Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



neugodno

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm... cini mi se da vecina ovo gleda iz svoje trenutne perspektive. Dakle, vjerujem da velika vecina ima redovite seksualne odnose, nalaze se u vise ili manje stabilnim vezama koje im to osiguravaju (kako ono beshe:"ljubav su izmislili levati da bi mogli redovito jebati" ;-)) i pametuju osobi od 13 godina (pod uvjetom da se ne radi o fakeu).

No, odvrtimo film XY godina unazad i stavimo se u poziciju osobe koja je sa svojih 15 godina vrlo vjerojatno seksualno (fizicki) zrela i svjesna svoje seksualnosti.

Ne znam kako vi, ali ja sam s 15 godina bio svjestan svoje seksualnosti, dizao mi se na legice iz razreda, zene na ulici i iz komsiluka, navlacio sam zuljajuci dlanove i mastajuci o slucajnim prolaznicama koje nacuvshi flopot prepucija zvone na vrata, e ne bi li se zajedno izgubili u prostranstvima opojne pohote.

Drugim rijecima - htjedoh jebat' i ne mislih da je to ni po cemu lose. Naprotiv.

Stoga smatram da ova mlada dama ne treba razmisljati o tome treba li zadovoljavati svoju seksualnu zelju (ako je ima), vec o tome koji su razlozi za taj cin i kako to uciniti na nacin da se rizik ne pretvori u tragediju.

Kao sto kaze Loona, svakako bi trebala razmisliti o razgovoru s majkom, ili drugom osobom od povjerenja koja bi ju uputila u cinjenice sigurnog seksa.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la (Pogledaj post): › hhahahahahhahaha...ne...."jel normalno kad naraste trbuh"?
hehehehhe ili još bolje "kasni mi menga šest mjeseci, stomak mi je narastao i povraćam svaki dan. jesam li trudna?"

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2008. 15:46 
Naslov:  Re: neugodno
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nije tražila savjet sama, mi ne bi ovdje sada "pametovali osobi od 13 godina", kako je rekao Mungos. I u pravu je da sa 15 godina nismo bili baš jako pametni, ali hvala bogu na ljudima koji su nas u tim godinama savjetovali, i pomagali nam barem na taj način da se sačuvamo od kojekakvih "zala ovoga svijeta".

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

minika12 je napisao/la: ›
cao svima.. ja i decko smo se prvi put odlucili na onaj korak pa me zanima kako je to vama bilo jer ja sam jos mlada i ne znam nista kako ciniit
on ima 23 godine i vec je iskusan, i pomalo se bojim, ali on inzistira, pa sam pristala.
sta da sada radim?
<<<<tnx>>>

Jel ste vi svi (mislim na sve koji su replicirali ovom postu) stvarno popušili ovo što je napisano? Wink JAO!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2008. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne znam kako vi, ali ja sam s 15 godina bio svjestan svoje seksualnosti, dizao mi se na legice iz razreda

Nisi napisao koje točno legice! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2008. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
minika12 je napisao/la: ›
cao svima.. ja i decko smo se prvi put odlucili na onaj korak pa me zanima kako je to vama bilo jer ja sam jos mlada i ne znam nista kako ciniit
on ima 23 godine i vec je iskusan, i pomalo se bojim, ali on inzistira, pa sam pristala.
sta da sada radim?
<<<<tnx>>>

Jel ste vi svi (mislim na sve koji su replicirali ovom postu) stvarno popušili ovo što je napisano? Wink JAO!


koliko vidim jesu, ja i dalje tvrdim da forumu nema normalnih ljudi ali bas ni na jednom, oni se ne zamaraju takvim stvarima, racunajuci i mene osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuhra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 327
Lokacija: Rijeka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 5:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinka_7 je napisao/la (Pogledaj post): › pa ja sam takodjer tinejdzerica, ali me isto tako boli briga kada ce netko imati prvi sex i sto ce raditi sa svojim deckom i tako dalje...ja znam kako cu i sto cu ja, za druge mi nije vazno...makar mislila da je to supoer ili da je to lose ne zelim ja nikomu "soliti" pamet

p.s. kako ti znas da bih se ja posevila na vatrogasnoj zabavi? osim toga djeca mi nisu ni u peti, a ne da ih zelim imati iako obozavam djecu...to sto ja imam 15 godina ne znaci da ne mogu razmisljati svojim mozgom!!!!!!!!!



Ajde ovako...
ti se uopce nemoj javljati jer znam sto se dogodilo na novoj... tip je ispo pametn pa rekao ne
e da btw.. ne salji mi zahtjeve za msn... ovo je jos jedan dokaz da postoje oni ljudi koji su pomalo zapeli... hmm medju budala te mi takvi ne trebaju u zivotu...
curo vjeruj mi nalazis se medju takvima...jbg istina je bolan =)

uf.. jesam svasta nabubeto nije ni cudo koliko li je sati... blah



a sada komm na temu uopce

gle ovako, znam nekolicinu cura moje dobi neke cak i mladje koje su imale spolni odnos...
vjeruj mi one su to napravile zbog njihovog (misli se na cure, ne tipove) seksualnog zadovoljstva...
a ti ako ovo ne zelis uciniti a decko ti govori ili te pak tjera da to ucinis
reci mu hlado ne! ako pocne srati prekini sa njime i kloni ga se sto vise, ako te pocne pak pratiti i napadati jednostano hrabri telefon, mama i tata, murija i nabijes mu na nos prijavu za pedeofiliju i namjeru kojecega... pa nek on bude otvorvan.
vjeruj mi cura od 15 i tip od 23 ne idu zajedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2008. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zuhra je napisao/la: ›
vjeruj mi cura od 15 i tip od 23 ne idu zajedno.


Istina! Ako nekome daješ - DAJ VRŠNJACIMA! Very Happy
Da ne moraju curke iz drugih gradova na moretu jebavati...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

msilim da ovdje još samo fali da neki pop priljepi komentar

ovo predebilan topic da bi bio istinit

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
msilim da ovdje još samo fali da neki pop priljepi komentar


pa mali ivica je dao komentar, ne? osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 14:29 
Naslov:  Re: neugodno
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravljate da je djevojka napisala da je pristala na sex na INZISTIRANJE svog dečka. Da je voli ne bi je silio da pristane na nešto samo iz pukog straha koje god bio on prirode. Nije pristala zato što ona to želi i hoće, to je najveći problem. Lako je opisati sex, staviš pravu stvar na pravo mjesti i uživaj, ali ipak treba imati bolji razlog za sex od inzistiranja i straha.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad ću ti ja reći pokoju mudru iz moje tekice mudrosti:
"Bludnice male, iskorištene bijahu, pak kurac je čudljiva stvar jer zaljubljene jesu i podat se daju matorom pičke žednim."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempestt
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Nepal
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2008. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim stvarno......... djevojka trebaš hitan posjet psihijatru i ginekologu... curo takve se stvari inače ne dijele sa Osijekom, nego s legicom........I DA koliko on ima godina?? A TI??
Trebalo bi ti sve biti jasnije, bar malo.... upoznala sam pingvine s većim Iq-om, juh sad sam razočarana u današnju mlađariju.

_________________
Didn't you read the tale
Where happily ever after was to kiss a frog?
Don't you know this tale
In which all I ever wanted
I'll never have
For who could ever learn to love a beast?

However cold the wind and rain
I'll be there to ease up your pain
However cruel the mirrors of sin
Remember, beauty is found within

...Forever shall the wolf in me desire the sheep in you...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2008. 20:51 
Naslov:  Re: neugodno
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Zaboravljate da je djevojka napisala da je pristala na sex na INZISTIRANJE svog dečka. Da je voli ne bi je silio da pristane na nešto samo iz pukog straha koje god bio on prirode. Nije pristala zato što ona to želi i hoće, to je najveći problem. Lako je opisati sex, staviš pravu stvar na pravo mjesti i uživaj, ali ipak treba imati bolji razlog za sex od inzistiranja i straha.

inzistiranje bi u ovom slučaju bilo silovanje itd... de teško joj bilo, jadna je patila, žrtvovala se za hrvatsku

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempestt je napisao/la: ›
...juh sad sam razočarana u današnju mlađariju.


Tek sad si razočarana!? Pa di si bila kad smo komentirali demoliranje kina i ostale pizdarije kojima se naša mladeža danas zabavlja.

A ti mala ako hoćeš pojebi se. Nemoj nas tu davit svojim jebati ili biti pojeban dilemama!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: