Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ferrari ili Lamborghini?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jednako tako, iznajmiti ove automobile ima smisla onome tko voli aute, voznju, blabla, a takav ih zasigurno ne bi vozio u gradu (ili kakvom drugom mjestu gdje sva njihova moc ne bi mogla doci do izrazaja), vec na pistama...

Rekao bih da ove aute iznajmljuju oni koji vole lovu, a unajmljuju oni koji vole zvuk oveće ergele ispod haube.

Ja bih ga unajmio iz gušta... a provezao bih se po Stripu ko ruka debelo. Ionako na autocesti ne smiješ preko 70 mph (110 km/h).

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: › ja sam čekam da se kod nas počen iznajmljivati odjeća s potpisom kao u jamerici
O boze! Ovo me podsjeca na likove koji su, kad bi isli na dejt, zicali od legosa najke, asiksice i ostali seljoberski inventar.

Jednako tako, iznajmiti ove automobile ima smisla onome tko voli aute, voznju, blabla, a takav ih zasigurno ne bi vozio u gradu (ili kakvom drugom mjestu gdje sva njihova moc ne bi mogla doci do izrazaja), vec na pistama... sa sponzama sto stoje u redu i cekaju svoje oktanske heroje ne bi li ih lisile preponske napetosti... ;-)

1. za odjeću-to mi je turbo jadno
zapravo dokazuje koliko je ličnost poremećena i pati od bolesnog mozga

2.iznajmljivanje automobila je samo za potrebe prijevoza, ali ovo za prenemaganje mi je teški snobizam

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
2.iznajmljivanje automobila je samo za potrebe prijevoza, ali ovo za prenemaganje mi je teški snobizam

Ah, što ti je ženska racionalnost.... znaš, postoje neke stvari u životu koje se rade iz gušta, a ne samo iz potrebe.

Nego, ako ćemo tako... onda se i putuje iz puke potrebe da budeš na određenom mjestu u određeno vrijeme, a ne da ti guzica vidi puta, jel tako?

A i šopingirati možeš u dućanu blizu mjesta stanovanja, ne moraš ići kroz dvije države.

Reci... griješim li možda u razmišljanjima?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ako tako gledaš trebaju ti i samo 2 gaća
jedne da nosiš druge da pereš

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oni koji ne razumiju zašto bi netko iznajmio ovakav auto, vjerojatno neće shvatiti ni da im napišeš elaborat o tome.

a oni koji fantaziraju da neće ferrarija nego lamborghinija ili obratno, rade upravo to - fantaziraju!

uzeo bih bilo kojeg od tih, i da, dao bih 250 dolara samo da ga malo vozikam (po gradu, na otvorenoj cesti ili na pisti, svejedno), jer si ga vjerojatno nikad neću moći kupiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
oni koji ne razumiju zašto bi netko iznajmio ovakav auto, vjerojatno neće shvatiti ni da im napišeš elaborat o tome.

Nekada se jednostavno nema šta shvatiti,kao u slučaju supersportskih auta koji su u biti totalno besmisleni i nepraktični,njihova je jedina svrha preseravanje.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2008. 15:09 
Naslov:  Re: Ferrari ili Lamborghini?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo mi se čudo sviđa otkad znam za sebe, i nisam još vidjeo auto koji mi je simpatičniji od toga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2008. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nijedan.

ovo mi daj Very Happy



_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2008. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi de tomaso - panteru,a moja bolja polovica bi diabola

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2008. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi radije Aston Martin DBS.. osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2008. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Ja bi radije Aston Martin DBS.. osijek031.com smile

nisi ti ni luda Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.07.2008. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kad bi već razmišljao o kupovini auta nekako mi se čini da bi prije imao BMW M3 2008

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 6:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam, nažalost, vidio slike, pa te moram pitati koji su modeli u pitanju?
Svejedno, kada bi mi se pružila prilika (i para) na jedan dan provozati bilo koji sportski automobil po pisti - pristao bih bez oklijevanja. Ma da je i Honda S2000 u igri, bilo bi ludilo od zabave.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2008. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Nekada se jednostavno nema šta shvatiti,kao u slučaju supersportskih auta koji su u biti totalno besmisleni i nepraktični,njihova je jedina svrha preseravanje.

A sad, ovo već teži da otkliže u filozofsku raspravu.

Tako možeš za sve - netko je preserant jer ima doma plazmu ili LCD, a TV možeš lijepo gledati i na Iskrinom crno-bijelom portablu iz 1978. godine. Netko je preserant jer ima mobitel sa 5mpix fotićem, a koji će mu to kur kad i sa onim za 199 kn isto tako možeš pričati i slati poruke.

Jebiga, nekome je milijun kuna za auto normalna stvar ko što je nama šljakerima cca deset puta manja cifra. A vjeruj mi na riječ, sjesti u makinu koja reži kao crni vrag je gušt i pol.... naravno, ako ti automobil nije samo sredstvo iz točke A u točku B.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zlusch slažem se s tobom...nekome je auto samo prijevozno sredstvo od točke A do točke B...ja sam uvijek bio zainteresiran za automobile..kao pican sam zvjerno u sve što ima četiri točka i pokušavao pronači razliku između juga 45 i Juga A...odo ja u off...nego da se vratim na temu da sam bio na tvom mjestu vjerojatno ne bih poslušao glas razuma... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: