Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › ti muškarci nisu ništa bolji od njih, tako da ne vidim u čemu je problem.
Buduci da muskarce koji nisu takvi vidis kao neuspjesne, moze se zakljuciti kako takve smatras uspjesnima. Dakle, mozemo smatrati da su to za tebe uspjesni muskarci.

Dakle, razumjela si sto sam napisao u ranijim postovima.

P.S. Ne znam zasto si stavila fotku ovih dvoje?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
P.S. Ne znam zasto si stavila fotku ovih dvoje?!


da nam svima uljepšam jutro! osijek031.com smile

Leteci mungos je napisao/la: ›
Buduci da muskarce koji nisu takvi vidis kao neuspjesne, moze se zakljuciti kako takve smatras uspjesnima. Dakle, mozemo smatrati da su to za tebe uspjesni muskarci.


Zbunj, zbunj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poppy vs mungos debata: sorry mungos, ali i ja njusim odredjenu dozu gorcine u tvom stavu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: › poppy vs mungos debata: sorry mungos, ali i ja njusim odredjenu dozu gorcine u tvom stavu ...
Gorcinu je izmislila Poppy, jer nije imala suvisao odgovor na moju tezu o "uletima".

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osjetila ja gorcinu i prije nego procitala kako je to sve poppy prokomentirala, sorry Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: › osjetila ja gorcinu i prije nego procitala kako je to sve poppy prokomentirala, sorry Smile
Pisuci tezu ocekivao sam da ce oni koji se prepoznaju u slici (u kojoj se ne bi voljeli naci) ici ad-hominem linijom. It's not the mirror that's ugly.

Bio ja notorni nejeb ili apolonski prejeb, cinjenice iz teze jos nitko nije oborio.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2008. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la: › poppy vs mungos debata: sorry mungos, ali i ja njusim odredjenu dozu gorcine u tvom stavu ...
Gorcinu je izmislila Poppy, jer nije imala suvisao odgovor na moju tezu o "uletima".
Normalno da nemože imati suvisao odgovor na tvoju tezu kad je ta teza apsolutna istina koje su velik dio njih svjesne(makar podsvjesno) samo treba imat muda i savjesti za priznati neke stvari,a to su osobine koje su kod žena rijetkost.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle, u onom postu u kojem spominješ paradoks lova (s tim dijelom se slažem) govoriš o "atraktivnim picama", a ne o sponzorušama.
a ja dobro znam da nisu sve atraktivne pice sponzoruše. evo recimo ja! osijek031.com smile

e, uglavnom, tu nisi bio posve jasan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitajući postove o odnosima žena i muškaraca, upucavanja i sl. tema postajem žalosna. Mene obuzme tuga jer bez obzira koliko godina imam još uvijek me uspije ražalostiti ljudska bolesna razmišljanja kojih ovdje ima na pretek. Žene, djevojke su razmišljanjem pojedinaca dovedene na vrlo niske razine postojanja i intelekta. Pojedinci omalovažavaju bića kojima su napisane najljepše pjesme, muze najcjenjenijih slikara ili drugih umjetnika. Ženina ljepota je pokretač misli, mašte i užitaka. Koliko god da smo obrazovane, čak i obrazovanije od većine vas, ipak ostajemo infantilne glupače jer fakultet nije mjerilo inteligencije. Koliko god da se djevojka trudi lijepo izgledati, biti njegovana i atraktivna, ona je kurva i sponzoruša jer je izgled nadomjestak za pamet koju naravno nemamo. Ako razmišljamo o budućnosti i materijalnoj sigurnosti opet smo sponzoruše i imamo loš genetski kod. Ako uživamo u sexu kurve smo. Ako izađemo van s prijateljicama, pijemo i plešemo mi zapravo zavodimo vas pa ako nam priđete i mi u tom trenutku ne padnemo na taj vrhunski čin nečijeg obraćanja tada smo umišljene kravetine, licemjerne koje su si „ufurale kojekakve filmove u vuglu“. Ako žena ima svoje mišljenje i na kraju krajeva zna što želi u životu i od života tada je umišljena, egocentrična, licemjerna. I tako dalje i još dalje…i tako do u nedogled…

Međutim, ono što me čudi je činjenica da takovo razmišljanje imaju dečki koji su prešli 25. godinu, imaju izgrađen stav i mišljenje, dakle to nije trenutni revolt ili bunt zbog možda nekakve povrijeđenosti. Žene na ovom forumu su verbalno ponižavane, vrijeđane, direktno ili indirektno i to je kako vidim ovdje na ovom forumu pojedincima dozvoljeno i to bez ikakvih sankcija.

Ipak, veseli me činjenica da sam na ovom forumu tj. našim druženjima upoznala muškarce u pravom smislu riječi koji se znaju ponašati i razgovarati s djevojkama, koji ako su mi platiti piće ne smatraju me sponzorušom, a isto tako su prihvatili i moje čašćenje. Muškarci koji su u vezama što znači da kada su prišli djevojci nisu ih otkantale, pišu lijepo o svojim djevojkama ili ženama i nitko od njih ne sudjeluje u ovoj vašoj sramoti za muški rod. Na tim druženjima nisam upoznala pojedince koji ovdje iznose svoja mišljenja.

Ako su vama pojedincima žene toliko odvratne i niža bića zašto uopće pišete o nama, zašto im prilazite? Zašto išta očekujete od nas? Zašto uopće razmišljate o nama? Zašto imate uopće mišljenje o nama. Da ja imam takvo mišljenje o nekome ja ga uopće ne bih doživljavala. Možda bi vi nadnaravna bića trebali pokrenuti nekakvu sektu koja bi recimo žene stavljala u geta do trenutka konačnog istrebljenja.

Nisam jedna od onih ljudi koja će davati nečiji psihološki profil, niti se smatram stručnom za to, a svoje osobno mišljenje o pojedincima neću iznijeti jer bi bilo preružnih riječi, a to ipak ne priliči jednoj dami.

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
gle, u onom postu u kojem spominješ paradoks lova (s tim dijelom se slažem) govoriš o "atraktivnim picama", a ne o sponzorušama.
a ja dobro znam da nisu sve atraktivne pice sponzoruše. evo recimo ja! osijek031.com smile


Da nisu sve atraktivne pice sponze,nitko to nije ni rekao.A da veliki dio je to je notorna činjenica(u Osijeku).@fairy Ponavljam po neznam koji put,sve što sam naveo se odnosi na atraktivne djevojke, što ti nisi(bar meni) a na ovom forumu( po slikama) takvih ima možda 2-3,tako da se to u biti na veliki dio vas(uključujuči tebe) koje ste sudjelovale u ovoj nazovimo ju raspravi uopće ne odnosi.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam milslila da si ti pametniji, u tome i je stvar. Ja nisam atraktivna, a ipak imam lijepo mišljenje o muškarcima za razliku od tebe koji si atraktivan kao i nadimak ti.,,

...a što se pojedinci odmah prepoznaju.... Laughing Laughing

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih jako volio vidjeti kakvo bi ti imala mišljenje o muškarcima da si doživjela od muškaraca ono što sam ja doživio od strane djevojaka.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Ja bih jako volio vidjeti kakvo bi ti imala mišljenje o muškarcima da si doživjela od muškaraca ono što sam ja doživio od strane djevojaka.

zašto imam osjećaj da je bilo opravdano?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2008. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevidim na osnovu čega ti možeš imati takav osjećaj,s obzirom na to da neznaš apsolutno ništa o meni.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Nevidim na osnovu čega ti možeš imati takav osjećaj,s obzirom na to da neznaš apsolutno ništa o meni.

kako ne?!

pa napisao si 411 postova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: