Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kolko vam dosta??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Meni dosta jednom, al' ja sam muško...
S druge strane, koga briga koliko je dosta curama? Very Happy

Pa nisu svi kao ti. Netko se posveti prvo ženi/curi a onda svom zadovoljstvu.jebeš sex u kojem muškarac misli samo na sebe to i nije sex nego pražnjenje(srećom,nemam takvih loših iskustava Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
jebeš sex u kojem muškarac misli samo na sebe to i nije sex nego pražnjenje(srećom,nemam takvih loših iskustava Smile


Kriva definicija - to je drkanje u umjetnu umjetnu vaginu. Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam mislila na drkanje,to je drugi par rukavica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
Lesi je napisao/la: ›
Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno..


Ti si nabrojo? a kako si to mogao nabrojati?ona ti je svaki put rekla ili? mislim 8???
osijek031.com smile

he-he!!
8 puta je uzdahnula!!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Isis je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
evo jedno sićušno pitanjce.. po čemu znaš? Što je to što ju odaje kad ''fejka''?


Zato što onae grčeve tokom orgazma može jedino odglumiti ako dobije napad epilepsije tokom seksa. Wink

džizus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

obožavam muške mozgiće!!!!
pa dobit ću epilepsiju od smijeha s vama!!!!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, svemoćna žena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fascinantno,8 puta kažeš,hmmm...?
pokušavam si složit u glavi kombinacije,predigra,oralno,analano...al' stigla sam samo do pet(ako predpostavim da je jednom svršila dok si joj grickao ušnu resicu) Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kako ne shvaćate?!?!?!? Dva puta u cupi a ostatak normalno Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Ma kako ne shvaćate?!?!?!? Dva puta u cupi a ostatak normalno Laughing

osijek031.com smile ... ahm.., znači tako.. aha, pa onda ok osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj forum je katastrofa, nemos nista ni reci a da te svi nepocnu pljuvat odma i nazivat lazovom... a bas me zanima kolko vi to puta svrsite da je tolka razlika i da mi nevjeruje niko..
P.S. posto vi stalno vjesite na ovom forumu (a vjerujem da ovo nije i jedini) neznam samo kad stignete uopce imat ZIVOT?! a kamoli spolne odnose... vjerujem da je desnica sakic vas najbolji drug, jelda?? ili neki komad plastike.. s jednom rukom po tipkovnici a s drugom...
P.P.S. ako vam je zivotna uloga da pljujete i vrjedjate ljude, onda se duboko ispricavam na P.S.-u

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Ovaj forum je katastrofa, nemos nista ni reci a da te svi nepocnu pljuvat odma i nazivat lazovom... a bas me zanima kolko vi to puta svrsite da je tolka razlika i da mi nevjeruje niko..
P.S. posto vi stalno vjesite na ovom forumu (a vjerujem da ovo nije i jedini) neznam samo kad stignete uopce imat ZIVOT?! a kamoli spolne odnose... vjerujem da je desnica sakic vas najbolji drug, jelda?? ili neki komad plastike.. s jednom rukom po tipkovnici a s drugom...
P.P.S. ako vam je zivotna uloga da pljujete i vrjedjate ljude, onda se duboko ispricavam na P.S.-u


A ti si jako pametan! vrijeđaš nas a došao si tu na forum, iz nepoznatog razloga....cekaj....e da...došao si reci kako ti je cura svršila 8 puta genijalno! takva pamet se rijetko viđa! možda stvarno nisi ni svjestan da jebeš zeca??? kad ti mama sutra za rucak servira nešto malo slatko pa ceš vidjeti....neeema više prcanja ne ne, ošo zeko...ko ce onda svršavat 8 puta s tobom?! osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom da je Lesi,dakle čuko,sigurno ju je ubio od liza,a s obzirom koliko godina piše da ima,eeeee...sjetim se sebe u tim godinama!Ko pčelica Maja,samo sam leto od cvjeta do cvijeta i sve oprašivo,hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: › neeema više prcanja ne ne, ošo zeko...ko ce onda svršavat 8 puta s tobom?! osijek031.com smile
Bravo Bravo Bravo
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lesi,ja ti vjerujem.ako se vi jako volit,vjerujem da kod sexa iz ljubavi je to moguće!
ali kod druge vrste sexa,onog za zadovoljavane pogote i sa ne znam koliko kemije, mislim da 3 do 4 maximum!

clip je fenomenalan!
i živa je sitina da žene ne znaju šta žele,srećom a znam sta hocu pa nemam tih problema.
KEMIJA RULES,dalje je sve lako!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da ste svi vi ovdje dodali po jedan orgazam vise kako bi bili ponosni na sebe. pogotovo ovaj sa 8! pa daj molim te!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam dobra curica osijek031.com smile

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: