Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uvoz vozila iz inozemstva ili kupnja ovdje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2008. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ frost
...meni je bitan izgled jer se na razumijem toliko u aute...zato sam odabrao ove što mi se sviđaju...što ne znači da ću sad vidit auto izvana i kupit ga...zato imam čovjeka koji se razumije u aute koji će od ovog mog izbora naći najbolji...nemoguće da od 50-ak auta ovih marki neću naći jednog koji je u dobrom stanju...
P.S. al dosta su jeftiniji polovni auti u inozemstvu nego polovni auti u HR...može se naći audi za pristupačnu cijenu Smile
i još ima više ljudi u italiji i veća je ponuda Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2008. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
...i da ima više od 100 konja......
Uzevši u obzir zakon o mladim vozačima, kolko se sjećam ti ni ne smiješ voziti tako snažan automobil... Ili se varam? osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2008. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
...i da ima više od 100 konja......
Uzevši u obzir zakon o mladim vozačima, kolko se sjećam ti ni ne smiješ voziti tako snažan automobil... Ili se varam? osijek031.com smile

pusti priče...znaš ti kakva je naša država... Smile Smile Smile malo veze,malo ovoga,a malo i onoga nikom ne škodi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2008. 10:54 
Naslov:  Re: Uvoz vozila iz inozemstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma pusti sve to, kupi Kadetta GSI ili Toyotu Celicu, malo ih sredis, alu felge, one plave diode, spustis sto vise mozes, nasijes neke spojlere, duplu roru,i najvaznije neki opasan naziv poput legendarnog "samo Titanic lezi nize", mozda poput Mad Maxa "Inetrceptor". Nemoj zaboravtiti neku turbo ozvuku iz koje ce trestati narodnjaci i to obavezno na najjace tako da pentzicima u zgradi otpadnu zubala kad ga Ceca njezno povuce. UHHHH vec me trnci prolaze kakva pila to moze biti. Ma covjece sve djevojcice do 16 god ce sliniti, a prijetelji plaziti jezik kad god upalis tu zvijer. Jedna od bitnijih stvari je da ga vozis najvise ujutro oko pola 8 kad klinci idu u skolu tako da te svi mogu vidjeti,a po mogucnosti mozes i nekoliko njih zgaziti ako ti je dosadno ili si malo popio. Dosta zajebancije, budi normalan i sa svojih 19 god kupi neki normalan auto, makar dok ne steknes nekakvog vozackog iskustva.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.11.2008. 14:48 
Naslov:  Re: Uvoz vozila iz inozemstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajkula je napisao/la (Pogledaj post): › Ma pusti sve to, kupi Kadetta GSI ili Toyotu Celicu, malo ih sredis, alu felge, one plave diode, spustis sto vise mozes, nasijes neke spojlere, duplu roru,i najvaznije neki opasan naziv poput legendarnog "samo Titanic lezi nize", mozda poput Mad Maxa "Inetrceptor". Nemoj zaboravtiti neku turbo ozvuku iz koje ce trestati narodnjaci i to obavezno na najjace tako da pentzicima u zgradi otpadnu zubala kad ga Ceca njezno povuce. UHHHH vec me trnci prolaze kakva pila to moze biti. Ma covjece sve djevojcice do 16 god ce sliniti, a prijetelji plaziti jezik kad god upalis tu zvijer. Jedna od bitnijih stvari je da ga vozis najvise ujutro oko pola 8 kad klinci idu u skolu tako da te svi mogu vidjeti,a po mogucnosti mozes i nekoliko njih zgaziti ako ti je dosadno ili si malo popio. Dosta zajebancije, budi normalan i sa svojih 19 god kupi neki normalan auto, makar dok ne steknes nekakvog vozackog iskustva.

heh...dobro...no...kao 1. ne pijem nikad...to neki ljudi sa ovog foruma i znaju...
2. subotom slabo idem van baš zato što su svagdje cajke
3.nemam ja vremena prolazit u pol 8 pored škola
4.očito me ne znaš pa pišeš takve stvari...
auto mi treba prvenstveno da mogu ići na posao s njim subotom,i kad radim drugu,i noćnu...dakle...jedino mi ne treba auto kad radim ujutro jer onda ima bus do industrijske...
treba mi auto da mogu otići i na trening...jer ovako sada moram na bus,pa se premještat na tramvaj pa do bosutskog...isto tako i kad idem kuć...tramvaj,pa na bus...treba mi sat vremena do jebenog bosutskog sa juga 2....
a želim jači auto eto zato što volim malo brže vozit...genski...ako umrem umrem...jbg...bit ću kriv i šta sad...neće svijet propast...ne volim takve ljude koji odmah misle da se želim preseravat pa kupujem jači auto...uostalom...nemam se šta preseravat kad će to biti stariji auto...to onda samo seljaci rade i nabrijavaju ga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.11.2008. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › ako ti je ovo puno novaca, onda ti stvarno više nemam što reć:

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert281782.html

a znam neke ljude koji znaju curu što ju prodaje i kažu da je auto OK, prošli tjedan je još bila 25000.

ovo je bagatela.

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › 1991.god...i nije stock...jednostavno mi se ne sviđa...ako ću kupovat calibru u HR onda će to biti ova...
http://www.auti.hr/automobili/showAdvert284036.html
ali...sumnjam da ću kupovat auto u HR...već u italiji...zapravo neću je ni kupit...duga priča...ugl...ako oću,mogu dobit auto iz italije,na meni je samo da platim te troškove,carinu i sve te fore...a to me onda izađe jeftinije nego da kupujem ja auto u HR...

eo za AJKULU...
vjerojatno nisi čitao ovo prije...pa si pisao ono da ugradim glazbu,da je spustim,da nabacim neonke i te fore...a eo tu mi frost ponudio takvu calibru pa pročitaj šta sam napisao...skraćeno...ne želim ju zato što je nabrijana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
a želim jači auto eto zato što volim malo brže vozit...genski...ako umrem umrem...jbg...bit ću kriv i šta sad...neće svijet propast...ne volim takve ljude koji odmah misle da se želim preseravat pa kupujem jači auto...

Vozi malo brže gdje imaš mogućnosti za to, pista, staza...bilo što na čemu se ne odvija svakodnevni promet, jer pitanje je dana kada ćeš se ubit i (ne daj Bože) povest nekog sa sobom. A da bi se moglo takvo što dogodit, moglo bi.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.11.2008. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
a želim jači auto eto zato što volim malo brže vozit...genski...ako umrem umrem...jbg...bit ću kriv i šta sad...neće svijet propast...ne volim takve ljude koji odmah misle da se želim preseravat pa kupujem jači auto...

Vozi malo brže gdje imaš mogućnosti za to, pista, staza...bilo što na čemu se ne odvija svakodnevni promet, jer pitanje je dana kada ćeš se ubit i (ne daj Bože) povest nekog sa sobom. A da bi se moglo takvo što dogodit, moglo bi.

znam...po gradu sigurno ne bi vozio brzo...em što bi imao više konja od dopuštenog...em što ne daj bože da me policija uhvati...onda sam najebo...zapravo i ne bi reko da ja volim brzo vozit...nego volim kad je ubrzanje dobro i tako to...al i da se može zaletit u posebnim slučajevima Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.11.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e de promijenit ću ja ovaj naslov....vidim da nitko nema iskustva...pa eo ovako...pitanje....
DA LI SE ISPLATI KUPITI AUTO U ITALIJI ZA 4000-5000 EVRA + TROŠKOVI UVOZA....ILI JE BOLJE KUPITI AUTO U HRVATSKOJ ALI ZA 7000-8000...
npr. alfa romeo 147, http://www.auti.hr/automobili/showAdvert289745.html
p.s. i koji auto bi mogao ovdje kupit za te novce...da ima barem 100 konja...i da je 2000.g i mlađe...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: