren. Poslje nisam mogla bit s tipovima,imala sam dobre frendice skojima sam se mogla žvalit,iako nisam lezba.Al najviše me izvuklo to što sam se zaljubila u jednog tipa na prvi pogled.On me nije ni primjećivao al ja sam ga obožavala.mislila sam da je on onaj pravi al nije ispalo tako,uglavnom samo sam se brukala pred njim,mislio je i da sam lezba jer me legica par puta pred njim užvalila jer je misla da to tipove napaljuje i da će mi odma dotrčat.uglavnom to je bilo prije 5 godina. Sad imam super dečka koji me voli i ja njega.zajedno smo 3.5 godine.Al ja još uvjek znam pomislit na tipa u kojeg sam bila nesretno zaljubljena i zbog to osjećam strašnu krivnju savjesti zbog dečka.Iako dečku ništa ne radim iza leđa,on zna sve o meni i o mom razmišljanju o tom tipu,al svejedno me peče savjest.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tebi savjet ne treba. Imaš dečka koji te voli, ti njega voliš i ok. Ako ste si otvoreni, ak ti je dobro s njim - čemu ta razmišljanja o savjesti? o tome šta bi bilo da je bilo i kad bi bilo....?

Uživaj u ljubavi...3,5 godine nije malo.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: