Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uhićen Gotovina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
filips
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2005. 11:55 
Naslov:  Re: Uhićen Gotovina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
filips
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2005. 11:57 
Naslov:  Re: Uhićen Gotovina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Misim da su isto ameri i englezi imali velike prste u tome kome odgovara, a kome ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2005. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

filips je napisao/la: › Nisam ni poceo pratit taj dio "politike" sve dok Carla nije pocela idiotski preuvelicavat sudbinu citave zemlje preko jednog covjeka.


Upravo si potvrdio sve ono o cemu sam govorio...

Za svoj status "zlocinca" i "zrtve" si je sam kriv. Bijegom je od sebe stvorio zlocinca i heroja.

Bez obzira bio on kriv ili nevin, u svim medijima se portretira kao zlocinac, bok uz bok s Karadzicem i Mladicem, dakle u kontekstu u kojem se nikad nisu nasli jedan Ademi ili Cermak.

Nekvinda je napisao/la: › znalo se dobro di je i sta radi, kad je postalo neophodno za republiku da se ante u'apsi, u'apsili su ga. sve su to namjestaljke i igre drzavnog vrha.


Ovo je svakako stvar na koju bi trebalo obratiti paznju. Mozda postoje i neki drugi spijunsko-policijski razlozi, mozda ga zaista nisu TOCNO locirali do sada, ali se ipak cini da se cekalo poklapanje s Carlinim dolaskom u BG...

Sto nam opet govori da ce i njegove sudjenje biti isprepleteno kojekakvim igricama i postoji vjerojatnost da je do sada sve vec dogovoreno, isplanirano, sredjeno...

Da se za zlocine odgovaralo '95 i da su kaznjeni izravni sudionici, sada ne bi bilo ovih sranja... ali ne mozes ti napaljenoj bagri to objasniti... marvi su reprogramirani mentalni cipovi...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svabo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: IMOTSKA krajina
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2005. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ante gotovina legenda je hrvatska!!

_________________
[b][I] OSIJEK NEPOKORENI GRAD
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
palesamenasvijetu
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2005. 10:34 
Naslov:  Re: Uhićen Gotovina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › "od jutros je bar dva puta bila Sude mi, a sad upravo ide Lili Marlen u izvođenju Anje Šovagović- Despot. Zanimljivo."



Sram ih bilo šta puštaju na radiju!
Da je to dio povijesti na koji bi građani Osijeka mogli biti ponosni, ne bih ništa rekao.

Osim toga sad bi svi trebali biti homogeni i pomoći našem mudrom premijeru u naporima za približavanjem EU.

Samo naš gradonačelnik se prepušta osjećajima,
uopće ne razumijem kako može nekako biti vezan za kraj devedesetih (ponajmanje emocionalno).
Zar ne vidi svjetlo u budućnosti naše domovine koje može zasjeniti s mrakom prošlosti Domovinskog rata?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MATA!
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2005. 14:37 
Naslov:  Re: Uhićen Gotovina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

palesamenasvijetu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osim toga sad bi svi trebali biti homogeni i pomoći našem mudrom premijeru u naporima za približavanjem EU.


Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2005. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svabo je napisao/la: › ante gotovina legenda je hrvatska!!


A zareze da sami dodajemo i kreiramo znacenja po vlastitom nahodjenju?! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2005. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Mesicu svatko moze imati svoje misljenje, ali ovo sto je ovdje rekao itekako ima smisla...

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=295910

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2005. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
O Mesicu svatko moze imati svoje misljenje, ali ovo sto je ovdje rekao itekako ima smisla...
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=295910


Pocetkom devedesetih godina gospodin Mesic je posjetio Western Australiju i predao govor u Hrvatskom klubu.
Na ulasku u dvoranu dvije slike su mu upale u oko. Slika Ante Pavelica i slika velike Hrvatske (ona sa cijelom BiH i vecinom Vojvodine). Prvo je napomenuo slike a drugo kako je ponosan da je izmedu pravih Hrvata. Obicno se ne ukljucujem u politiku pa neka svako napravi svoje misljenje...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2005. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što uopće znači biti pravi Hrvat? To, baš pravi. Je li pravi Hrvat apolitičan ili je nacionalist, je li to branitelj koji prima veliku mirovinu ili onaj branitelj koji ne prima ništa (a obojica sinoć na Trgu plješću BG, koji na skupu podrške Gotovini ne priča o njemu već o sebi).
Mislim, nije mi jasno tko je "praviji" Hrvat - Gotovina, Glavaš, Mesić, Sanader, Šeks?, Đapić, Kramarić, Tuđman, Šušak, Tito.... građani koji se ponašaju kulturno, sukladno pravilima življenja u gradu ili pak oni koji bacaju smeće s katova zgrada jer nemaju kulturu gradskog življenja, radnici zatvorenih i srušenih poduzeća, naši sugrađani koji kopaju po kontejnerima jer nemaju što jesti, ali ipak sve ovo stoički podnose u ime ne znam čega, naši imigranti koji žive u vlastitim svjetovima satkanim od priča i prošlosti, vojnici svih vojski koje su postojale na ovim prostorima... bilo tko od vas ili ja....
Da, zaista ne razumijem što uopće znači to - biti pravi Hrvat?

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
palesamenasvijetu
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2005. 21:54 
Naslov:  Re: Uhićen Gotovina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Pocetkom devedesetih godina gospodin Mesic je posjetio Western Australiju i predao govor u Hrvatskom klubu.


Naš predsjednik Mesić je tada išao u Australiju radi prikupljanja financijskih sredstava za obranu RH. Zločesti ljudi će naći i u tom faktu teoriju da je išao sebi napuniti džepove.
Nemoguće je i zamisliti veličinu žrtve jednog antifašiste (nipošto komuniste) da ode u ustaško leglo iskamčiti novaca.
On nije poput nekih se udruživao u zločinačke organizacije i radio na genocidu dijela hrv. građana, niti je bio inertan u sprečavanju pljačke, paleži imovine i zagađivanja bunara.Niti je upravljao akcijama u kojima je koristio artiljeriju preko mjere.
Osim toga naš predsjednik nam je jasno oslikao kakav profil ljudi ide na davanje potpore.
Zreli Hrvati ostaju kod kuće i daju potporu našoj Vladi, koja će opetovano potvrditi svoju sposobnost i obraniti našeg generala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2005. 6:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pale,previse gledas vijesti, te argumentiras starim cinjenicama. steta je svakog otipkanog slova kojim se mi raspravljamo,kada su ovo sve igre drzavnog vrha. zalosno je sto beograd glumi new york, kao slucajno je carla izabrala taj grad za obavijest svijetu. mos si mislt. zanimljiva je konstanta tadiceva - mi smo zadovoljni?!!!!??

sramota, nije stigao ni vino platiti osijek031.com smile

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2005. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Ne bih se petljala u politiku, ja sam apolitična osoba. Al' glede prozvnog generala, meni je žao što su ga uhitili. Naime, meni je general tak' zgodan da bih mu u svaka doba pružila utočište. Istina, sve dok ne progovori. Ne sviđa mi se njegov glas, previše je ženskast. Smile


Drži se svoje apolitike!Smile Mislim da nije bitan njegov izgled,a očito da nije bilo upitno niti utočište za Antu!!Jer naime vidjeli smo i čuli gdje je Sve proputovao i da je bio dobro zbrinut i novčano potkovan! Ima on svoje sponzore!Pravi Hrvat i pravi general-domoljub ne bježi od svog junaštva! To je sve što ću reći i nadalje se okrećem apolitici jer je šutnja zlato!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2005. 14:14 
Naslov:  Pravi Hrvat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Da, zaista ne razumijem što uopće znači to - biti pravi Hrvat?


Smile

Pravi je Hrvat onaj tko želi čuti da je pravi Hrvat i kojemu će pravi političar reći da je pravi Hrvat onda kada je to potrebno da bi pravi političar ostvario svoje ciljeve koje bez pravog Hrvata ne bi ostvario.

A ti, ozana, prava si cura! Wink

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2005. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok god je za hrvatsku stvar u redu smicati civile, spaliti komu dom, ukrasti zamrzivac - ja sam Pingvin.

Pingvini su poznati kao zajednica koja skrbi za potomke, a Hrvati kao pleme koje polira biste predaka.

Gotovina je napravio golemo sranje kad je poceo bjezati. Da je Gospodin suradivao 1998., mozda cak ne bi bio ni optuzen. Sigurno je da ne bi bilo onih tocaka po kojima se tereti cijeli drzavni vrh za etnicko ciscenje.

Nadam se da ce haski istrazitelji, ili Antina obrana, doci do dokumenta RSK kojima je regulirana evakuacija Srba, jer je okupirani teritorij bio prazan kad je akcija "oluja" pocela i prakticki nije bilo nikakvog otpora (iako je, na Vidovdanskoj (29. lipnja)smotri vojske tzv. Republike Srpske Krajine u Petrinji bilo Orkana, Skadova, VBRa...)

Da sam Srbin, a ne Pingvin, pitao bih se zasto me moja vojska nije branila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: