Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najljepši auto u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.05.2008. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Vozio je audi A8, audi A6, pa onda VW Tuarega, pa sada Phaetona. Ne mogu se sjetiti trenutno koji još.
Sve V.A.G. koncern tj. najseljačkiji koncern na svijetu(što se tiče autoindustrije) uz GM naravno.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Vozio je audi A8, audi A6, pa onda VW Tuarega, pa sada Phaetona. Ne mogu se sjetiti trenutno koji još.
Sve V.A.G. koncern tj. najseljačkiji koncern na svijetu(što se tiče autoindustrije) uz GM naravno.


eeeee cu da te bijem
moj autic je iz tog koncerna eeeeeee
i nije seljacki eeeeee
alooo
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.05.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
evo danas vidjeh jaguara u Osijeku Smile

joj skroz sam zaboravio na to!!! XF!!! MMMMM

Circa je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Vozio je audi A8, audi A6, pa onda VW Tuarega, pa sada Phaetona. Ne mogu se sjetiti trenutno koji još.

Tipican line-up vozaca koji ima novca i nema ukusa...

apsolutno se slažem.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CoOKsna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta ste svi zapeli na WV-ove i na tog Phaetona...To sto je covijek poceo sa Wv-om samo je i logicono da je nastavio sa wv-ovim modelima....Ja npr vozio sam bmw-a 3cu i preso sam na 5icu nepada mi napamet da prelazim u audia ili WV-a ni u bilo koji drugi!!!Ovdje sam se naso odgovara mi i cak sta vise uzivam u njemu maksimalno!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2008. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CoOKsna je napisao/la: ›
Sta ste svi zapeli na WV-ove i na tog Phaetona...To sto je covijek poceo sa Wv-om samo je i logicono da je nastavio sa wv-ovim modelima....Ja npr vozio sam bmw-a 3cu i preso sam na 5icu nepada mi napamet da prelazim u audia ili WV-a ni u bilo koji drugi!!!

pa čovječe božji, jedna stvar je počet VW-om pa prijeći u BMW, a sasvim suprotna iz jednog BMW-a prijeći u VW Very Happy osijek031.com smile osijek031.com smile

i ne diraj Audi, RS4, "novi" TT i TTS su zakon Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2008. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CoOKsna je napisao/la: ›
Sta ste svi zapeli na WV-ove i na tog Phaetona...To sto je covijek poceo sa Wv-om samo je i logicono da je nastavio sa wv-ovim modelima....Ja npr vozio sam bmw-a 3cu i preso sam na 5icu nepada mi napamet da prelazim u audia ili WV-a ni u bilo koji drugi!!!Ovdje sam se naso odgovara mi i cak sta vise uzivam u njemu maksimalno!!!

Što je to WV???

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario__os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao sto i avatar kaze A5!!! A vidi se i pokoji u gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Edge
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2008. 13:54 
Naslov:  Re: Najljepši auto u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alfa 8C...uvjerljivo najljepši i najskuplji auto u gradi i šire Smile.

Vidim ovdije ekipa nešto strašno pljuje VW, mora da svi voze S-klase pa im je narodni auto totalni shit i nije vrijedan spomena...e djeco djeco Rolling Eyes Laughing .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2008. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni nije problem u VW-u kao marki nego je problem u politici koncerna da iste motore(i još niz dijelova) stavlja u seate,škode,vw-e i audije što je suludo, smiješno i ako se mene pita varanje kupaca.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2008. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Edge je napisao/la: ›
Alfa 8C...uvjerljivo najljepši i najskuplji auto u gradi i šire Smile.

Ako u Osijeku ima 8C, definitivno je onda to najljepši auto u gradu.

Edge je napisao/la: › Vidim ovdije ekipa nešto strašno pljuje VW, mora da svi voze S-klase pa im je narodni auto totalni shit i nije vrijedan spomena...e djeco djeco Rolling Eyes Laughing .

Kako je kolega kopile lijepo objasnio:

kopile je napisao/la: ›
Po meni nije problem u VW-u kao marki nego je problem u politici koncerna da iste motore(i još niz dijelova) stavlja u seate,škode,vw-e i audije što je suludo, smiješno i ako se mene pita varanje kupaca.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Edge
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2008. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako u Osijeku ima 8C, definitivno je onda to najljepši auto u gradu.[


To je onaj sa auto showa iz zg-a, kupio ga čovjek is Osijeka i to je jedini takav auto u hrvatskoj.
Često stoji u Reissnerovoj pa eto ako ti se da, prošetaj pa vidi Smile.

kopile je napisao/la: ›
Po meni nije problem u VW-u kao marki nego je problem u politici koncerna da iste motore(i još niz dijelova) stavlja u seate,škode,vw-e i audije što je suludo, smiješno i ako se mene pita varanje kupaca.
[/quote]

Pa nisam baš siguran u ovu konstataciju, ti kažeš da je recimo 3.0 TDI u A4, isti kao i 1.9TDI u Octavii ili da su isti motori u Passatu R36 i Octavii RS.
Ne bih se složio baš s time, na ovim starijim modelimo se znalo naći da kad recimo kupiš nekakav rezervni dio za naprimjer Passata, da na kutiji osim znaka VW-a bude i Audijev.
Dijelovi jesu isti na Passatu i A4 sa 2.0 TDI motorom sa 140 ks...pa tko bi posebno razvijao motor za svakog od njih jer auti su ista klasa .
Pogledajte primjerice Avensis i Lexus Is, također imaju iste motore, a Lexus je kao jači brend.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2008. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije problem što audi dijeli dijelove sa vw-ovima nego sa seatima i škodama.Što se tiče razvijanja motora kako bmw i merc razvijaju posebno motore.Totalno je smiješno da nešto što se uspoređuje sa bmwovima i mercovima ima praktički iste motore kao i seati i škode,naravno da ove jače motore ne dijele ali to vjerojatno samo zato što nema seata i škoda u koje bi ih stavili.A što se tiče lexusa i toyote,oni dijele samo dizele tj jedan onaj od 177 ks.I passat i A4 nisu ista klasa jer je A4 premium srednja klasa dok passat to nije.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Edge
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2008. 21:05 
Naslov:  Re: Najljepši auto u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet nisam baš siguran da su dijelovi i motori isti na Audiu i Škodi, ipak mislim da su VW i Audi nešto sasvim drugo u odnosu na Seat i Škodu, tj da su dijelovi ipak drugačiji. Evo kad već pričaš, zašto pimjerice nisi stavio Bentley i Lamborghini kao primjere jer i oni su
pod Volkswagenom odnosno VAG-om, jel misliš da i oni djele dijelove sa Fabiom ili Ibizom.
Istina je što si rekao da je A4 viša srednja ,a Passat srednja ili kako god te podjele išle, ali to su potpuno isti auti osim izgleda i naravno sa onim baznim 2.0 TDI motorom.
Također nisam siguran, ali eto vjerovat ću ti na riječ na to što kažeš da primjerice BMW 330 i BMW 530 imaju totaln drukčije motore , tu mi nešt neštima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2008. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da Bentley i Lambo nemaju nikakve ve za sa navedenim jer nevidim šta bi to oni mogli dijeliti sa bilo kojim seatom ili škodom s obzirom da im je najslabiji motor ima cca 400 ks.Što se tiče bmw-a mislio sam da nedijele motore s nekom drugom markom.Naravno da je isti motor u 330 i 530,ali ti se motori ugrađuju samo u bmw i ništa drugo(osim nekih maloserijskih auta kao npr, spyker ili tako nešto).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2008. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Edge je napisao/la: › Evo kad već pričaš, zašto pimjerice nisi stavio Bentley i Lamborghini kao primjere jer i oni su
pod Volkswagenom odnosno VAG-om, jel misliš da i oni djele dijelove sa Fabiom ili Ibizom.

pa čovječe, neće jedan gallardo dijeliti dijelove s vw polom...

ali sa audijem r8 već hoće (i bome i dijeli)

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: