Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Out Of Control

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpis....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 13:07 
Naslov:  Re: Out Of Control
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svatko ima pravo na svoje mišljenja. I cijenim to.
Ja sam bar na vrijeme shvatila do sve to skupa nije za mene. Taj dečko je sada nadam se sretan (eto, čeka i dijete sa drugom), a ja imam divnog dečka.
Želim reći da uvijek pamtiš svoju prvu ljubav, makar završio sa sasvim stotom osobom, ali tu prvu ljubav ja imam za dečka i beskrajno sam sretna zbog toga.
I ti Hik, nemaš pravo pljuvati po našim iskustvima, tu smo baš da podijelimo neke svoje priče pa da se jednom i razumijemo.
Svatko ima svoje razloge. Ja sam voljela tog navedenog dečka, ali to nije bila prava ljubav, zato je veza pukla. Nije to bila ljubav za brak, djecu i cijeli život.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne pljujem ja po nikome.....samo otvoreno kažem ako mi se nešto ne sviđa....s ljudima živimo cijeli život..dočekali su nas kad smo došli na svijet i otpratit će nas sa njega....i upravo zato ih moramo cijeniti i ponašati se prema njima kako bi voljeli da se oni ponašaju prema nama.....nevolim ljude koji se igraju sa drugim ljudima...i samo se nadam da će im se to obiti o glavu....a nadam se zato jer nije u redu prema drugim ljudima koji su korektni prema ostalima...svima po zasluzi.....

p.s. nije poanta samo da ja budem sretan a ostale tko jebe, već da i sve koje sam dotaknuo kroz život da ih nisam time unesrećio i ostavio im gorko isustvo u životu.....mislim da ćemo poslije smrti prvo za to odgovarati nego za bilo šta drugo

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 13:18 
Naslov:  Re: Out Of Control
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam loša osoba, nitko nije bio povrijeđen, i mislim da sam učinila pravu stvar.
Nisam ga lagala, varala, ali kad sam osjetila da to nije ono što tražim sam rekla u lice!
I ponosim se time!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
jesi ti siguran da imaš 16 godina???????
svaka čast!!!! osijek031.com smile
pa prilicno sam siguran da imam hh...i hvala Wink

Super Hik je napisao/la: ›
svaka mu čast...volio bih da sam ja pametan s 32 kolko je on sa 16 Smile

zahvaljujem Wink

@1step : definitvno nisi losa osoba,jer kada je bilo pravo vrijeme i kada si osjetila da jednostavno to nije to nisi to pokusavala promjeniti ili se tjesit da ce mozda doci na bolje..mislim da si ispravno postupila..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da u životu je najbitnije učiniti samog sebe sretnim.. Hebiga, ako shvatiš da neka osoba nije za tebe, a nije za tebe i gotovo, pa šta sad.. Puno mi je gora varijanta biti s nekime za kog osjetiš da to nije ''to'' zato jer se bojiš da ga ne povrijediš, ako ga ostaviš. Netko tu svakako neće biti sretan; ti, jer ga ne voliš, i on, jer će kad-tad shvatiti da ga ne voliš. I onda stvari postanu samo gore. Netko uvijek ostane povrijeđen, nema druge. Ne vjerujem opet da se ne treba potruditi oko nečega, tj. da čim skontaš da nešto ne valja, odmah ostaviti osobu, pa 'ko te jebe, ali, ako i nakon svih pokušaja, to i dalje ne ide, onda prekinuti i gotovo!
U svakom slučaju, treba biti iskren, pa kud puklo da puklo!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alo ljudi! pa nigdje ja nisam 1step2far osuđivao niti optuživao, niti se obraćao njoj....i uopće neshvaćam kako se ona tu našla....više sam pričao o sebi i svojim iskustvima...i slažem se da je dobro postupila...samo nisam siguran zašto je prvi put se razišla sa svojim prvim a poslije je opet s njim i sretna je...zašto nije mogla biti sretna odmah i bila je s nekim drugim epizodistom u međuvremenu....mene zapravo to i ne zanima samo su to moja razmišljanja jer eto i ja sam tako nečija samo epizoda i za razliku od tog njenog ja nisam sretan zbog toga...ali pomirio sam se jer mi nije ni preostalo nešto drugo...lijepo je pohvaliti se ovako kad si sretan sa sadašnjom situacijom i čuditi se kako neki baš ne vide to ružičasto kao ti...ali mogla bi se i ti naći u drukčijoj situaciji...nitko nije imun na nesreću, vjeruj mi...drago mi je zbog tebe što si sretna ali nadam se da tvoja sreća nije zasnovana na tuđoj nesreći...a to mislim za svaku osobu..ne nužno na tebe....i ja sam mogao da bih bio sretniji ići sa curom koja me voli ali nisam jer još nisam raščistio s bivšom u glavi...niti hoću jer se ne vidim s njom iako bih možda i bio sretan ali previše je draga da bih isprobavao

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 10:22 
Naslov:  Re: Out Of Control
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast, Hik, cijenim tvoje mišljenje. Moja sreća nije zasnovana na tuđoj nesreći, bivči dečko se uskoro ženi i dobit će curicu sa sadašnjom djevojkom. Napredniji je čak i od mene, ha ha. Eto, sretna sam što je on sretan. Nismo se rastali u svađi i neprijateljstvu već kulturno i sa razumijevanjem. Tebi svakako želim puno sreće i sviđa mi se kako razmišljaš o svojoj situaciji.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2008. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prva ljubav zaborava nema...
Ovu rečenicu sam, od kada znam za sebe, čula milijun puta...tek "danas" uviđam da nije još jedan klišej više... osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2008. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to klišej

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.12.2008. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

katastrofa jadnog decka si nasla zaje....

postoji lijek za tebe, reklo bi se da vod ne bi bio dovoljan pa mislim da bi satnija bila primjerenija i naravno prazan zid

P.S. postujem sto si sama priznala da si kuja i potpuno te u tome podrzavam

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sjecam se svoje prve ljubavi, prije par godina, bili smo zajedno 7 mjeseci, no sluzbeno veza je zapocela nakon treceg, al oboje smo se voljeli od prvog trena, bili smo iskreni jedno prema drugom pa se veza brzo razvijala i nikad nije bilo neceg sto bi pokvarilo tu idilu, svi su nam se divili a mi samo uzivali zajedno, jos i danas kad padne kisa sjetim se plesa na kisi ispred vlaka ...
vec dvije godine se nismo culi, rekla mi je da joj se više ne obraćam, trenutak zamračenja, vidjeli smo se samo u prolazu bez ikakvog pozdrava... ja sam kriv zbog toga, i zbog tog se kajem al krenuo sam dalje, u pocetku tesko al naviko se ja, evo prije mjesec dana vec i prekinio s drugom, osjetio da nest ne stima (njeno nepovjerenje do te granice da me prevarila jer je mislila da sam ja nju) prekid...
jebga vanstep nismo svi te sreće, no poanta je... nemam pojma...sad razmišljam o tom...divna sjećanja...
ugl... prva ljubav to uvijek ostane al nekad ipak treba odustat od borbe za nju jer nema uvijek smisla, treba krenut dalje i živjet... ti si imala tu sreću...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: tu negdje
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2008. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... Čitam sve ovo i u većini vaših iskustava se nalazim... Zanima me dali je itko od vas doživio da ste u vezi i volite se, ali vas jednostavno nešto u toj vezi guši i osjećate potrebu za tim da malo vremena provedete udaljeni, neznam, mjesec dana(to ovako napamet sam sad bubnula, nebitno koliko dugo, koliko je kome potrebno) jednostavno da se malo odmorite od svega. Jer moja situacija je takva da sam doslovno iz veze u vezu skočila, sa bivšim sam bila 6godina i uletila sam u novu vezu jer sam osjetila nešto prema dotičnoj osobi što se naposljetku razvilo u vrlo duboke osjećaje ali unatoč tim osjećajima osjećam potrebu za malo slobode, samo malo da se odmorim, jer me ovo jednostavno guši. Iako meni treba samo malo vremena da budem malo sama rekla sam mu da ga ja neću vući za nos i kad opet budem spremna da mu onda dođem"ej ja sam sad spremna ajmo sad bit zajedno", ne,neželim mu to napraviti jer bi to bilo jako bezobrazno od mene i previše ga cijenim i poštujem da bi ga na taj način zavlačila.
Samo me zanima da li je normalno da osjećam potrebu za malo slobode, za više vremena za prijatelje iako prema njemu gajim duboke osjećaje?Potreban mi je savjet jer ja sama neznam šta da radim...

_________________
PONEKAD POŽELIM DA SAM PONOVO MALA,JER KOLJENA ZARASTAJU BRŽE OD RANJENOG SRCA...

Nisam ja toliko trapava koliko je sve lomljivo, sklono padu i pogrešno postavljeno...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda previse vremena provodis s doticnim, pazi na prijatelje, oni ce uvijek bit prijatelji.
A mozda se jednostavno nisi uspjela odmorit od one 6godisnje veze pa se osjecas zakinuto...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D_moll
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2008. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malena_os je napisao/la: ›
Hm... Čitam sve ovo i u većini vaših iskustava se nalazim... Zanima me dali je itko od vas doživio da ste u vezi i volite se, ali vas jednostavno nešto u toj vezi guši i osjećate potrebu za tim da malo vremena provedete udaljeni, neznam, mjesec dana(to ovako napamet sam sad bubnula, nebitno koliko dugo, koliko je kome potrebno) jednostavno da se malo odmorite od svega. Jer moja situacija je takva da sam doslovno iz veze u vezu skočila, sa bivšim sam bila 6godina i uletila sam u novu vezu jer sam osjetila nešto prema dotičnoj osobi što se naposljetku razvilo u vrlo duboke osjećaje ali unatoč tim osjećajima osjećam potrebu za malo slobode, samo malo da se odmorim, jer me ovo jednostavno guši. Iako meni treba samo malo vremena da budem malo sama rekla sam mu da ga ja neću vući za nos i kad opet budem spremna da mu onda dođem"ej ja sam sad spremna ajmo sad bit zajedno", ne,neželim mu to napraviti jer bi to bilo jako bezobrazno od mene i previše ga cijenim i poštujem da bi ga na taj način zavlačila.
Samo me zanima da li je normalno da osjećam potrebu za malo slobode, za više vremena za prijatelje iako prema njemu gajim duboke osjećaje?Potreban mi je savjet jer ja sama neznam šta da radim...


Barem vrijeme nije problem... to je konstanta koja ne prestaje... treba samo postaviti prioritete i granice, ne dozvolit da se ljubav pretvori u "obavezu", nesto kao sa hobijem. Ako nesto volis i zanima te, uvijek ces naci vremena za to, nije bitno kada i koliko ali vremena ce bit, to nije nesto sto se uklapa u satnicu ili raspored, to je zivot... ono sto se dogadja izmedju kava sa prijateljima, posla, obitelji...
A ako te nesto "gusi" onda to nije "hobi" onda je to nesto sto te opterecuje kao i svaki drugi posao Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: