Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Valentinovo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
gadi mi se kad pocnu reklame "kupite ovo kupite ono"....ali s druge strane mi je drago jer se na taj dan prica o ljubavi , voljela bi kada bi se više pažnje posvecivalo tom najdivnijem osjećaju...


Tako je Uma! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 4:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma fuj to! Ne vjerujem u ljubav, Valentinovo i sva ta srcedrapajuća sranja!

"It's All About The Benjamins, Baby!"

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
gadi mi se kad pocnu reklame "kupite ovo kupite ono"....ali s druge strane mi je drago jer se na taj dan prica o ljubavi , voljela bi kada bi se više pažnje posvecivalo tom najdivnijem osjećaju...


o ljubavi se ne treba pricati, ljubav treba iskazivati i pokazivati.
i to svaki dan, u svakom trenutku.
bilo prema osobi u koju si zaljubljen/volis ju, roditeljima, prijateljima i svim zivim i nezivim koje je moguce voljeti...
al, to je utopija...ljudi radije skrivaju svoje osjecaje...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Levi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Jug II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmm, cudnih li reakcija ovdje...obicno samci mrze valentinovo a ostali ga vole. E sad ja imam pitanje. Sto kupiti za valentinovo? Nesto posebno mislim, dosta mi je isfuranih poklona, ruze, bombonjere, skupi nakit itd... Ima li ko ideju kakvu? Normalni savjeti svakako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Levi je napisao/la (Pogledaj post): › Hmm, cudnih li reakcija ovdje...obicno samci mrze valentinovo a ostali ga vole.


jesi me, ha! Wink

Levi je napisao/la: ›
Sto kupiti za valentinovo? Nesto posebno mislim, dosta mi je isfuranih poklona, ruze, bombonjere, skupi nakit itd... Ima li ko ideju kakvu? Normalni savjeti svakako


zasto "kupiti"?
meni su najbolji pokloni koje netko sam napravi - iskuha veceru, ispece kolac,napravi domaci liker (npr.od cokolade) napravi cestitku, ostavi milijun sitnih porukica koje me navode gdje da trazim dalje (poklon ili njega ), odvede me negdje gdje jos nikada nisam bila - sto ne mora nista kostati...

mozda ti se i to cini "isfurano", ali meni su takve stvari najljepse i najdraze.Svatko mze otici u trgovinu i kupiti bombonijeru. Ali, saznanje da je netko na mene potrosio svoje vrijeme, umijece...znaci da sam mu vazna...

jednom sam nekome koga sam voljela za rodjendan napisala, uglazbila i snimila pjesmu i dala mu CD. Snimka ocaj, preko diktafona, pjesma sama patetika, ali je on rekao da nikada nije dobio nista ljepse u zivotu Smile i znam da je bio iskren.
a cak me i ne voli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ViVian05
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 11:59 
Naslov:  Re: Valentinovo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah...Valentinovooo...ah...Ma briga me,ja idem na prljavce s ekipom, a inače isto nikad nisam s dečkom na Valentinovo, nekako se uvijek razbolim ili nešt slično tome...hehe Valentinovo makes me sick!! A što se tiče poklona - budi originalan!! Joj eo par otrcano originalnih ideja- npr. napraviš vašu sliku u puzle, ili bolja ideja- nađeš nekog tko dobro crta pa da vas nacrta-neke fora karikature. Ili ako voli životinje kupi joj, iliti nabavi malog psića ili mačkicu,hrčka... +Naruči joj pjesmu na radio plusu s lijepom ljubavnom porukom blaa... ako se potrudiš mislit smislit ćeš nešto Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 14:50 
Naslov:  Re: Valentinovo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam kupila čestitku od recikliranog papira, napisala pjesmicu i uskoro putuje u Njemačku. Znam da će to dragog obradovati. I ja se slažem da je ljepše kad nešto sam napraviš za osobu koju voliš. Skupim darovima ne možeš kupiti ljubav. Ja ću svojoj prijateljici pokloniti kaktus za Valentinovo, zato jer je volim. Valjda ću i ja jednog dana doživjeti da Valentinovo budem sa svojim dečkom, jer sam ga svake godine dočekala kao prava bećaruša, na šanku sa čašom bijelog vina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uštipak
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ViVian05 je napisao/la: ›
nađeš nekog tko dobro crta pa da vas nacrta-neke fora karikature.


E, ovo je super ideja. Tenks... Smile
No, lijepo je Valentinovo. I treba ga obilježiti. S poklonom ili bez. Do kakvih sve sranja držimo i kakvim čudesima se klanjamo, i ljubav zaslužuje svoj Dan.

_________________
Tko se zadnji smije posljednji se smije.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: › Ja ću svojoj prijateljici pokloniti kaktus za Valentinovo, zato jer je volim.

kud baš kaktus, ako ju voliš???Wink
to ti je biljka koju se ne kupuje za poklon, nego ju osoba, ako ju želi imati, sama sebi kupi...
navodno donosi lošu sreću ako ju dobiješ na poklon...Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2008. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja hoću japanske bubanjare!!!! Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anchi_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2008. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to valentinovo je previse iskomercijalizirano...

_________________
...LiFe iS ShOrT, tALk fAsT...Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anchi_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: › Ja ću svojoj prijateljici pokloniti kaktus za Valentinovo, zato jer je volim.

kud baš kaktus, ako ju voliš???Wink
to ti je biljka koju se ne kupuje za poklon, nego ju osoba, ako ju želi imati, sama sebi kupi...
navodno donosi lošu sreću ako ju dobiješ na poklon...Sad
joj nemoj kaktus...osijek031.com smile

_________________
...LiFe iS ShOrT, tALk fAsT...Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2008. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u 23 i godine nikada nisam s nikime proveo Valentinovo...............eto sve je po pravilima kao i do sada...........opet mi se čini da ću taj dan provesti sam.....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2008. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anchi_os je napisao/la: ›
game je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: › Ja ću svojoj prijateljici pokloniti kaktus za Valentinovo, zato jer je volim.

kud baš kaktus, ako ju voliš???Wink
to ti je biljka koju se ne kupuje za poklon, nego ju osoba, ako ju želi imati, sama sebi kupi...
navodno donosi lošu sreću ako ju dobiješ na poklon...Sad
joj nemoj kaktus...osijek031.com smile

joj dajte, nemojte tako.. hm? ..ma nije nesretan... to je ona od srca, pa nije nesretan.. Rolling Eyes a znate kak je catki mali.. Very Happy

.. a što se tiče Valentine's Day-a, nikad ga nisam nešto posebno doživljavala.. ok, nekad me znalo ostavit malo zbediranu, kad bih vidjela neke parove da se ljube na ulici, a ja nemam s kim.. Sad ..al brzo me znalo proći, pa i to je dan kao i svaki drugi, prođe kao i svaki drugi.. uvijek mi je bilo potpuno nevažno što će mi netko kupiti taj dan, bla bla.. kao što rekoh, dan kao i svaki.. oni mali znaci u onu neku bezveznu srijedu 23.09. i štatijaznam su what counts!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plain_me
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam pobornik bilo kakvih takvih "blagdana", netko je napisao da ne može znak pažnje na taj dan riješiti neke probleme ili pokazati da nam je stalo, ako se cijele godine ništa ne radi i da su bitni mali znakovi pažnje iz dana u dan- TO STOJI. ipak, iako nevoljko priznajem, drago mi je da postoji takav dan, to je kao jedna vrsta posebnog slavlja za mene i partnera, još jedan način obilježavanja naše ljubavi, a opet sa druge strane, ako sam sama mislim da se neću ni sjetiti koji je dan u pitanju osim ako sam nesretno zaljubljena, tada ću pogledom ubijati svakog momka sa ružom i svaku curu koja ima momka pod rukom...barf:) Laughing

_________________
...umorna od laži...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: