Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Shit Of The Year

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nije tako... Ma on ti je bio mrtav i pucao je... Pa lijepo ti piše...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › 19. Gradnja Pelješkog mosta imat će utjecaj na demografsku situaciju na Pelješcu i Korčuli. Prema našim projekcijama, broj stanovnika na Pelješcu 2021. godine bez mosta bi bio 7213, a s mostom 10.771. Na Korčuli bi te brojke bile 14. 791 bez mosta, odnosno 18.793 s njim.

Ovo isto nije daleko od istine, ljudi bježe sa otoka baš zato što su oni ne povezani...
Da ima mosta vjerojatno nebi bježali, nego bi se još i doseljavali...
Ali kao što rekoh, ima nas pametnih koji to neshvačamo?! Wink A bože Hrvati smo..., Zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ali kao što rekoh, ima nas pametnih koji to neshvačamo?! Wink A bože Hrvati smo..., Zar ne?

Ivice... Pa munje će te se neba proparati... Kakav je to način, vrijeđaš svoga Boga jedinoga miljenoga... I još ne znaš razliku između č i ć... Bože... Spasi nas...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Ma nije tako... Ma on ti je bio mrtav i pucao je... Pa lijepo ti piše...

Citat: › 12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je.

Obje radnje su u prošlosti... dakle:
1)bio mrtav
2)pucao je
I nigdje ne piše striktno da je pucao poslije smrti, kao što rekoh nekima doslovno moraš govoriti u pluskvamperfektu da bi nešto shvatili...
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Ivice... Pa munje će te se neba proparati... Kakav je to način, vrijeđaš svoga Boga jedinoga miljenoga... I još ne znaš razliku između č i ć... Bože... Spasi nas...

A vidm ti si jako ljubomoran, pa eto pozivam te da iduću nedjelju ideš zajedno samnom na misu pa ćemo se ispovijediti...
Jel može? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Rekao je "Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je"

To znači: bio je mrtav i pucao je. Znači on je Isus.

2. Nema drugoga.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Ivice... Pa munje će te se neba proparati... Kakav je to način, vrijeđaš svoga Boga jedinoga miljenoga... I još ne znaš razliku između č i ć... Bože... Spasi nas...

A vidm ti si jako ljubomoran, pa eto pozivam te da iduću nedjelju ideš zajedno samnom na misu pa ćemo se ispovijediti...
Jel može? Wink

Ne bi nogom stupio u to grotlo zla...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A Bože moj, treba napraviti onda most do svakog otoka, neh? Onda će se otoci razvijati ko ludi, svi će odmah hrliti na njih.
Ideja o neprekinutoj teritorijalnoj cjelovitosti je tako staromodna i ofucana, ona je u modernom svijetu potpuno nepoznata. Zamislimo da Rusija gradi most do Kalinjingrada, ili USA do Aljaske. Takve stvari se ne rješavaju fizičkim povezivanjem krajeva kojekakvim skupim megalomanskim projektima već dogovorima između država koje su u pitanju, a koji će prvenstveno pogodovati stanovništvu koje živi u tim krajevima.
No kod nas je bitno uložit (čitaj: dići kredite u stranim bankama) u 'projekt od sudbinske važnosti za Hrvatsku i 'tajitaj' kraj', dogovorit posao sa 'svojima' i dobit izbore...A da se od tih novaca moglo napraviti i pametnijih stvari, moglo se.
Ovaj topic je otišao u offtopic na toliko razina da će Leon dobit napad kad ga vidi Very Happy

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
A Bože moj, treba napraviti onda most do svakog otoka, neh? Onda će se otoci razvijati ko ludi, svi će odmah hrliti na njih.

Nisam ja rekao treba li ili ne praviti most!
Ja sam se samo osvrnuo na to da je činjenica to kako bi došlo do rasta populacije ukoliko bi se most izgradio, te samim time ona izjava datog gospodina nije proser, nego činjenica!

Druga je stvar jeli to toliko isplativo ili ne,
ali ovdje se ne priča o tome nego o tome jeli ili nije koja od ovih izjava proser! Wink
Zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › 10. Činjenica je da HRT na mala vrata, nakon 16-godišnje stanke, uvodi srpski jezik na male ekrane i u govorne emisije Hrvatskoga radija. Srbijanski se filmovi ne titluju na hrvatski, Srbijanci u intervjuima govore srpski bez prijevoda na hrvatski. U emisijama vijesti, Otvoreno, raznim komentarima i sl. srbijanski političari, znanstvenici, kulturni djelatnici, pjevači itd. obraćaju se Hrvatima na srpskome, a nitko se ni ne trudi prevoditi ih na hrvatski ("Tko nas to bre uopšte zavadi?").

Ovo je isto jedna od činjenica ma da pomalo nekome zviči smješno... jer netko tko je stariji zna da je "čebe"="deka", ali mala djeca neznaju i na kraju se dogodi to da se osnivaju:
Službe za zaštitu DIGNITETA, a ne DOSTOJANSTVA.
Djevojke koriste MAKE UP, a ne ŠMINKU.
Sve što je dosad izgledalo RUŽIČASTO, sada je PINK...

Da idem dalje?
dobro jesi ti ti normalan? šta je problem s tobom? od ovakih jezikoslovaca mi se povraća. jebo te vuk u zatucani mozak. idi se druži s kaćunkom i ekipom i prestani se tu brukat, ti si jedan od onih: hrvatski jezik je prelijep i nama ne trebaju tuđice. bože sačuvaj. a mogao bi naučit taj prelijepi hrvatski jer vidim boriš se s gramatikom

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
dobro jesi ti ti normalan? šta je problem s tobom? od ovakih jezikoslovaca mi se povraća. jebo te vuk u zatucani mozak. idi se druži s kaćunkom i ekipom i prestani se tu brukat, ti si jedan od onih: hrvatski jezik je prelijep i nama ne trebaju tuđice. bože sačuvaj. a mogao bi naučit taj prelijepi hrvatski jer vidim boriš se s gramatikom
Kakve li sad veze ima Kaćunko i Crkva sa jezikom, ovo spajanje njih sa jezikom je FAKAT JEDINSTVENO!
Ako se ja borim sa gramatikom to neznači da nesmijem reči nešto što, što smatram da je ispravno i dobro.
Bio jedan čovjek, napola dobar, napola loš znači li to da pošto je on pola loš, ne smije pokazivati onu svoju polovicu koja je dobra?

Glede pitanja jesam li normalan?
Mislim da jesam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la: ›
A Bože moj, treba napraviti onda most do svakog otoka, neh? Onda će se otoci razvijati ko ludi, svi će odmah hrliti na njih.

Nisam ja rekao treba li ili ne praviti most!
Ja sam se samo osvrnuo na to da je činjenica to kako bi došlo do rasta populacije ukoliko bi se most izgradio, te samim time ona izjava datog gospodina nije proser, nego činjenica!

Druga je stvar jeli to toliko isplativo ili ne,
ali ovdje se ne priča o tome nego o tome jeli ili nije koja od ovih izjava proser! Wink
Zar ne?


Jel ti pročitaš koji puta ono što napišeš prije nego postaš?

Kao što sam rekao, debelo smo već offtopic, al ćemo nastaviti u tom tonu.

Kako se da iščitati iz tvojih postova - iako to nigdje eksplicitno ne navodiš - ti u potpunosti podržavaš ideju o gradnji mosta, pače, držiš da bi svi otoci doživjeli procvat kad bi se sagradili mostovi do njih. Ili to nije ono što si htio reći dolje:

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › 19. Gradnja Pelješkog mosta imat će utjecaj na demografsku situaciju na Pelješcu i Korčuli. Prema našim projekcijama, broj stanovnika na Pelješcu 2021. godine bez mosta bi bio 7213, a s mostom 10.771. Na Korčuli bi te brojke bile 14. 791 bez mosta, odnosno 18.793 s njim.

Ovo isto nije daleko od istine, ljudi bježe sa otoka baš zato što su oni ne povezani...
Da ima mosta vjerojatno nebi bježali, nego bi se još i doseljavali...


Dalje si aludirao da mi to 'neshvačamo':

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Ali kao što rekoh, ima nas pametnih koji to neshvačamo?! Wink A bože Hrvati smo..., Zar ne?


Ja čitav taj projekt shvaćam kao mlaćenje para, tuđih para, para koje će generacije iza nas otplaćivati, na projekt na kojem će vrhuška ljudi koji guraj taj projekt (a 'zna se' koji su to) spremiti neku šesterocifrenu pinku (šta je koji milijun kuna u proračunu od 300 milijuna eura?), radi ukupno sumnjivog rezultata.
'Studiju' koju su gospoda predočili smatram naručenom i namještenom po volji naručitelja. Može biti da je i točna - živi bili pa vidjeli - ali me jako zanima po kojim su to kriterijima vodili akademici kad su zaključivali kolika će biti demografska razlika, sa i bez mosta?

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam ja rekao treba li ili ne praviti most!
Ja sam se samo osvrnuo na to da je činjenica to kako bi došlo do rasta populacije ukoliko bi se most izgradio, te samim time ona izjava datog gospodina nije proser, nego činjenica!


Izjava datog gospodina nikako nije činjenica. Ona to može postati 2021. kad se možemo naći pa vidjeti koliko će biti stanovnika dolje. Moje je mišljenje da sigurno neće biti toliko koliko je uvaženi gospodin tamo naveo. I da izgradnja mosta nije instant karta za gospodarski napredak juga i blagosatnje Pelješca i Korčule. Jug Hrvatske ima druge probleme, koji sigurno neće biti riješeni izgradnjom mosta. Istina, nisam ni mr.sc. ni dr.sc. ali moju studiju nije ni naručio ni platio izvođač radova Wink

Citat: › Druga je stvar jeli to toliko isplativo ili ne,
ali ovdje se ne priča o tome nego o tome jeli ili nije koja od ovih izjava proser! Wink
Zar ne?


Po mišljenju Feralovaca, a bogme i mome, izjava je proser. Kao što je proser da je premijer zaradio veći dio svoje kolekcije satova radeći kao službenik u općini, al to je drugi par opanaka. Poanta je da treba malo razmišljati svojom glavom, a ne slijepo vjerovati svemu što nam veliki vođe propovjedaju da je dobro za nas.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2007. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Allein
Nisam rekao da sam za gradnju mosta kao što ti misliš, štoviše mislim da se ti silni novci mogu negdje bolje uložiti, odnosno još nije vrijeme da tako uludo trošimo novce, ako ikada to vrijeme i dođe.

Glede FERALOVACA, ja i dalje mislim kako bi to dovelo do nekakve demografske obnove barem života na Pelješcu... (do toga sam došao razmišljanjem svojom glavom Wink)

Glede razmišljanja svojom glavom, trudim se razmišljati njome...
allein je napisao/la: › Poanta je da treba malo razmišljati svojom glavom, a ne slijepo vjerovati svemu što nam veliki vođe propovjedaju da je dobro za nas.

Apsolutno se slažem sa ovom izjavom! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2007. 9:21 
Naslov:  Re: Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile osijek031.com smile a jooj, ne znaš tko je veći biser, jadni mi, gdje mi živimo...
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."

Da, ja nevidim što je smiješno u ovoj izjavi...
Ljudi pucali na nas i prije dolaska UN-a im četnici pokupili puške te kad je došao UN ispalo je da smo pobili civile...
Nevidim stvarno što je smiješno...

A i da ne dođe do zabune, nemam ništa protiv srba, ali urednici ferala su jedino i isključivo srbi... ne bih se čudio da ima i pokoji agent iz stranih tajnih službi...

PS: Ovdje su napomenuti takozvani "proseri" svih desno orijentiranih stranaka, ali
tu nema nijedne izjave Ivice Kirina koji je iz HDZ-a stvarno nizao prosera, pa se poslije toga čovjek malo treba zapitati što su time urednici u biti htjeli postići Wink


Ivice, svi mi razumijemo o čemu oni govore, nismo s Marsa, ali je stvar u tome kako su se oni izrazili. Ubijanje nije smiješno, nego mrtav čovjek ne može uzeti pušku i pucati, jer je mrtav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
dobro jesi ti ti normalan? šta je problem s tobom? od ovakih jezikoslovaca mi se povraća. jebo te vuk u zatucani mozak. idi se druži s kaćunkom i ekipom i prestani se tu brukat, ti si jedan od onih: hrvatski jezik je prelijep i nama ne trebaju tuđice. bože sačuvaj. a mogao bi naučit taj prelijepi hrvatski jer vidim boriš se s gramatikom
Kakve li sad veze ima Kaćunko i Crkva sa jezikom, ovo spajanje njih sa jezikom je FAKAT JEDINSTVENO!
Ako se ja borim sa gramatikom to neznači da nesmijem reči nešto što, što smatram da je ispravno i dobro.
Bio jedan čovjek, napola dobar, napola loš znači li to da pošto je on pola loš, ne smije pokazivati onu svoju polovicu koja je dobra?

Glede pitanja jesam li normalan?
Mislim da jesam.
kao prvo ispričavam ti se za vrijeđanje. jednostavno loš dan. ovo s kaćunkom je poveznica na izgradnju mosta i popravljanje demografske slike. znači kruške i jabuke. a pošto je navedeni gospodin imao raznoraznih "konstruktivnih" ideja u pogledu popravljanja demografske slike, tako bi i gradnju mosta s jedne i veći natalitet s druge strane sveo pod novi hrvatski pojam kojeg hitno treba uvrstiti u rječnike - kaćunizam

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: