Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaruke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?


da.
a cura zauzvrat dobije prsten.

I kolače i bombone sve ću da ti dam!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2008. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?


da.
a cura zauzvrat dobije prsten.

Ili šamar...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
selma&kayak
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2008. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto si onda pisala svoj slučaj? Komentar na tvoj račun, komentiramo tvoj postupak. Ili ne smijemo?
Post u kojem opisuješ svoj slučaj je poprilično zbunjujući, kontradiktoran. Ovako kako si ga izložila, čini se prilično...opako. Prijetvorno.


Čekaj ti samo, naći se i tebi mjera... Sram te bilo, tako suditi drugim ljudima koji povjere nešto privatno...

Pih, što sve neće jalni ljudi, koji ne zaruče ono što vole, nego ono što mogu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto si onda pisala svoj slučaj? Komentar na tvoj račun, komentiramo tvoj postupak. Ili ne smijemo?
Post u kojem opisuješ svoj slučaj je poprilično zbunjujući, kontradiktoran. Ovako kako si ga izložila, čini se prilično...opako. Prijetvorno. Ako nisi željela brak u trenutku kad te zaprosio, zašto mu nisi tako rekla? 'De sačekamo malo pa onda vidimo?'


Zato jer nitko od nas ne može znati što će željeti, i gdje će biti za 3 i pol godine, koliko će se netko promijeniti, sazrijeti ili odrasti za 3 i pol godine, ono što je danas dobro, jednog dana više ne mora tako biti. Što bi bilo da su se nabrzaka vjenčali, pa za 3 i pol godine i kojeg djeteta shvatili da se njihove naravi,želje i ciljevi previše razlikuju, da se ipak nisu dobro upoznali prije braka, i raščistili neke odnose i situacije. Ljudi se mijenjaju, okolnosti u životu se mijenjaju, pa neke stvari jednostavno puknu, nitko tu u biti nije kriv, poštenije je da je odustala, nego unesrećila i sebe i njega.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2008. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?


da.
a cura zauzvrat dobije prsten.

koji kasnije proda....

ja bi uvela neki test motiviranosti za brak, npr. pravljenje hladetine. ak nije dobra ne može se udat... ono staro furanje na djevičanstvo više ne pali

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2008. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw... 3.5 godina nekog voliš i zašto ne bi mogli hodati više. a ne sa dajd završi faks pa brak. možda je cura htjela malo biti free

moj stari se htio zaručiti odmah na početku veze(stara je reka NE), na kraju su hodali 7 godina dok se nisu vjenčali i još su uvijek u braku

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2008. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam u vezi duze neko sto traju mnogi brakovi u rvata i katolika (M.P. Thompsonov recimo khm...), a nisam zarucit...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?


Drug Circa i ja dijelimo isto mišljenje. Kakve zaruke! Znam hrpu al baš hrpu ljudi koji su se zaručili pa razjebali zaruke. Nema tu zaručivanja il ćete se ženit kad dođe vrijeme il nećete! So simple it is! A te gluposti kao zaručio sam se je stvarno ka o ja sam tebe zaručio i sad si mrtva za ostatak svijeta. Budi kod kuće i pripremaj se brak-mrak 3 i pol ili koliko već godina...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 18:22 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je Cane, reci ti njima. I ja se slažem, iako sam imala prste u tom džemu, ali hvala Bogu, sad toga nema ni na pomolu. Pa ja lijepo mogu doći pipnuti tvoju guzu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2008. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam se zaručila, bila zaručena tri i pol godine, (kao ne žuri nam se), e onda sam imala vrlo malo do kraja fakulteta pa je počeo pritisak za brak i onda sam ga ostavila baš iz tog razloga što se nisam htjela udati. Lijepo treba reći što misliš i ne bojati se reakcije. Bolje sad ili prekinuti ili će dečko razumjeti kako se osjećaš nego pokretati razvod nakon dvije godine braka jel to nije to. A ako još ništa nije spomenuo lukavo mu u razgovoru daj do znanja da se ne vidiš u tome, da nisi spremna, da se ne možeš zamisliti kao supruga i domaćica itd...


Jel se to meni samo čini ili ti ovdje govoriš: "laži ga tri i po godine pa onda ostavi, jer se ustvari ne želiš udati"????????
Zanimljivo to sam i ja tako shvatio Very Happy
mala_maja je napisao/la: ›
Čuli ste od prijatelja da vas dečko namjerava zaprositi, vi niste sigurni da to želite,bar ne zasada...kako to dečku saopćiti ako vas on stvarno zaprosi? osijek031.com smile

a da ga ne povrijedite? Rolling Eyes
Pa ukoliko kažeš koliko ste dugo u vezi, koliko imaš ti a koliko on godina, jeli ti stalo do te veze i sl. možda ti jednom i uspijemo odgovoriti... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?


Drug Circa i ja dijelimo isto mišljenje. Kakve zaruke! Znam hrpu al baš hrpu ljudi koji su se zaručili pa razjebali zaruke. Nema tu zaručivanja il ćete se ženit kad dođe vrijeme il nećete! So simple it is! A te gluposti kao zaručio sam se je stvarno ka o ja sam tebe zaručio i sad si mrtva za ostatak svijeta. Budi kod kuće i pripremaj se brak-mrak 3 i pol ili koliko već godina...

Ma oženiš se, odvedeš ribu i kumove na papak, dobro se urokate i onda dođeš i kažeš starcima da si se oženio i ako imaju kakvih pitanja neka se konzultiraju sa svekrvom! Laughing A zaruke, ma daj da nas još teraju u predinfarktna stanja?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam također protiv zaruka! il' se ženi, il' tamburu kupi!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2008. 8:58 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Pritisak drugih i njega je bio odlučujući čimbenik koji me postepeno počeo udaljavati od njega. Zato je došlo do prekida. Naše osobne razlike su došle na vidjelo, od sitnica do važnih stvari, tipa podjebavanja: da, moja cura je fakultetski obrazovana a ja šljaker (što meni nikad nije posebno značilo), da, moja cura bi putovala a ja bi dvoje djece u dvije godine, da moja cura je gradska cura a ja sa sela, da ja bi htio da ostanemo živjeti sa mojima o ona da se odseli na stan. Ne ismijavam ga ovim riječima već samo govorim kako je bilo. Shvaćaš li? Ne bi potrajalo. A to je ipak malo previše razlike u shvaćanju zajedničkog života.


Ovo su legitimni razlozi za prekid u bilo kojoj vezi.

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam se zaručila, bila zaručena tri i pol godine, (kao ne žuri nam se), e onda sam imala vrlo malo do kraja fakulteta pa je počeo pritisak za brak i onda sam ga ostavila baš iz tog razloga što se nisam htjela udati.


Kako si ih izložila ovdje, ovo nije legitiman razlog. Rekla si samo:

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › ...i onda sam ga ostavila baš iz tog razloga što se nisam htjela udati.


Jel jasno zašto mi nije bilo jasno šta želiš reći?

@pumpkin,
Zašto upisivati neki faks kad nisi siguran da se nećeš promjeniti i za par godina vidjeti da to nije za tebe? Zašto kupovati neki auto ako će za 6 mjeseci izaći bolji model i onda ćeš htjeti njega? Zašto tražiti sad laptop, a za godinu dana se smjestiš u neki stan i trebat će ti stolno računalo jer je laptop spor? Zašto se dati u kredit na 30 godina da bi kupio stan/kuću/lokal?

Hrpa je faktora oko braka vezana, treba puno toga posložiti. Ako se toliko bojimo/te budućnosti i šta će biti za godinu dvije, onda najbolje da se uopće iz kuće ne izlazi. Jer može ti cigla past na glavu prije nego dođeš do centra grada i ništa više od tebe.

Uostalom, ni brak nije kraj života ni za jednog partnera. Ako je bilo kojem loše u braku i ne može se popraviti, uvijek postoji razvod.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2008. 9:59 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote
@pumpkin,
Zašto upisivati neki faks kad nisi siguran da se nećeš promjeniti i za par godina vidjeti da to nije za tebe? Zašto kupovati neki auto ako će za 6 mjeseci izaći bolji model i onda ćeš htjeti njega? Zašto tražiti sad laptop, a za godinu dana se smjestiš u neki stan i trebat će ti stolno računalo jer je laptop spor? Zašto se dati u kredit na 30 godina da bi kupio stan/kuću/lokal?
[/quote]

Ne, ne, to nisam mislila tako. Kad ulaziš u nešto, ideš s najboljom namjerom, to u tom trenutku vjerojatno planiraš i želiš. Kad bi tako razmišljali kako si ti naveo, mogli bi odmah izvršiti samoubojstvo, ne moramo ni živjeti onda, kad ćemo ionako jednom otegnuti papke. Ja samo kažem, da se takve stvari događaju. To je činjenica, čovjek se mijenja, i svi mi ponekad griješimo. Ne kažem da je to pravilo ponašanja, ali u nekim stvarima se jednostavno dogodi, i zašto osuđivati nekog, jer da je to bilo ono pravo, ostali bi skupa. Uostalom, ne možemo uspoređivati takve stvari sa materijalnim stvarima, ljudi nisu potrošna roba.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: