Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Male jurilice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2009. 15:10 
Naslov:  Male jurilice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U gradu imamo par manjih nabrijanih jurilica: Clio Sport, Corsa OPC, Fiesta ST, Swift sport, Polo GTI.................koji je po vama najbolji, i koje ste primijetili na ulicama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.03.2009. 15:30 
Naslov:  Re: Male jurilice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la (Pogledaj post): › U gradu imamo par manjih nabrijanih jurilica: Clio Sport, Corsa OPC, Fiesta ST, Swift sport, Polo GTI.................koji je po vama najbolji, i koje ste primijetili na ulicama?


pa ja sam npr. prim(i)jetio recimo jednu bubu staru nabrijanu, nije jurilica al je baš super i sviđaju mi se točkovi njeni i baš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2009. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la: ›
U gradu imamo par manjih nabrijanih jurilica: Clio Sport, Corsa OPC, Fiesta ST, Swift sport, Polo GTI.................koji je po vama najbolji, i koje ste primijetili na ulicama?

Od svih ovih koje si naveo, možda je najbolja investicija Clio RS.

Pogotovo sad kada traje Renaultova akcija 10milijuna, dobiješ popust od 26.000 kn na novi auto, pa te jedan Clio sa 2-litrenim motorom i 197 konja izađe 130 tisuća... Fenomenalna cijena!

Odmah iza Clia bi stavio Corsu OPC. Kome 1.6 turbo sa 192 konja nije dovoljan, može iz auta izvući još nešto konja modifikacijama mapa (210-220 KS) iako su se u posljednje vrijeme počele pojavljivati Corse sa pokvarenim 4. cilindrom (zbog nekvalitetnog tuninga motora).

Swift Sport i Fiesta ST su, usudio bih se reći, možda i klasa niže. 130, odnosno 150 KS su i dalje i više nego dovoljno Wink Suzuki dolazi sa klasičnim istočnjačkim feelingom - kvalitetno složen auto koji ide kao metak, ali i košta kao 60 konja jači Clio, dok se Fiesta više oslanja na feeling u vožnji koji je odličan. No... ako već gledamo aute oko 130 KS, što fali Twingu RS? Za 95.000 kn dobiješ 133 konja i solidno opremljen autić Smile Tu je negdje i Citroen C2 VTR koji je ipak preskup za ono što nudi. Polo GTI je također u ovoj klasi, no ne znam zašto, ali nikad mi nije sjeo kao nekakav potencijalan konkurent ovoj ekipi.


Moj izbor: Clio RS + aftermarket Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ako je Clio stvarno 130.000 kn, onda je zaista super ponuda, a i vidio sam ih par u gradu (najbolje mu pristaje plava boja) Corsa OPC je malo preskupa, a Fiesta ST je 110.000 kn što je isto super povoljno, s obzirom na performanse, a dobro i izgleda bijela s plavim trakama.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, Fiesta je povoljna, ali zašto onda ne dat 20 tisuća kuna više za 200 konja? Smile (197).

No treba uzet u obzir i sve ostale troškove: tenkiranje, održavanje, servisi, registracija...

Što se Clia tiče, posjeti 10milijuna.com za sve dodatne informacije.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2009. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ibiza cupra

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
Ibiza cupra

Na Seatovim stranicama za HR ima samo FR model, i to dizelski, za 140 tisuća, što je malo puno Sad

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: