Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Naučite izraziti svoju erotičnost!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tonio11
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 16:10 
Naslov:  Naučite izraziti svoju erotičnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ženskom arsenalu oružja za zavođenje odjeća ima časno mjesto. Za zavođenje suprotnog spola je u stvari potrebno narcisoidno oduševljenje. Žene se gledaju u ogledalu i ako se sviđaju same sebi znaju - ili misle, da će se svidjeti i muškarcima.

Kada govorimo o erotičnosti odjeće, mislimo prije svega na erotsko donje rublje tijekom dana i za navečer, uključivo s modelima koje možete naći samo u specijaliziranim trgovinama, koji naglašavaju obline i uljepšavaju žensko tijelo...

Skriveno: 
Kada govorimo o erotičnosti odjeće, mislimo prije svega na erotsko donje rublje tijekom dana i za navečer, uključivo s modelima koje možete naći samo u specijaliziranim trgovinama, koji naglašavaju obline i uljepšavaju žensko tijelo.
Erotsko donje rublje čini čuda

Erotske poruke mogu slati sve vrste odjeće. Dovoljan je na primjer otkopčan gumb na košulji da naslutimo zavodljive obline, ili rasporak na suknji koja otkriva komadić kože gdje završavaju čarape i bedra koja se vide između visokih čizama i kratke suknje te mrežastih čarapa, čija se linija spušta do pete cipele. Da ne govorimo o »string« tangicama preko stražnjice, o grudnjacima kod kojih dojke ostaju otkrivene i sve druge vrste odjeće koju oblače i žene koje su u najmanju ruku sklone eksibicionizmu kako bi nas zavele.

kada ju nosimo i kada ju svlačimo. Sve žene instinktivno znaju da je striptiz zamišljen kao erotski prizor. Čak i uniseks gaćice tijesno pripijene na stražnjici koja se njiše u ritmu hoda, izazovna su erotska odjeća.


Pokreti i držanje – kada muškarcu postane vruće

Pokreti i držanje su već dugo vremena dio erotike pri oblačenju. Ženama nije potrebna posebna ideja da bi se sjetile kako se lagano nagnu prema muškarcu sa napolna otvorenom bluzom ili dignu suknju s visoko prekriženim nogama. Ako imate još nestašnije ideje, lako ćete zaključiti kakav učinak na muškarca koji ide za vama ima vaša suknja kada ju zadižete tijekom uspinjanja po stepenicama. Georges Clemanceau je rekao da je »najljepši trenutak u ljubavi uspinjanje po stepenicama«.

Oblizivanje usnica

Ipak, ženama nije potrebna odjeća da bi njihovi pokreti bili erotični. Potpuno običan pokret kao što je oblizivanje usnica može biti ovisno o tome kako ga napravite, nabijen erotikom. Da ne govorimo o tome što sve mogu učiniti usta koja jedu bananu ili sladoled u kornetu! Čak i odsutnost pokreta može postati erotski element. Sjetimo se senzualnosti Carmen, koja pleše rukama sakrivenim iza leđa. Kada ćete sljedeći puta plesati s partnerom, pokušajte i sami, posebno ako ste obučeni sasvim jednostavno.

Riječi itekako uzbuđuju

I riječi mogu biti erotizirane: s njima uzbuđujemo, molimo da nas se ljubi i onda zahvaljujemo na tome; njima izražavamo želje, dajemo upute i čak najprostije riječi izgovorene u strastvenim trenucima mogu još više erotizirati situaciju i pomoći nam da izrazimo najskrivenije fantazije. Zato, govorite tijekom vođenja ljubavi!



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.03.2009. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam si erotična bez odjeće Smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2009. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee kad bi se barem sve toga pridržavale

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 11:57 
Naslov:  Re: Naučite izraziti svoju erotičnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je odlična tema! Trudim se uvijek biti erotična, ionako nitko ne zna što nosim ispod odjeće, ali ni ne moram izbacivati sise i guzicu da svi vide, već da požele vidjeti što skriva moja odjeća.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sta cu se srihtavat kad je to na meni ionak 2-3 minute..steta truda i para
ja se skinem i kazem svom dragom , stari skidaj gace hahahaha

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majaazdaja je napisao/la (Pogledaj post): › ma sta cu se srihtavat kad je to na meni ionak 2-3 minute..steta truda i para
ja se skinem i kazem svom dragom , stari skidaj gace hahahaha


To je žena!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nestašni grm
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma najseksipilnije je iščekivanje šta se zapravo krije ispod odjeće,sve ostalo je blebetanje Surprised

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: