Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veze iz ocaja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
a što se tiče samih veza iz očaja, po meni je to osuđeno na propast, kako uopće možeš, možda netko i može, imat neku intimnu vezu, ljubav, djecu kao plod ljubavi iz očaja, to mi je nekako nespojivo


Slažem se potpuno.Kako uopće možeš imati takvu vezu? Radije bih čitav život bila sama nego s nekim reda radi.Mislim da se u takvoj vezi ne bi mogla roditi ljubav, bar ne u mom slučaju...
Karikirano, to mi je kao kad ideš u shopping pa ne nađeš ono što tražiš i kupiš bilo sta tek toliko da nešto kupiš.
[/quote]

ali usporedi to ovako..ponestalo ti wc papira na petak navečer i imaš 5 minuta da kupiš wc papir....hoćeš ići od trgovine do trgovine ili ćeš kupiti u prvoj koja ima i koja radi i ne birat cijenu?

e to ti je biološki sat...

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › a što se tiče samih veza iz očaja, po meni je to osuđeno na propast, kako uopće možeš, možda netko i može, imat neku intimnu vezu, ljubav, djecu kao plod ljubavi iz očaja, to mi je nekako nespojivo


Slažem se potpuno.Kako uopće možeš imati takvu vezu? Radije bih čitav život bila sama nego s nekim reda radi.Mislim da se u takvoj vezi ne bi mogla roditi ljubav, bar ne u mom slučaju...
Karikirano, to mi je kao kad ideš u shopping pa ne nađeš ono što tražiš i kupiš bilo sta tek toliko da nešto kupiš.


ja znam da ima puno takvih koje će kupit bilo što samo da se ne vrate iz trgovine praznih tuku, a tako je i u ljubavi. ima ih brdo koje će i trpit svašta samo da nisu same, ili će se bacit prvom koji naleti ko brzi vlak pa tako i ode, i samo im kida samopouzdanje, ponos, živce i srce, a poslje najebe netko ko ne bi trebao najebat
[/quote]

tamo gdje nema osjećaja nema ni svađe i lakše se postigne dogovor...jedini osjećaj je dosada....a ako shvatite da možete sa tom osobom s kojom ste razbiti tu dosadu umjesto da čekate da vam se netko pojavi u životu da vam razbije tu dosadu mogli bi tkriti čari života za koje niste ni znali da postoje, a da ne govorim da će i obitelj vaša koju ste zajedno stvorili biti sretnija...mislim da svi skupa preplitko gledate život...

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali usporedi to ovako..ponestalo ti wc papira na petak navečer i imaš 5 minuta da kupiš wc papir....hoćeš ići od trgovine do trgovine ili ćeš kupiti u prvoj koja ima i koja radi i ne birat cijenu?

e to ti je biološki sat...
[/quote]

U pravu si,moram priznati. Ali to bi bilo ono desperate times call for desperate measures.A u godinama sam da još nisam desperate tako da mi za sada opcija veze iz očaja ne zvuči kao opcija

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja znam da ima puno takvih koje će kupit bilo što samo da se ne vrate iz trgovine praznih tuku, a tako je i u ljubavi. ima ih brdo koje će i trpit svašta samo da nisu same, ili će se bacit prvom koji naleti ko brzi vlak pa tako i ode, i samo im kida samopouzdanje, ponos, živce i srce, a poslje najebe netko ko ne bi trebao najebat
[/quote]

Točno tako.Strašno je koliko ima cura koje prijeđu preko svačega,samo da ne bi ostale same.
Grozna mi je ta pomisao. Gdje se tu izgubiš kao osoba? Zar se tako malo cijene da radije trpe čitav život i tješe se onom kao barem nisam "jadna i sama", a ne kontaju da je to što trpe puno jadnije od samoće? Meni barem

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali gledajte, ono što ja ne razumijem zapravo ovdje u ovoj diskusiji je na što se to zapravo odnosi; to- iz očaja- ?
Ljudi će svašta napraviti iz očaja, kad dođe ta krajnja faza nečega, kad iz nečega nema izlaza, kad nema tog riješenja nekakvog, pa ćeš napraviti ono nešto najjadnije, jer si očajan, i ne znaš šta bi drugo itd. da sad ne trkeljam.. Meni se to odnosi na nešto općenito, na neke probleme, u kojima ljudi rade stvari iz očaja..Ali kako i zašto ući u vezu iz očaja, pa koja je to krajnja ''granica'', stvar whatever, koja te može natjerati da budeš s nekim koga ne voliš, samo da ne budeš sam.. Jel to taj neki OČAJ? ..ja to stvarno ne razumijem..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali usporedi to ovako..ponestalo ti wc papira na petak navečer i imaš 5 minuta da kupiš wc papir....hoćeš ići od trgovine do trgovine ili ćeš kupiti u prvoj koja ima i koja radi i ne birat cijenu?

e to ti je biološki sat...


brisaću dupe novinskim papirom i nemoš to uspoređivat, jedno je brisanje govana s guzice drugo je odgajanje djece i osnivanje obitelji, i naravno da neću uzet prvu rospiju koja naleti i sa 45 godina ako se već i nađem u toj situaciji

Super Hik je napisao/la: ›
tamo gdje nema osjećaja nema ni svađe i lakše se postigne dogovor...jedini osjećaj je dosada....a ako shvatite da možete sa tom osobom s kojom ste razbiti tu dosadu umjesto da čekate da vam se netko pojavi u životu da vam razbije tu dosadu mogli bi tkriti čari života za koje niste ni znali da postoje, a da ne govorim da će i obitelj vaša koju ste zajedno stvorili biti sretnija...mislim da svi skupa preplitko gledate život...


pa tu zapravo opisuješ upoznavanje osobe i zaljubljivanje, i kakve veze da li netko ima 15-20-45 godina, pa nećeš uzimati osobu koju ne podnosiš za vezu samo zato što je eto naišla, a evo i pitanje, a šta ako vidiš da s tom osobom ne možeš razbit tu dosadu koju opisuješ a eto u vezi si "iz očaja", znači imaš 45 godina, u vezu si ušao iz očaja i stvarno ti ne paše osoba, a imate dijete, šta onda, jer nije onda bolje ispalo da do toga nije ni došlo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
ali usporedi to ovako..ponestalo ti wc papira na petak navečer i imaš 5 minuta da kupiš wc papir....hoćeš ići od trgovine do trgovine ili ćeš kupiti u prvoj koja ima i koja radi i ne birat cijenu?

e to ti je biološki sat...


U pravu si,moram priznati. Ali to bi bilo ono desperate times call for desperate measures.A u godinama sam da još nisam desperate tako da mi za sada opcija veze iz očaja ne zvuči kao opcija
[/quote]

pa i ja kažem da si u dobrim godinama Wink

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i ja kažem da si u dobrim godinama Wink
[/quote]

Pa nije baš ni da si ti sa svojih 30 staro željezo...

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da se taj strah od samoce i onoga sto ce drugi reci toliko usadi u osobe da ce na prvu uletjeti u zaruke i brak.
[/quote]

Baš to, strah od samoće i što će drugi reći! Ali i pitanje te samoće: dali činjenica da nemaš partnera nužno znači i samoću? Što je s drugim stvarima i ljudima u našim životima koji nas ispunjavaju? Tipa prijatelji,uspješan posao,obitelj i to? Jel to sve nevažno ako nemaš nekog "posebnog"?

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"ako te dosad nisu stigli ti nagoni ni neće....vjerojatnije je da si ih već imala pa se oglušila a kad te stignu slijedeći to će biti bakini osjećaji...samo za kime.... "

@SuperHIk, kontam da je ovo bilo ono što si htio reći na moj post, budući da je citat sjeban

možda se ja nisam baš najbolje izrazila s tim "majčinski nagoni", ali, otkud ti znaš da sam se ja oglušila o njih?
otkud znaš da npr.nisam imala nekoliko spontanih ili rodila dijete koje je umrlo ili da ne mogu imati djece pa se liječim i nadam da ću ipak imati ili sl.

ili možda nisam htjela donijeti na svijet dijete bez oca, jer ako ja već nisam imala sreće, zašto bih svoje dijete unaprijed osudila na život bez oca?

nemoj tako olako donositi zaključke, jer ne znaš što je netko prošao i s čime se bori, kao što ni mi to za tebe ne znamo

a da ne mogu imati djece i da se liječim godinama, vjerojatno bi me majčinski nagoni izluđivali dovoljno da bih možda čak i rodila dijete i sa 40.ne znam, ali moguće je...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
Jel to sve nevažno ako nemaš nekog "posebnog"?
Da to je sve nevažno ako nemaš nekog posebnog,bar meni.Samo prije par godina nisam ovako razmišljao,ali danas vidim da je ljubav jedino što stvarno ima smisla u životu i da je život bez ljubavi totalno besmislen i uzaludan.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
bondgirl je napisao/la: ›
Jel to sve nevažno ako nemaš nekog "posebnog"?
Da to je sve nevažno ako nemaš nekog posebnog,bar meni.Samo prije par godina nisam ovako razmišljao,ali danas vidim da je ljubav jedino što stvarno ima smisla u životu i da je život bez ljubavi totalno besmislen i uzaludan.


U neku ruku te kužim.Sve kao nešto puno sam napravila za svoje godine i sve to super,posao,stan,frendovi,a opet imam dojam da nemam ništa. dok nisam prvi put okusila ljubav,kontala sam pa šta mi fali? I onda stvarno skužim da je baš to to što mi fali,netko koga ću imati kraj sebe. Ali kao što sam gore rekla, ne želim ga pošto poto, tek tako da ga imam.

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali usporedi to ovako..ponestalo ti wc papira na petak navečer i imaš 5 minuta da kupiš wc papir....hoćeš ići od trgovine do trgovine ili ćeš kupiti u prvoj koja ima i koja radi i ne birat cijenu?

e to ti je biološki sat...


brisaću dupe novinskim papirom i nemoš to uspoređivat, jedno je brisanje govana s guzice drugo je odgajanje djece i osnivanje obitelji, i naravno da neću uzet prvu rospiju koja naleti i sa 45 godina ako se već i nađem u toj situaciji

Super Hik je napisao/la: ›
tamo gdje nema osjećaja nema ni svađe i lakše se postigne dogovor...jedini osjećaj je dosada....a ako shvatite da možete sa tom osobom s kojom ste razbiti tu dosadu umjesto da čekate da vam se netko pojavi u životu da vam razbije tu dosadu mogli bi tkriti čari života za koje niste ni znali da postoje, a da ne govorim da će i obitelj vaša koju ste zajedno stvorili biti sretnija...mislim da svi skupa preplitko gledate život...


pa tu zapravo opisuješ upoznavanje osobe i zaljubljivanje, i kakve veze da li netko ima 15-20-45 godina, pa nećeš uzimati osobu koju ne podnosiš za vezu samo zato što je eto naišla, a evo i pitanje, a šta ako vidiš da s tom osobom ne možeš razbit tu dosadu koju opisuješ a eto u vezi si "iz očaja", znači imaš 45 godina, u vezu si ušao iz očaja i stvarno ti ne paše osoba, a imate dijete, šta onda, jer nije onda bolje ispalo da do toga nije ni došlo?


kao prvo nisam ja počeo radit usporedbe sa trgovinama Smile..a kao drugo, već rekoh da preplitko gledaš život...ja pa ja pa ja....e žao mi je što ne ki starkelja nije ovdje da ti kaže što je bit života...misliš da ti i ja znamo što je bit života a još ga pola nismo prošli!?

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: