Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Istospolni preljub?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2008. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma tek kad 3.put to napraviš onda je preljub..jer prva 2 puta si bila zbunjena, usamljena, pijana... Laughing
U braku, a ne zna što je preljub osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 0:32 
Naslov:  Re: Istospolni preljub?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve je to ok, ti muzu sredi brata ako imas i kvit ste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VIŠNJA
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
No dakle.. uistinu zanimljiva tema, dugo već ne bijaše ništa sličnoga.. Smile
Apsolutno je preljub, nema se tu šta diskutirati, nema veze da li se radi o istospolnom ili različitospolnom osijek031.com smile preljubu.. A mužu, naravno, nećeš reći.. Pa čemu? A i kako mu to objasniti?
Mene zanima kako je do toga došlo, zar ti nije bilo bed spetljati se s njom, s obzirom da je ona MUŽEVA SESTRA? Shocked
Kako je došlo,vrlo jednostavno.Muž mi radi na terenu i nema ga po mjesec dana.bila sam usamljena i trebalo mi je nježnosti ,a ona mi je to ponudila.Mogu priznati da mi je bilo super prvi put jer nisam u životu tako uživala i dolazila do vrhunca nekoliko puta,što sa mužom nisam doživila već dugo vremena.Uživam i dalje sa njom ,ali me peče savjest svaki put kad vodimo ljubav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, smatram da si učinila preljub. Ja naravno ne bih priznala, ne bih priznala ni da me pita i napadne, a kamoli još da mu kažem iz čista mira,,,nema šanse,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 10:27 
Naslov:  Re: Istospolni preljub?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odvagni, da li vise uzivas ili te vise pece savjest... pa ce ti se samo reci sto ces dalje! mada meni sve ovo zvuci kao navlakusa za zapaljive forumase Smile!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VIŠNJA je napisao/la (Pogledaj post): › Kako je došlo,vrlo jednostavno.Muž mi radi na terenu i nema ga po mjesec dana.bila sam usamljena i trebalo mi je nježnosti ,a ona mi je to ponudila.Mogu priznati da mi je bilo super prvi put jer nisam u životu tako uživala i dolazila do vrhunca nekoliko puta,što sa mužom nisam doživila već dugo vremena.Uživam i dalje sa njom ,ali me peče savjest svaki put kad vodimo ljubav.

a jel' ti i muž imate djece???

sad lagano dolaziš do zaključka da si BI!!!!! dakle trebala s mužem malo češće u istru po onim klubovima Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Ma tek kad 3.put to napraviš onda je preljub..j
Šifra: Tri kornera penal! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VIŠNJA je napisao/la: ›
Već duže vrijeme se intenzivno družim sa muževom sestrom i ne bi to bilo ništa loše da jedno veče nismo završile u krevetu.


VIŠNJA je napisao/la: ›
Uživam i dalje sa njom ,ali me peče savjest svaki put kad vodimo ljubav.


...očito da nije bilo samo jednom i da ti je super svaki put....definitivno je preljub koji ide sve dalje....kakav stav ima muž prema sestrinim sklonostima????...vjerujem da će se to kad tad otkriti i da mu neće biti lako kad otkrije, pogotovo zato što je njegova sestra u pitanju...situacija je jednaka onoj da ga varaš, recimo, s njegovim bratom....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VIŠNJA
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muž mi je dosta konzervativan,odgojen u jednoj maloj sredini stoga me strah kako će reagirati.Sestra je sasvim drugi tip osobe,i brat je baš ne voli zbog toga ali je prihvatio takva kakva je.
Nemamo djece iako bi ja to voljela.
što se tiče odlaska u istru,to sigurno ne bi mogla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2008. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VIŠNJA je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
No dakle.. uistinu zanimljiva tema, dugo već ne bijaše ništa sličnoga.. Smile
Apsolutno je preljub, nema se tu šta diskutirati, nema veze da li se radi o istospolnom ili različitospolnom osijek031.com smile preljubu.. A mužu, naravno, nećeš reći.. Pa čemu? A i kako mu to objasniti?
Mene zanima kako je do toga došlo, zar ti nije bilo bed spetljati se s njom, s obzirom da je ona MUŽEVA SESTRA? Shocked
Kako je došlo,vrlo jednostavno.Muž mi radi na terenu i nema ga po mjesec dana.bila sam usamljena i trebalo mi je nježnosti ,a ona mi je to ponudila.Mogu priznati da mi je bilo super prvi put jer nisam u životu tako uživala i dolazila do vrhunca nekoliko puta,što sa mužom nisam doživila već dugo vremena.Uživam i dalje sa njom ,ali me peče savjest svaki put kad vodimo ljubav.

Ahm, znači, to se ponavlja, nije bilo samo jednom, u naletu nekakvog pijanstva, ili opće usamljenosti kako si rekla? No, pa onda jednostavno prestani s tim, ako imaš grižnju savijesti.. Kontam ja tu usamljenost, potrebu za dodirima itd, al brate, to je sestra od tvog muža.. Ajd čak mogu nekako i shvatiti ak se jednom desilo (uz ispriku nekog ooooooopakog pijanstva) ali ovako on regular basis.. Sorry, al meni je to totalno nenormalno. Pa jel te sama ta činjenica da se radi o muževljoj sestri nije nekako spriječila??

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako: to je preljub!
drugo: srce ne bira
treće: nikako to nemoj reći mužu jer će on onda izgubiti i ženu i sestru
četvrto:ako misliš s time nastaviti pazi da nebudeš otkrivena
peto:sve što je slatko kratko traje-proče te to kad tad
Sretno!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, hm.

Sto je preljub?! Nastaje li preljub na idejnoj razini, ili preljubom postaje tek ozivotvorenjem ideje? Al' dobro, to je neka druga tema. ;-)

IMHO, da sam muskarac iz ove price, vise bi me pogodila spoznaja da moj partner nije sa mnom podijelio svoje fantazije, nego cinjenica da je uzivala u tijelu druge zene.

Pod uvjetom da se nisi emotivno vezala uz tu osobu, ne bih rekao da je ovo preljub jednak onom da si zabrijala s nekim muskarcem, jerbo se ne radi o usporedivim velicinama (seksaulni odnos zene i muskarca != seksualni odnos zene i zene).

Cini mi se da se tebi taj seksualni odnos svidja i rado bi u njemu ostala, ali te pocela prcati savjest.

Imas nekoliko opcija:
- porazgovarati i objasniti sve muzu - ovo ucinis ukoliko mislis da je on osoba koja bi za takav odnos imala razumijevanja

- nastaviti sve ovo u tajnosti i nadati se da te muz nikada nece prijaviti u onaj show Istina nesto (gdje ljudima postavljaju skakljiva pitanja, a oni se javno sramote za pare)

- prekinuti sve i praviti se kao da se nista nije dogodilo

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma preljub je..bilo muško ili žensko u igri, isto je...
svaka čast onima koji se mogu pretvarati i lagati da je sve ok i da se ništa nije dogodilo..ja nisam takva osoba i da mi se kojim slučajem takvo što desi (iako znam da nema šanse) priznala bi sve...

Još niste ni djecu dobili, a već si željna noviteta...zar Ti je već tako dosadno u krevetu s mužem !?? Rolling Eyes

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blaster-x
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VIŠNJA je napisao/la: ›
Već duže vrijeme se intenzivno družim sa muževom sestrom i ne bi to bilo ništa loše da jedno veče nismo završile u krevetu. Muž zna za sestrine sklonosti,a mene muči da li da kažem mužu ili ne.Smatrate li vi ovo kao preljub?


Me neeeeeee. stays in the family... bolje nego s nekim kog muž ne zna

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VIŠNJA
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam šta mi se to događa ,jednostavno neopisivo.Nisam zaljubljena al svaki put kad stoji kraj mene i dirne me prođu me neopisive strasti.
Više me uzbuđuje kad mi ona stavi ruku među noge nego kad to muž napravi.Maloprije je bila na kavi kod mene i opet smo izmjenile nježnosti.Ne mogu joj reći da neću ,a stalno mislim na muža kako bi reagirao da sazna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: