Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zamjenska boja za HP-ov DeskJet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinaj je napisao/la: ›
.. Lexmark je po kvaliteti uređaja i cijeni ispisa daleko iza konkurencije...


Čekaj, pričamo o kućnim "printerima" ili o Printerima? Jer ja znam Lexmarke po bankama i velikim firmama koji uredno rade svoj posao.

Sinaj je napisao/la: ›
.... to je stvarno prevelika cifra, uredan printer nabaviš za 800 kn


Možda rabljeni Bussines Inkjet 2300. Uz malo puno sreće Wink

Sinaj je napisao/la: ›
... hm sto tisuća stranica za printer je duboka starost, radi se o starom modelu i ne treba računati na takva čuda...


100k ispisa je sigurno jamstvo zamjene maintenance kita u bližoj prošlosti (ukoliko je ispis dobar). Znači novi fuser, novi rolleri, nove gumice i novi zupčanici. Većina firmi se drži nekog broja godina u kojima se IT oprema drži 'na životu', bilo to 3, 5 ili 7 godina (previše), nevažno, stvar je u tome da će se uređaji održavati do zadnjeg dana, makar se zamijenili novim sutradan. Takva je praksa.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sinaj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 19:19 
Naslov:  Re: Zamjenska boja za HP-ov DeskJet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink pa naravno da pričamo o kućnim printerima, mislim da ovdje na forumu ljude interesiraju jeftiniji modeli koji mogu poslužiti namjeni, sa onim 'opjevanim' tintama do 30kn.... recimo Epson stylus D92 za oko 300kn, zamjenske tinte, poveće i sve 4 odvojene za oko 20kn.. e to je ušteda Wink ... ili bolji od njega Canon IP3300 za oko 500kn, također poveće tinte, zamjenske za oko 20kn Juuupiii osijek031.com smile osijek031.com smile i printaš druže, a suza krene sama od sebe ( od sreće naravno)

... naravno da to nisu profi uređaji, ne rade čuda, ali ja sam (nisam jedini) do sada na svom Canonu( gorespomenutom ) promijenio oko 30 tak puta tintu ( samo onu koju traži ), zamjensku naravno ( Ve-mil ) i ni najmanji problem sa njim... i kvaliteta ispisa, brzina, tih rad, meni je odličan osijek031.com smile

...također kad smo kod uštede, ko se malo kuži, a ne treba boju, samo crni ispis, razmišlja o laserskom uređaju ( već od 500kn )....ima mjesta u stanu.... riješenje 'doživotno' ...
Malo nadodajte novaca i kupite si polovni digitalni fotokopirni aparat, sa mogućnošću ispisa i skeniranja osijek031.com smile

..Ja sam si za 100 eura kupio takav aparat ( toshiba e-studio 163), koji je još bio netom kompletno sređen ( bubanj, grijači, korone...ludilo ), moj prijatelj ga je osobno pozlatio u jednoj firmi i ( kao što si i rekao ) oni ubrzo kupe novi, staro za novo i taj aparat završi kod mene...

U stančiću od 40 kvadrata mi 'ukrašava' prostor ispod radnog stola, hehe...sa jednim (originalnim)tonerom za 400kn pržim 25 000 stranica.... kopiram i printam svim znanim i susjedima, samo donesu papir... e to je riješenje na duge staze, ti su aparati jakooo izdržljivi i ekonomični
Motor Ratata... evo ti! Juuupiii osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: