Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



sex poze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2006. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krevetni genijalci su oni koje takvima učiniš, znaš to i sama Wink Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2006. 19:20 
Naslov:  Re: sex poze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako kod jedne nešto "pali" ne znači da će i kod druge, ako kod dvije "pali" ne znači da će i kod treče, ako kod nijedne nije upalilo ne znači da kod neke to neče "upaliti"...znači da je kvantiteta pravi izbor-više iskustva, pa ne znam uključiš "randomize" i moliš se Molitva da nešto što radiš zaista i valja. Pre komplicirane ste, definitivno. Twisted Evil S druge strane ženama uopće nije problem zadovoljiti muškarca...

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2006. 21:17 
Naslov:  Re: sex poze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): › Ako kod jedne nešto "pali" ne znači da će i kod druge, ako kod dvije "pali" ne znači da će i kod treče, ako kod nijedne nije upalilo ne znači da kod neke to neče "upaliti"...znači da je kvantiteta pravi izbor-više iskustva, pa ne znam uključiš "randomize" i moliš se Molitva da nešto što radiš zaista i valja. Pre komplicirane ste, definitivno. Twisted Evil S druge strane ženama uopće nije problem zadovoljiti muškarca...

Wink
Ali, u pravu si. Ili kako bi to Jeff rekao:
"Sex can be very stressful for men. You judge us on technique, sensitivity, stamina...we're just happy if you're naked...half naked...one breast!"

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2006. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › krevetni genijalci su oni koje takvima učiniš, znaš to i sama Wink Wink


slazem se. ma koliko to skrivali, prezbunjeni smo kad se nadjemo u...doticnoj situaciji (mi, muskarci, jel..). ovim putem se od sveg srca zahvaljujem svojoj dragoj na svesrdnoj pomoci i strpljenju u obuci moje malenkosti:)

u svakom slucaju se slazem sa skoro svime izrecenim do sada (jer nisam pazljivo citao i mozda pise neka neistina), jer su zene prekomplicirana stvorenja da bi ih se prokužilo u samo jednoj teoriji. čak bih se usudio reći da su toliko komplicirane (don't get me wrong, nikada nisam volio jednostavne osobe:)) da, izrecena sa ozbiljnoscu ili ne, svaka teorija o njima ima vise sanse da bude istinita nego ne:)
hehehehee

ofaaai, salim se, naravno.
kad smo vec kod kompliciranosti - usporedimo muskarce sa upaljačem. korisnik laik (uporabljivač?Smile) tocno zna kako ga upaliti i sto sa njim.
usporedimo sada zene sa nuklearnom elektranom - korisnik laik stoji u kontrolnoj sobi i izgubi erekciju od treme jer ne zna sto raditi. tu u igru ulazi nuklearna znanstvenica(opet, ista ta zena, u usporedbama je dopusteno krsenje zakona ...uh...stvarnosti?) i treba dati kratke(nekad duze) upute kako koje "dugme" radi (izbjegavam upotrebu rijeci "poluga" jer je tesko vjerojatno da se ne bi pogresno razumjelo. a i nije pristojna formacija "poluga u nuklearnoj elektrani koja je zapravo zena"). ne nuzno u kuti.

otprilike je isti omjer kompliciranosti:)
jos jednom napominjem, sklon sam pretjerivanju, i ovo je karikirano, i ne zelim uvrijediti ili nedajbože navesti nekoga na neku nepromisljenu odluku o nekom uvodjenju embarga na seks.
pritipliiiiz?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2006. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je. problem je samo u tome što se puno cura ustručava reći (ili pokazati) što žele, a što ne. ako damo i samo najmanji znakić (ili jednostavno preuzmenmo inicijativu) muškarci postaju najpredaniji, najzahvalniji, najbolji učenici.... i svi sretni i zadovoljni! oni mogu dati baš sve što nam treba, potrebno je to samo zatražiti u pravom trenutku.. i na pravi način >Smile >Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2006. 22:42 
Naslov:  Re: sex poze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebo te koji ste vi filozofi. Evil or Very Mad ..u stanju ste ko političari srati satima i ništa ne reči.. Evil or Very Mad .pa pričamo o SEXU a ne o koitusu...reci nešto konkretno...exemplar...da voliš prstić u guzi dok te kara u nekoj vašoj omiljenoj pozii sad bi mogao nabrajati ali valjda ste shvatili poantu, u vođenje ljubavi ubacite jebanje guženje i karanje!!!
!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a shite, sad ne znam sta bi ti odgovorio.
ne pricamo o jebanju, karanju i prčenju, nego o pozama u kojima to radimo. i svemu vezanome za to. ti samo pricas o j., k. &p, apparently.

i,da,sve vise volim biti dolje u zadnje vrijeme.
zapravo, ovisi o prilici.
ak je prvi put, i'm all over.
ak je drugi put, treba mi vremena da se opet oraspolozim, pa volim biti dolje.
ak je treci, sretan sam ako mi uspije stajati do kraja, ne razmisljam pretjerano o pozama:)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i,da,sve vise volim biti dolje u zadnje vrijeme.
zapravo, ovisi o prilici.
ak je prvi put, i'm all over.
ak je drugi put, treba mi vremena da se opet oraspolozim, pa volim biti dolje.
ak je treci, sretan sam ako mi uspije stajati do kraja, ne razmisljam pretjerano o pozama:)
[/quote]
E vidiš...nas neupućene zanima što radiš i što znači all over ,dolje...zar misliš da si nam nešto rekao novo...pa znamo mi gdje se sve može biti...zanimaju nas potankosti...zašto voliš dolje...ili gore...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › tako je. problem je samo u tome što se puno cura ustručava reći (ili pokazati) što žele, a što ne. ako damo i samo najmanji znakić (ili jednostavno preuzmenmo inicijativu) muškarci postaju najpredaniji, najzahvalniji, najbolji učenici.... i svi sretni i zadovoljni! oni mogu dati baš sve što nam treba, potrebno je to samo zatražiti u pravom trenutku.. i na pravi način >Smile >Smile


opet u rebusima...nemoj maco uokvirivati cijeli ženski rod u svoj post...TI reci čega se ustručavaš ,što nisi ili jesi ostvarila u sexu, daj reci srećo nešto konkretno...mene osobno baš zanima kako bi ti to odradila...voliš li inicijativu ili se prepuštaš...ja osobno trebam strast da bih skinuo tabue...sex mi je najbolji lijek za stres, a pošto sam stalno pod stresom redovito moram dobiti lijek...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jugovac je napisao/la: ›
E vidiš...nas neupućene zanima što radiš i što znači all over ,dolje...


e, pa, jebiga.
all over - ak si cuo da postoji neka poza, vjerojatno ju koristim(o) sa vremena na vrijeme. dakle, nema potrebe da navodim, sori, al morao bih onda pisati dnevnik kada smo sto radili.

dolje-et, ok, nisam dobro opisao. ja sam dolje, ona sjedi na meni, okrenuta prema meni.
dovoljno slikovito?ili da navedem sa vremenskim oznakama kada se sto dogodi.
u biti-koga to zanima osim tebe? you sick pervert:)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jugovac je napisao/la: ›
daj reci srećo nešto konkretno...mene osobno baš zanima kako bi ti to odradila...voliš li inicijativu ili se prepuštaš...ja osobno trebam strast da bih skinuo tabue...sex mi je najbolji lijek za stres, a pošto sam stalno pod stresom redovito moram dobiti lijek...


ok, moram priznati da mi se sve vise i vise cinis napaljenim tinejdzherom.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›

ok, moram priznati da mi se sve vise i vise cinis napaljenim tinejdzherom.
[/quote]

nisam ni skrivao da sam napaljen...jedino sam daleko od teenagera...ovdje sam se nadao diskutirati o stvarima koje tebi izgleda nisu jasne...

Dopusti mi da izvučem iz konteksta par stvari iz tvojih postova na temu sexa:

"slazem se. ma koliko to skrivali, prezbunjeni smo kad se nadjemo u...doticnoj situaciji (mi, muskarci, jel..)."

usporedimo muskarce sa upaljačem. korisnik laik (uporabljivač?Smile) tocno zna kako ga upaliti i sto sa njim.

povlacim se iz ove rasprave jer je ocigledno nedokazivo da se tu i tamo nadji muskarac koji je actually realan i ne misli da bi mogao zadovoljiti dvije ili vise zena

Kraj citata.

prvi citati je nešto s čime se ja i većina muškaraca a i žena na ovom forumu ne mogu uspoređivati...već godinama nisam bio zbunjen u krevetu ili inom mjestu gdje se ja popaljeni teenager već guzim...

drugi citat donosi zanimljivu usporedbu u kojoj je muškarac upaljač a žena "korisnik" i zna ga pripaliti...a valjda žena s iskustvom onda zna povečavati / smanjivati plamen a kasnije i razlikovati vrste upaljača, te će odmah prepoznati jeftine kineske upaljaće koji se nemogu napunit, tj. prebrzo se isprazne... predlažem topic "koji upaljač koristite" a po odgovorima ženskih diskutanata moći ćemo zaključiti koliko je koja iskusna.

trećii citat je žalostan jer govori o tvom sexualnom znanju i iskustvu. upravo te dvije stvari su potrebne za diskusiju. Kada završiš obuku kod svoje drage nadam se da ćeš barem mali dijelić toga podijelit s nama ugroženim i od nejebice frustriranim diskutantima.

Tvoj napaljeni teeager Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok,sori,moj zajeb, priznajem...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2006. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jugovac je napisao/la: ›
opet u rebusima...nemoj maco uokvirivati cijeli ženski rod u svoj post...TI reci čega se ustručavaš ,što nisi ili jesi ostvarila u sexu, daj reci srećo nešto konkretno...mene osobno baš zanima kako bi ti to odradila...voliš li inicijativu ili se prepuštaš...ja osobno trebam strast da bih skinuo tabue...sex mi je najbolji lijek za stres, a pošto sam stalno pod stresom redovito moram dobiti lijek...

nemam problem s bilo kakvim tabuima i možda baš zato nemam potrebu iznositi bilo kakve detalje ovdje na forumu... niti vidim šta sam to generalizirala u svom postu napisavši "puno cura" ali dobro... forumi češće završe nesporazumima nego bilo čim drugim, pa nije ni bitno.
lijek od stresa, definitivno, tu se slažem s tobom. i prevencija od svega ostalog Wink
a inicijativa..? volim frajere koji napadaju. i sama pomisao na njegovu želju ili pogled na erekciju prije nego se bilo šta počelo događati me izluđuje.. Wink
jesu li ovo detalji ili nisu, ne znam. a što se neostvarenih želja tiče... ima ovih dana govora o tome u jednom drugom topicu..
i sad sam se baš zapitala.. koliko ti imaš godina (ako nije tajna) da toliko briješ na detalje i dirty talk? to mi vuče na 20 i kusur... bez uvrede, ako je moguće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš htjedoh reći da je krajnje vrijeme da prestanemo stimulirati napaljenu djecu...kad ono...ti skontala;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: