Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krvoločni psi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahahah.. malo šale nije na odmet:-D ok, priznajem...malo zvuči brutalno..al šta se ti buniš? složili smo se u 95% stvari ti i ja..nemam ja ništa protiv staforda, bullova itd. samo da su pod kontrolom..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2009. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ahahah.. malo šale nije na odmet:-D ok, priznajem...malo zvuči brutalno..al šta se ti buniš? složili smo se u 95% stvari ti i ja..nemam ja ništa protiv staforda, bullova itd. samo da su pod kontrolom..


Ma,mislio sam da misliš ozbiljno,sve OK

Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako...samo da javim..prošli vikend(mislim sad prije 3-4 dana) šetao sam psa u retfali ... vidio sam na udaljenosti 40-50 metara staforda...rekao svom psu(koji je uredno na povodcu) da stane ,okrene se i da idemo u drugom smjeru..Moj pas nije ni skontao staforda, al reko...idemo mi... 30s kasnije vidim tog istog staforda koji nije na povodcu, nema brnjicu kako trči zanama i laje... došao je do nas, napao mog psa koji se naravno počeo braniti..ja sam svog vukao u krug kako ga taj jebeni kreten ne bi ugrizao... epilog... obranio sam 1. sebe, jer me nije milo gledao..čak je 2-3 puta zalajao baš na mene, 2. svog psa..3. u maniri mirka cro copa sam urazumio psa... dotrčao je neki balavac, iako mislim da pas nije njegov, i počeo govoriti kako je on beba(mislim staford) a ima jedno 40kg..valjda beba u smislu da je dobar... i onda ga je demonstrativno udario 2 puta po guzici na što sam ja rekao da ga ne lupa jer nema smisla... I sad ti meni pričaj o tim psima.. to su jebeni debili... 70m je trčao za nama kako bi napao psa koji nije ni zalajao na njega... ovo se dogodilo sada i više nikada.. ako mu gazda čita ovaj topic

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ovako...samo da javim..prošli vikend(mislim sad prije 3-4 dana) šetao sam psa u retfali ... vidio sam na udaljenosti 40-50 metara staforda...rekao svom psu(koji je uredno na povodcu) da stane ,okrene se i da idemo u drugom smjeru..Moj pas nije ni skontao staforda, al reko...idemo mi... 30s kasnije vidim tog istog staforda koji nije na povodcu, nema brnjicu kako trči zanama i laje... došao je do nas, napao mog psa koji se naravno počeo braniti..ja sam svog vukao u krug kako ga taj jebeni kreten ne bi ugrizao... epilog... obranio sam 1. sebe, jer me nije milo gledao..čak je 2-3 puta zalajao baš na mene, 2. svog psa..3. u maniri mirka cro copa sam urazumio psa... dotrčao je neki balavac, iako mislim da pas nije njegov, i počeo govoriti kako je on beba(mislim staford) a ima jedno 40kg..valjda beba u smislu da je dobar... i onda ga je demonstrativno udario 2 puta po guzici na što sam ja rekao da ga ne lupa jer nema smisla... I sad ti meni pričaj o tim psima.. to su jebeni debili... 70m je trčao za nama kako bi napao psa koji nije ni zalajao na njega... ovo se dogodilo sada i više nikada.. ako mu gazda čita ovaj topic

Jako mi je žao što vam se dogodio taj napad, znam kroz što ste prošli i kakav strah ste doživjeli.

Naravno da je trebao biti zavezan,to je greška vlasnika,balavca ili koga god.

Međutim zašto si pustio da sve prođe bez imena i prezimena,zašto nisi zvao policiju,sada ne znamo niti ime vlasnika niti ime psa,niti jeli to bio AST.

Kako pas izgleda,koje boje,kupirane ili nekupirane uši,da i drugi vlasnici znaju s čim se mogu susresti i čega da se paze.

Ne znam,da je mene tako napao i moje pse ,sve bih saznao,otišao za njim da vidim što je i kako je.

Isto tako,koliko sam shvatio prošli ste bez ogrebotine,znači uspješno si obranio svog psa što mi je jako drago.

Što se tiče da su svi debili,ne bih komentirao ,jer mi je jasno kako se sada osjećaš.



Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2009. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam da mali nije gazda, jer ga šeta neki maleni lik:-D... taj pas je uvijek pušten, tj. nikada nema povodac... a ostali ljudi se žale kao i ja..sam što ne pišu po forumu... Kažem..onako kako je Cro Cop rješavao svoje borbe tako sam ja riješio i ovu... drugi put udarac ide u glavu..samo što onda pas više neće ustati..a to mi je žao... AST je bio 100000000% , mužjak, krupni...crni s malo bijelih šara..

što se tiče policije..boli njih kurac za mene i mog psa..zvao sam ih prije 10 dana da im kažem kako na križanju sljemenske i kolodvorske postoji ulefnuče ceste od 20 cm..u promjeru 70cm..2 m od šahta i da cesta propada te kako će neki bus propast...kako znam.. pa opizdio sam kad sam prolazio autom tamo...otpalo mi skoro podvozje.. rekli su evo nas označit ćemo..i??? naravno da nisu...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.10.2009. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, jebiga sad..što je previše..previše je....


http://www.24sata.hr/news/dva-pitbula-izgrizla-starca-71-na-ulici-po-licu-i-tijelu/142085/


osim što je stvar gazde..bome je stvar i psa.. sviđa mi se onaj dio 5000-10 000kn

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2009. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › e, jebiga sad..što je previše..previše je....


http://www.24sata.hr/news/dva-pitbula-izgrizla-starca-71-na-ulici-po-licu-i-tijelu/142085/


osim što je stvar gazde..bome je stvar i psa.. sviđa mi se onaj dio 5000-10 000kn


Strašno je to što se dogodilo,nema opravdanja.

Moj dobri Maserati,čovjek bi pomislio da ništa drugo ne radiš nego vrebaš takve vijesti,radije mi pomogni udomiti još jedno bijelo mače.

Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.10.2009. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e..ovo na slici je aston martin:-D bijelo mače..kolko staro?? pitat ću jednog legu, on bi mačku...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › e..ovo na slici je aston martin:-D bijelo mače..kolko staro?? pitat ću jednog legu, on bi mačku...


Pozdrav,he,he, evo udomljene su sve mace,hvala na trudu,a ako lega hoće macu,evo adrese www.maca.hr ,u Osijeku i ima maca svih uzrasta.

Pozdrav,odluči se ili audi ili AM Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.11.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo...opet da javim... jučer me je ( po drugi puta u 14 dana) napao mužjak AST..koji je bio , naravno, bez povodca... situacija kao i prije 14 dana.. moj pas njuška i zapišava ogradu, ne vidi kerusinu od 35-40kg mišića( p.s. zajebi da ast ima do 30kg...moj beagle bi trebao imati do 12 kg pa ima 19kg..al čistih mišića..0 grama sala.. tak da ovaj ima bar 35-40kg). Pas stane 50 m od nas... i kontam ja šta on radi...skenira momak..da vidi šta smo.. kad je skenirao zatrčao se..i pošto je težak nije mogao u prvom naletu napast..nego je zastao i onda se propeo.. ja sam 1.90m , on se propeo meni do malo ispod ramena... počeo ljutito lajat i napadat mi psa... ja sam samo iz rukava ispustio plastični cilindar i raspizdio ga po faci...odletio je jedno metar unazad... došao mu je gazda... naravno nije njegov pas kriv, on bi se igrao ( pazi moj na lancu nije lajao, a ast bez lanca ga napdne..to je igra).. i kaže mi lik AKO TI SE Ne SVIĐA IDI POD PROMENADAU..kao on je gazda( javne površine osijek031.com smile). i dok je pas AST bio na uzici..kad ga je svezao..pokušao mi je psa dovatit..opet je dobio cilindrom po faci...

pitaj me za policiju... obavještena, zapisnik napravljen..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.03.2010. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.jutarnji.hr/staford-nasmrt-izgrizao-pekinezera/680804/



sigurno je branio svog gazdu od nasrtaja krvoločnog pekinezera

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2010. 15:33 
Naslov:  Re: Krvoločni psi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da nije smiješno i da ne treba biti sarkastičan,strašno je to što se dogodilo,ali po mom mišljenju opet su krivi ljudi i vlasnici pasa,nisu dovoljno pazili,a znali su jedno za drugo,što je očito.

Kako ti jedva dočekaš da nas izvijestiš o takvim stvarima,kao da nije dosta što su svi mediji napunili svoje stranice...,tako ću si i ja uzeti slobodu i braniti pasminu(ne vlasnike koji su ih uzeli iz nekakvih,samo njima znanih razloga,a da o pasmini ništa ne znaju i ponašaju se kao "šerifi")sa video klipovima i informacijama o pasmini.

Za početak evo jednog videa:

http://www.jahu.net/video/video/CRMeNVFE_wM/

Nadalje,u Nizozemskoj i Italiji se ukinuo zakon o opasnim pasminama,na svim izožbama u Hrvatskoj i Evropi su najbrojinija pasmina,gdje izlažu psi te pasmine i začudo nema incidenata.

E,sada pitanje,jesu li krivi vlasnici ili američki stafordski terijeri,što ima odstupanja od normalnog ponašanja.

Naravno da ima vlasnika AST kojima ne bi dao ribice,a ne psa,ali to je nažalost tako.Ono što sam mogao učiniti ja ,kao pojedinac je to da socijaliziram svoje pse i da ne prodajem štenad u takve ruke,a napravim i ugovor o čuvaju i držanju mojih štenadi.

Pozdrav,ako treba pojasniti tu sam,a tebe "audi" pozivam na jedno druženje kada budemo oboje imali vremena

Sretan Uskrs

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.04.2010. 19:10 
Naslov:  Re: Krvoločni psi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bizo je napisao/la (Pogledaj post): ›

Naravno da ima vlasnika AST kojima ne bi dao ribice,a ne psa,ali to je nažalost tako.Ono što sam mogao učiniti ja ,kao pojedinac je to da socijaliziram svoje pse i da ne prodajem štenad u takve ruke,a napravim i ugovor o čuvaju i držanju mojih štenadi.



Ja se apsolutno slazem stobom ... samo sto se ne moze odgovornost prebaciti na uzgajivace koji 'biraju' koje ce prodati takvog psa i procjenjuju koliko je buduci vlasnik odgovoran psiholoski sposoban imati takvog psa.

Recimo, znam da je na sjenjaku Pako jednog pekinezera ubio a drugog izgrizao. Njegovi vlasnici i dalje svog psa ne veze i pusta ga bez povodca. Kako reagirati u takvim situacijama ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.04.2010. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tema je krvoločni psi..pa samo napišem kad mica maca rastavi psa od 5 kg... Ja sam imao divna iskustva sa AST-om koji trči zamnom i mojim psom i napada ga s leđa..naravno kerusina bez povodca... moj ga čak nije ni vidio... i te fore..kao pekinezer je zalajo pa ga jem ovaj rastavio..normalan pas kada vidi manjeg od sebe NE NAPADA jer je svjestan da je jači... Ne kažem ja da su svi AST-ovi za eutanaziju, ali treba neka kontrola.. i nikad, baš nikad ne smiju biti bez nadzora na javnim površinama..ja da procjenjujem koji je normalan,koji ne?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.04.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajmo sad pobit sve pse koji postoje, samo zato jer bi negdje u budućnosti *mogli* ugrist nekog.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: