Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pohotnik za okladu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 16:13 
Naslov:  Pohotnik za okladu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rus umro nakon 12-satnog seksa s dvije žene


12 SATI seksa s dvije žene bilo je previše za 28-godišnjeg ruskog biznismena Sergeja K. koji je umro od predoziranja Viagrom.

Rus se s partnericama kladio da s njima može izdržati u 12-satnom seksu. One su pristale na okladu obećavši da će mu isplatiti 200.000 rubalja (oko 4.400 eura) ako s njima u krevetu izdrži pola dana.

Sergej je s partnericama Alinom A. i Galjinom Z., uspješno proveo 12 sati u krevetu, čime je dobio okladu. Međutim, u jednom trenutku je Rusu zastalo srce nakon čega je umro.

Partnerice su policiji kasnije kazale da je Sergej nakon što su došli u stan, najprije popio nekoliko tableta Viagre, a pored toga je jeo orahe i vrhnje, za koje se inače smatra da su prirodni afrodizijak.

Popio je i pivo, nakon čega se dao u "akciju" koja je za njega fatalno završila. Djevojke su kasnije kazale da su se sa Sergejem najprije odvojeno sastajale, a kasnije su mu predložile seks utroje. Da bi ih uvjerio u svoju potentnost, predložio je okladu koju su prihvatile.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti rusi neki slabi....
...vidi šta u bosni ima...
www.youtube.com/watch?v=YYUGzJ172YE

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ah, bolje ne komentirati...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: