Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaruke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2008. 9:53 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, zadnjih dvije godine me đigiraju sve te babe zajedljive koje znaju izgovoriti samo ovo: a kad ćeš se dijete udati, vrijeme ti je da imaš djecu...
Grrr!
Glavom o zid Ratata... evo ti! Evo ti ga...
Pa da, diplomirala sam, imam krasnog dečka, zaposlena sam, pa ajmo svadba, juuuuuuuuuuhuuuuuuuuuu!
Evrivansinvajtid!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2008. 13:07 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je vrhunac nekulture uvijek bio kad ljudi pitaju nekog tko nije uhapšen kad će se ženiti ili udavati. Ja svaki put pošizim kad to čujem. Kako nekog nije sramota tako nešto uopće pitati? Ili kad netko nema curu ili dečka pa kad pitaju "kad ćeš si ti nešto naći?" Ja poludim na to. Pa šta i ako se netko NIKAD ne oženi ili uda, vrlo važno, svatko ima svoj život. A većina ljudi ima stav prema samcima kao da su posrani, kao da su neki manijaci i psihopati, ono - stari momak , stara cura...Šta ih boli k..., kao da oni moraju znati nečiju intimu, i tko ima ili nema nekog... Užas! Odmah se nasikiram.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2008. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Zato jer nitko od nas ne može znati što će željeti, i gdje će biti za 3 i pol godine, koliko će se netko promijeniti, sazrijeti ili odrasti za 3 i pol godine, ono što je danas dobro, jednog dana više ne mora tako biti. Što bi bilo da su se nabrzaka vjenčali, pa za 3 i pol godine i kojeg djeteta shvatili da se njihove naravi,želje i ciljevi previše razlikuju, da se ipak nisu dobro upoznali prije braka, i raščistili neke odnose i situacije. Ljudi se mijenjaju, okolnosti u životu se mijenjaju, pa neke stvari jednostavno puknu, nitko tu u biti nije kriv, poštenije je da je odustala, nego unesrećila i sebe i njega.

I baš zato je, prilikom upoznavanja, potpuno nevažno što se u nekim stvarima ne podudarate. Daj jeb*te, jel morate doći do 35. da to shvatite, zašto ste tako sje*ane/-ani!?
Jedna riječ: kompromis. Čak i kod takvih pitanja kao što je mjesto življenja kompromis je moguć.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2008. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da, zaboravio sam odgovoriti na post: Mislim da ne bi trebala izvoditi s tim "ma frendica se udaje, kakva glupost" i sl. nedirektnim načinima ako ga voliš i veza vam je ozbiljna. Reci mu de se ne usudiš tako ozbiljno vezati dok nisi sasvim sigurna u to. E sad, kad su žene sasvim sigurne u nešto, to je sasvim druga priča...lol Anyway, daj mu do znanja da i ti imaš tako nešto u planu, ali ne još (pogotovo ako imaš faks za dovršiti, ili posao da moraš putovati). Nisi navela koliko tko ima godina i čime se tko bavi/što studira i dokle je došao.

Ako radite oboje, veza vam je dobra i oboje ste stariji od 25 onda, pobogu ženo, što čekaš? Onda to doista zvuči kao izmotavanje, kao da ti je dobro i ne želiš ništa mijenjati jer jednog dana ako naiđe bolji - ode ti. Naravno da bi ovo svatko porekao, ali ne bi bilo ni prvi ni zadnji put da taj svatko nabrzinu "promijeni želje", stvori razloge za prekid veze i ode s drugim/drugom. Nemojte se pravit mutavi/-e. Smile

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brak su izmislili muskarci da budu sigurni u svoje potomstvo!! Ja svoju slobodu obozavam i ne dam ju nikom.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Brak su izmislili muskarci da budu sigurni u svoje potomstvo!! Ja svoju slobodu obozavam i ne dam ju nikom.


Zaboli me ona stvar za potomstvo lol odakle ti tako sjajne i britke misli? nas birga za potomstvo hahahhahaha

Ja ne dajem svoju slobodu isto nikome samo tu i tamo nekome...tako i ti jel? Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.05.2008. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa svojom sam ženskom raspravijo da mi ne poda na pamet da se ženim barem prije 27 -28 godine. A ni ona nije daleko od mog razmišljanja tako da od prošnje ni od korova.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su zaruke baš super Very Happy
zbilja, ali ne ono da pričaš kako si zaručen par godina, već kad se zaručiš manje više planiraš vjenčanje u idućih godinu, godinu i pol... zaruke kao najava!
i ja ću se udati... prije 30-e! hahaaha

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitanje o zarukama je na mjestu, moram priznati.. Ono što je meni neobično je to kad jedan muškarac, koji bi se kvazi trebao bojati obaveze, kao i svi muškarci koje gledamo u američkim filmovima (Smile) navaljuje na brak.. Meni nije jasno što je toliko posebno u tom braku, i zašto je to nešto što se mora ''ekspresno'' napraviti, ako jedna osoba u vezi nije spremna.. Meni je brak serious thing, i ne treba u njega ulaziti olako, tipa - ajmo se oženiti, pa what's the problem, možemo se uvijek razvesti.. I šta tako u nedogled?!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2008. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što je posebno u braku? kako što je posebno... ?brak je kruna ljubavi, samo se u njega ne ulazi olako... iz hira, jer se mora, jer ti ljudi tako kažu...

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la (Pogledaj post): › 1jer se mora, 2jer ti ljudi tako kažu...

2 e taj mi najgori
jer ljudi tako kažu
a u čemu je loše ako 2 žive nevjenčano
u zastarjelim svjetonazorima i biblijskim zakonima

sve više mladih sve kasnije stupaju u brak

1. neki dan mi je lega rekao zanimljivu teoriju
"blago vama ženama. ostanete trudne i udate se bez beda" ... hmmmm.. prisilni brak... dokle to može ići... znam jedans lučaj vjenčanja zbog trudnoće i završilo je kako je počelo.... svakim danom je bilo sve gore i gore
sad se obadvoje povlače po sudovima

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se neću zaručivati nikada, mrzim prstenje, totalno gej spika Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: