Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji frizerski u Osijeku?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2011. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › gliss kur mi nema nikakvog utjecaja
botoks mi se jako sviđa i nije skup. kako se nanosi? tipa samo kao maska i ispere ili?

ti si probala? jel' kosa stvarno sjajna. Ja bi si uzela Fiberceutic ako je to dobro.


Probala sam ga i oduševljena sam. Možeš ga naručiti jedino preko ebaya i nije baš nešto povoljno u odnosu na cijenu koju platiš u frizerskom s obzirom da ga sama nikad nećeš nanijeti toliko dobro kao kada ti to profesionalno čini netko tko je baš prošao edukaciju za to. Imala sam spaljen cijeli gornji sloj kose (imaju i moji postovi otprije), ali sam kategorički odbila ošišati se dječački kratko i čekati da naraste a-a. Umjesto toga, trpjela sam sve i svašta, bilo je dana kad se nisam mogla ni počešljati kako spada. Macadamia o kojoj se govori u postu niže, nabavljala sam cijelu paletu proizvoda po nabavnim cijenama i na kraju dobila efekt velikog NIŠTA! Kad sam probala Fiberceutic, oduševila sam se! Čim mi ga je frizerka stavila na kosu, već pod prstima se mogla raščešljati (a inače imam polukovrčavu kosu koja se često petlja u čvoriće). Dvaput sam bila na tretmanu i jednostavno sam oduševljena. Ako se odlučiš na tretman, uzmi si i masku koja ti produljuje efekt tretmana i sporedno je, al jednostavno neodoljivo miriše :DDD. Probaj si ga, ja sam bila skeptična jer su Macadamiu svi nahvalili, a meni nije napravila apsolutno ništa za moju kosu pa sam mislila da ni od ovog neće biti ništa, međutim sam se prevarila i ovo je jedino što je upalilo. Osim toga sam koristila i arganovo hladno prešano ulje za kosu od L'Erbolaria koje ima u ljekarnama (ne svima nažalost) 100 mL oko 140 kn mislim da dođe. Želim svima puno sreće u pronalasku frizera i odgovarajućih preparata, zaista je dostupno sve više toga, a samim tim je sve teže pronaći nešto što odgovara baš vama i vašoj strukturi kose. Znam da se ove cifre tu čine kao da zarađujete samo za kosu, no pitanje je koliko vam je stalo do zdravlja vaše kose... Meni je bilo grozno hodati s užasom na glavi mjesecima i ustajati svako jutro i gledati se u ogledalu s tim užasom pa mi je sada bolje platiti malo više da to izbjegnem. Very Happy

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nesaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2011. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koje je radno vrijeme Ademiusa? Zovem vec drugi put i nitko se ne javlja..hmm
Hvala!Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2011. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ heh, tek sad vidim pitanje- mislim da rade do 20h navečer, al nisam sigurna, subotom znam da je do 14. Ugl, danas sam otišla po drugi put na frizuru i na tretman botoxom i jednostavno sam prezadovolljna, a vjerujte mi da sam iznimno zahtjevno biće u svakom pogledu i da komplimente i pohvale ne dijelim bez razloga. Sretan Vam Božić svima <3

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2011. 2:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Viktorija" - preko puta restorana Bijelo-plavi kod gradskog bazena...
Sevin je zakon Smile
i da preseli u Retfalu - išla bih k njoj.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alisa001
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2011. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdraaaaav! joooj, toliko problema i komentara oko odabira frizure i frizera. onaj ko je iz osijeka, ili okolici osijeka vrlo dobro zna da ima jaaaaako dobrih frizera, a za one manje dobre neću govorit jer me ne zanimaju. npr., ja idem u osijek na praksu u jedan salon, i stvarno jaaako dobro rade. ne kažem ja to sad zato što ja idem tamo na praksu nego zato što stvarno znaju radit i vole svoj posao. a vi toliko komplicirate oko salona. Curo, odi jedan dan u jedan salon upast, pitat jer imaju vremena i koliko je šišanje, i ostaaaani na šišanju pa makar platila i više nego što si imala u planu. moraš probat, za ljepotu se trpi, pa makar i previše! čim uđeš u salon, vidjet ćeš kakvi su, to se vidi odmah na prvi pogled. ne možeš pogriješit! gledaj, mislim da vrijedi pokušat. šta misliš da je svaki frizer kad je prvi put šišao znao kako će držati škare, kako ovo kako ono. nijeee! zato i ideš na praksu da naučiš sve. helou! zato ti kažem... vrijedi pokušat. nemoj se raspitivat po netu i gledat koji je najbolji frizerski salon i tko bi te znao tako ošišati! to je bezveze. hej, upadni negjde, briga te, vrijedi poklušat. znaš i sama da će ti svako reći drugačije. tako da... ne vrijedi gledat po netu i šta ti ja znam... to je MOJE mišljenje i nadam se da mi nitko ne zamjera! uostalom, frizura je totalno obična, ali i posebna na svoj način, tako da vjerujem da ju može ošišat i najobičniji frizer, ne trebaš tražit kralja. eto, sretno! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2011. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alisa001 je napisao/la: ›
Pozdraaaaav! joooj, toliko problema i komentara oko odabira frizure i frizera. onaj ko je iz osijeka, ili okolici osijeka vrlo dobro zna da ima jaaaaako dobrih frizera, a za one manje dobre neću govorit jer me ne zanimaju. npr., ja idem u osijek na praksu u jedan salon, i stvarno jaaako dobro rade. ne kažem ja to sad zato što ja idem tamo na praksu nego zato što stvarno znaju radit i vole svoj posao. a vi toliko komplicirate oko salona. Curo, odi jedan dan u jedan salon upast, pitat jer imaju vremena i koliko je šišanje, i ostaaaani na šišanju pa makar platila i više nego što si imala u planu. moraš probat, za ljepotu se trpi, pa makar i previše! čim uđeš u salon, vidjet ćeš kakvi su, to se vidi odmah na prvi pogled. ne možeš pogriješit! gledaj, mislim da vrijedi pokušat. šta misliš da je svaki frizer kad je prvi put šišao znao kako će držati škare, kako ovo kako ono. nijeee! zato i ideš na praksu da naučiš sve. helou! zato ti kažem... vrijedi pokušat. nemoj se raspitivat po netu i gledat koji je najbolji frizerski salon i tko bi te znao tako ošišati! to je bezveze. hej, upadni negjde, briga te, vrijedi poklušat. znaš i sama da će ti svako reći drugačije. tako da... ne vrijedi gledat po netu i šta ti ja znam... to je MOJE mišljenje i nadam se da mi nitko ne zamjera! uostalom, frizura je totalno obična, ali i posebna na svoj način, tako da vjerujem da ju može ošišat i najobičniji frizer, ne trebaš tražit kralja. eto, sretno! Wink

Bravo

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2011. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="zaljubljena u Osijek"]
alisa001 je napisao/la: ›
Pozdraaaaav! joooj, toliko problema i komentara oko odabira frizure i frizera. onaj ko je iz osijeka, ili okolici osijeka vrlo dobro zna da ima jaaaaako dobrih frizera, a za one manje dobre neću govorit jer me ne zanimaju. npr., ja idem u osijek na praksu u jedan salon, i stvarno jaaako dobro rade. ne kažem ja to sad zato što ja idem tamo na praksu nego zato što stvarno znaju radit i vole svoj posao. a vi toliko komplicirate oko salona. Curo, odi jedan dan u jedan salon upast, pitat jer imaju vremena i koliko je šišanje, i ostaaaani na šišanju pa makar platila i više nego što si imala u planu. moraš probat, za ljepotu se trpi, pa makar i previše! čim uđeš u salon, vidjet ćeš kakvi su, to se vidi odmah na prvi pogled. ne možeš pogriješit! gledaj, mislim da vrijedi pokušat. šta misliš da je svaki frizer kad je prvi put šišao znao kako će držati škare, kako ovo kako ono. nijeee! zato i ideš na praksu da naučiš sve. helou! zato ti kažem... vrijedi pokušat. nemoj se raspitivat po netu i gledat koji je najbolji frizerski salon i tko bi te znao tako ošišati! to je bezveze. hej, upadni negjde, briga te, vrijedi poklušat. znaš i sama da će ti svako reći drugačije. tako da... ne vrijedi gledat po netu i šta ti ja znam... to je MOJE mišljenje i nadam se da mi nitko ne zamjera! uostalom, frizura je totalno obična, ali i posebna na svoj način, tako da vjerujem da ju može ošišat i najobičniji frizer, ne trebaš tražit kralja. eto, sretno! Wink

~ rado bih se složila s tobom, al kako sam prošla sito i rešeto po pitanju frizerskih mogu samo reći da u Os stvarno ima jako puno salona, al jako je malo ustvari onih koji zaista svoj posao rade stručno i s ljubavlju (a tako nije samo kod frizera) no razlika je ogromna jer mi to što imamo na glavi moramo nositi dok kosa ne naraste i dok se to na glavi ne može popraviti, tako da razumijem da si htjela toplo preporučiti, al ti baš i ne drži vodu teorija; puno frizera jako dobro glumi ili zaista zna kako bi to trebalo izvesti u teoriji, ali reliazacija bude koma; da skratim - treba se dobro raspitati i bolje je otići po preporuci iako ne znači da svima odgovara isti frizer jer svi imamo različite kriterije, baš zato unaprijed treba prema svojim kriterijima malo pogledati što otprilike bi kome odgovaralo, ja sam prezadovoljna kako sam prošla, botoks mi je super ispao i sad čekam svoje arganovo ulje da mi stigne a onda ovdje lijepim sličicu da čujem vaša mišljenja

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2012. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam na kraju otišla u Leonilu... i zadovoljna sam Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2012. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I taaaaaako... Nakon duljeg vre,ena zadovoljstva, opet nezadovoljna po pitanju frizera. Nemam prigovora na rad, nego na odnos prema mušterijama. Frizer koji sam od sebe odluči ne raditi jedan dan i zahvaljuje na razumijevanju, a nije spreman drugi dan to odraditi. Btw, jučer taj crni petak sam se naručila prije 2 tjedna i nađem ceduljicu. Mislim, ajd dobro, nema veze. Zovem danas, kaže mi - jel može poslije Uskrsa o_O Onak, imam izrast do pol glave i da čekam još 10 dana... E, pa sorry, nisi jedini koji zna svoj posao. Preporuke...?!?

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2012. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Viktoria, Frizerski salon
Adresa: Woodrova Wilsona 1A, 31000 Osijek
Telefon: 031/575-294
(kod restorana "Bijelo-plavi", parking kod Gradskih bazena, a preko puta je tramvajska stanica... znači - lako doći bilo kojim prijevoznim sredstvom jer Divaltovom ulicom ide i biciklistička staza )

frizerka Sevin... stručna, ljubezna, vesela...
iskreno preporučujem

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2012. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
Aleksandra na Gornjodravskoj obali već godinama meni najbolja. Bravo
Koristi Lorealove proizvode i Macadamia Natural Oil preparate što je za 10!
Bojanje duge kose (pramenovi), pranje, feniranje = 200 kuna.
Šišanje, pranje, feniranje = 90 kuna.

Svaki puta točno interpretira moje želje kod šišanja i bojanja i cijeli proces ne traje dugo. Osobno ne volim kad moram biti u frizerskom po 2 sata, meni je to predugo i totalno bacanje vremena.
Mora se naručiti jer cura ima jako puno posla 031/283-192

hvala ti <3
bila danas i vrlo sam zadovoljna, iako sam se nasjedila :DDD prva došla, otišla posljednja (imam stvarno puuuuno kose - duga i gusta) za 3 i pol sata posla - pramenovi na izrast + preljev + šišanje + feniranje = 250 kn; ima specifičan način šišanja, toplo preporučujem jer ću i sama otići opet, a ovaj put je i moja mama zadovoljna pa i ona planira otići Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2012. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od 23.4. do 5.5. imate popust na botoks za kosu u frizerskom salonu hotela Osijek ...
javim Vam dojmove, naručila sam se Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2012. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › od 23.4. do 5.5. imate popust na botoks za kosu u frizerskom salonu hotela Osijek ...
javim Vam dojmove, naručila sam se Smile


ajde molim te javi! Baš me zanima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2012. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila... nije mi baš nešto... kosa je mekša, ali ne i sjajnija...
ne isplati se...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2012. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro, da znam! al barem si uživala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: